Zobrazení 2018: 5794443

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

400 Kč/hod, Trenér/ka kroužku "Basketbal - Chlapci"

Požadujeme :

- spolehlivost. - nadšení pro basketbal, orientaci v pravidlech, basketbalové zkušenosti - plnoletost. - čistý trestní rejstřík (požadujeme předložení výpisu) - potvrzení od doktora o schopnosti práce s dětmi a mladistvými. - pedagogické minimum (možné si jej zdarma u nás dodělat - 40h kurz) nebo licence trenéra basketbalu (C a výše)

Nabízímeme :

- 400,-Kč na hodinu (hrubá mzda) - možnost rozšíření vzdělání (pedagogické minimum, trenérské licence, semináře). - dlouhodobá brigáda, spolupráce na dalších kroužcích, trénincích, táborech

Region : Praha
Kontaktní osoba : David Vašíček
Telefon : 737070929
Web : www.dumum.cz
Email : david.vasicek@dumum.cz
Datum vložení : 18.09 12:13 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.