Zobrazení dnes: 6800
Zobrazení včera: 7170
Zobrazení 2023: 5090366
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 77005830

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Akce škol

Školy, kde se učí v cizím jazyce

Přinášíme přehled registrovaných škol s výukou některých předmětů v cizím jazyce. V roce 2005 se v české vzdělávací soustavě objevily první tři, dnes jich je mnohem víc.

*ZŠ a MŠ, Ostrčilova, Ostrava *Masarykova ZŠ, Svojsíkova,

Litoměřice * ZŠ, Čejkovická, Brno * ZŠ, Kutnohorská, Praha 10 *Modřanská ZŠ, Angelevova,

Praha 4 *ZŠ Jazyková akademie

Montessori Hrudičkova, Praha *MŠ a ZŠ Sunny Canadian, s. r. o.

Hlubočina, Sulice *ZŠ Bakalovo nábřeží, Brno * Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna Střížkovská, Praha 8 *ZŠ Pod Marjánkou 2/1900,

Praha 6 *ZŠ ul. T. G. Masaryka, Litomyšl *ZŠ Na Výsluní, Uherský Brod *Druhá soukromá ZUŠ, s. r. o.,

M. Chladna, České Budějovice *ZŠ Mládežnická Havířov-Podlesí *ZŠ Přemyslovo náměstí, Brno *ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská, Praha 6 *ZŠ s RVJ, třída SNP, Hradec

Králové *PORG Lindnerova 3, Praha 8 *ZŠ Marjánka, Bělohorská, Praha

6 - Břevnov * Galileo School, s. r. o., Hradská,

Bratislava, SK * 1st International School of

Ostrava * Hello, s. r. o., Františka

Formana, Ostrava *ZŠ Kvítková, Zlín *ZŠ Školní, Děčín VI *ZŠ Mládí, Orlová-Lutyně *ZŠ a MŠ Hanspaulka, Sušická,

Praha 6 *ZŠ a MŠ, Bílá, Praha 6 *ZUŠ Hronov, Komenského

náměstí, Hronov *ZŠ K Milíčovu, Praha 4 *ZŠ Emy Destinnové. náměstí

Svobody, Praha 6 *ZŠ s RVJ, Ladislava Coňka,

Praha 4 *ZŠ Magic Hill, s. r. o., Žižkova,

Říčany *ZŠ Spektrum, s. r. o., Kytlická,

Praha 9 *OPEN GATE - Boarding school, osmileté gymnázium v Babicích, s. r. o., Babice, Říčany *ZŠ a MŠ Josefa Gočára, Tylovo

nábřeží, Hradec Králové *ZŠ Bohumila Hrabala, Zenklova,

Praha 8 * Základní škola a Mateřská škola

Školní, Děčín VI *ZŠ Lyčkovo náměstí 6, Praha * Základní škola Bernarda

Bolzana, Školní náměstí, Tábor * Základní školy a mateřské školy

náměstí Svobody, Praha 6 *Soukromá základní škola a mateřská škola GALILEO SCHOOL, s.r.o., Míru, Frýdek-Místek, * ZŠ, Školní, Orlová-Lutyně

Region : Praha
Datum vložení : 01.04 10:19 - 2011

 

Univerzity nebudou k výsledkům státních maturit přihlížet

Státní maturity čeká po 14 letech příprav ostrý start poprvé právě v pátek. Na rozdíl od starých zkoušek dospělosti, které trvaly běžně týden, se potáhnou dlouhé dva a půl měsíce. Vysvědčení dostanou studenti až 20. června.


Přitom mnohé VŠ pořádají přijímačky již počátkem června. Mnohem dříve, než studenti vůbec doklad o absolvování nových maturit obdrží. To by ale nemělo naštěstí vůbec vadit, neboť drtivá většina fakult jednotné maturity při přijímání zohledňovat stejně nebude. Kopii vysvědčení, kterou doloží, že střední školu absolvovali, studenti vysoké škole doručí jednoduše dodatečně.

