Zobrazení 2020: 605280

Práce ve školství

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

Vyhledávání pro školy
...výsledek hledání můžete zúžit výběrem kategorie nebo výběrem kraje

Služby pro školy - Řešení interiérů

Nalezených výsledků : 3 výsledků hledání
pro školy Kipon
Naše firma zajišťuje po celé ČR opravy tělocvičen, klempířské, pokrývačské a podlahářské práce - rekonstrukce a nové střešní krytiny, opravy a rekonstrukce podlah tělocvičen - broušení, lajnování , protiskluzné laky, loga, obklady stěn.
Url: www.podlahytelocvicen.cz
Kraj: více regionů

pro školy CZ PODLAHY s.r.o.
 Zabýváme se prodejem a montážemi podlahových krytin a interiérových dveří. Specializujeme se na kvalitní výrobky z kvalitních materiálů od renomovaných firem, se zárukou až 25 let.
Email: smolik@zzpodlahy.cz
Url: www.zzpodlahy.cz