Zobrazení 2019: 1977561

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

20000 AŽ 45000 NA ZAČÁTEK

Požadujeme :

Chcete si vydělávat 20000 až 45000 korun měsíčně jenom za to, že se vzděláváte, školíte a zapracováváte? Prosperující česká makléřská společnost PENTIA CONSULTING vám to v těchto dnech - díky novému fixnímu bonusu - umožňuje. Příležitost získat velmi dobře placenou práci, přivýdělek nebo brigádu tak dostávají studenti, podnikatelé, zaměstnanci, nezaměstnaní, důchodci, invalidé, maminky na MD i cizinci žijící v ČR. PENTIA CONSULTING je ve své vzdělávací akademii vyškolí za finanční poradce, manažery, prodejce investičního zlata nebo za tipaře. PENTIA CONSULTING úspěšně působí na trhu 14. rokem, má více jak 40000 spokojených stávajících klientů a její akreditovanou akademií už prošlo přes 6000 poradců. V případě, že máte vážný zájem uplatnit se a spolupracovat s námi, pošlete nám, prosím, svůj životopis na email - vrba@pentiaconsulting.cz. Platí pro celou Českou republiku.

Region : Praha
Kontaktní osoba : PhDr. Luboš Vrba
Telefon : 730585816
Web : www.pentiaconsulting.cz
Email : vrba@zlatarezerva.cz
Datum vložení : 25.03 14:06 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.