„S tím, že nebudou mít vysvědčení k dispozici, počítáme. Dodají nám ho po přijímačkách,“ potvrdila Právu kancléřka Univerzity Pardubice Valerie Wágnerová.

Třebaže všichni ministři školství kromě zdrženlivějšího Josefa Dobeše (VV) slibovali, že státní maturity budou vstupenkou na VŠ, což je prý hlavním smyslem zkoušek, opak je pravdou.

Mluvčí brněnské Masarykovy univerzity Tereza Fojtová včera Právu sdělila, že univerzita výsledky maturit nezohlední. „Výjimkou je pouze Fakulta informatiky, která přihlíží k výsledkům státní maturity pouze v případě matematiky,“ dodala Fojtová.

Sedm z devíti fakult univerzity požaduje pro přijetí pouze vlastní Testy studijních předpokladů, které se podle Fojtové tradičně píšou o víkendu, takže krytí termínů přijímaček s maturitami stejně jako v Pardubicích nehrozí.

I Jan Malý z tikového odboru rektorátu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Právu sdělil, že výsledky státních maturit tento rok při přijímačkách nebudou zohledněny. „Termíny přijímacích zkoušek se s termíny maturit nekryjí ani u nás s výjimkou jedné fakulty, která uchazečům v případě kolize termínů nabízí náhradní termín,“ doplnil.

Možná v budoucnu

Vysokou školu ekonomickou v Praze také v současnosti výsledky nových maturity nezajímají. Jak už oznámila, v budoucnu plánuje s ohledem na výpovědní hodnotu zkoušek postoj případně změnit. Nové maturity nebere v potaz ani Západočeská univerzita v Plzni, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně či Mendelova univerzita v Brně.

Stejně se zachová většina dalších škol včetně Univerzity Karlovy. „Stupeň obtížnosti, kterou maturant absolvuje, nebude univerzita rozlišovat. K výsledkům maturity bude přistupováno jako dosud, bude tedy zohledňována při udílení bonusových bodů u některých studijních oborů (Pedagogická fakulta, Právnická fakulta). Poté, co proběhnou první státní maturity, plánujeme vyhodnocení a UK seriózně zváží, v jakých případech by maturita mohla být náhradou za přijímací zkoušky,“ řekl Právu mluvčí UK Václav Hájek.

UK: Termíny jsme přizpůsobili

Hájek dodal, že UK ministerstvo požádalo, aby termíny přijímacího řízení státním maturitám přizpůsobilo. „Bylo to trochu složitější, ale zvládli jsme to,“ dodal Hájek.

Co se týká samotných maturit, dnes začínají praktické zkoušky, které si připravují školy, např. umělecké. Společné ústní maturity se pak konají od 2. do 27. května, od 30. května do 7. června budou maturanti psát testy a písemné práce.

Během pátku by měl také Dobeš jmenovat svého zástupce v Centru pro zjišťování výsledků vzdělávání Cermat, jež státní maturity připravuje. Dobešův člověk by měl ministrovi denně podávat zprávy o stavu příprav a průběhu maturit. S šéfem Cermatu Pavlem Zeleným se Dobeš podle všeho nepohodl.Region : Praha
Datum vložení : 01.04 10:17 - 2011

 

Pardubický kraj bude slučovat další školy

Pardubický kraj se rozhodl v rámci optimalizace středního školství ke sloučení a splynutí některých dalších škol. K tomuto kroku přistupuje i přes ostře kritizované sloučení dvou pardubických středních škol. Připravované změny se budou od nového školního roku týkat škol v Chocni, České Třebové, Lanškrouně, Poličce, Chrudimi a Přelouči. Právo o tom informovala krajská radní Jana Pernicová (ČSSD).

Pernicová argumentuje klesajícím počtem žáků, kdy jsou třídy poloprázdné a současný stav je dlouhodobě neudržitelný. „Na řadě škol dojde k úspoře provozních nákladů, nastane vyšší využitelnost pedagogů a školy získají větší šanci získání evropských peněz,“ uvedla krajská radní. Podle jejích slov všechny kroky vedoucí k tomuto rozhodnutí byly projednány se školami, městskými úřady a výborem pro vzdělávání.

To sice zástupci některých měst potvrdili, ale záležitost spíše vnímají tak, že byli pouze postaveni před hotovou věc. Sice společně diskutovali, ale kraj měl podle nich své argumenty, ze kterých prý nechtěl ustoupit.

Do přeloučského gymnázia se přistěhuje technické učiliště

Například v Přelouči se do poloprázdných prostor budovy současného gymnázia přestěhuje technické učiliště. Budova nyní opravdu zeje prázdnotou, protože ji již dříve opustila základní škola. Kraj tak chce zachovat gymnázium, které má velmi málo studentů, a zároveň mít jediné polygrafické učiliště v kraji.

Toto rozhodnutí se však nelíbí místostarostovi Přelouče Ivanu Moravcovi (nezávislí). Podle něj není příliš logické spojit tyto dvě školy. Přelouč by tímto krokem měla přijít v pořadí již o třetí samostatné učiliště. „Je to jediné možné řešení k udržení gymnaziálního vzdělání v Přelouči,“ tvrdí naopak Pernicová.

V Chocni splyne obchodní akademie se školou cestovního ruchu

Splynutí čeká i choceňskou obchodní akademii a školu cestovního ruchu. V názvu zůstane obchodní akademie, která má tradici a bude se specializovat na cestovní ruch. Na středních školách jinak kraj utlumuje ekonomické obory.

Opuštěný objekt budovy ve Vysokém Mýtě po choceňské škole cestovního ruchu kraj nabídne k prodeji. Veškeré peníze z prodeje uvolněných objektů se podle náměstka hejtmana Romana Línka (KDU-ČSL) vrátí zpět do krajského školství.

V Lanškrouně se sloučí střední zemědělská škola se školním statkem. Zároveň kraj spojí základní speciální školy v Poličce a obci Bystré. Připravuje i sloučení základní školy a mateřské školy v chrudimské nemocnici se speciální školou v Pardubicích.

Region : Pardubický
Datum vložení : 31.03 14:30 - 2011

 

Nejoblíbenější učitelka Česka

Nejoblíbenějším učitelem Česka se v pátek stala Petra Šišková z 2. základní školy Rokycanova v Sokolově. Zvítězila v anketní soutěži Zlatý Ámos 2011. Královnu kantorek a kantorů korunoval v pražském centru Olšanka ministr školství Josef Dobeš (VV). Vítězce pomohla i údajná podoba se sestrou českého génia Járy Cimrmana.

"Od svých šesti let jsem do školy chodit nepřestala," řekla dnes při finále Šišková. Dodala, že v sokolovské škole zvané "Centrálka" vyučuje posledních pět let.

Finalisty přijala na Pražském hradě i manželka prezidenta Livia Klausová

Finalisty přijala na Pražském hradě i manželka prezidenta Livia Klausová

Kantorka, jejíž žáci jí dali přezdívku Šíša, přesvědčila o svých učitelských kvalitách i dětskou porotu a vysloužila si také titul Dětský Ámos 2011. Média Ámosem zvolili přítomní novináři "matikáře" Zdeňka Bukváře ze základní školy Horáčkova v Praze 4.

Ámosem Sympaťákem se stala učitelka Jana Styblíková ze Základní školy Jana Wericha z Prahy 6. Finálovou šestici doplnila Ivana Bartoňová ze základní školy a základní umělecké školy ze Strání, Hana Fišerová ze základní a mateřské školy v Libouchci a Monika Kadlecová z pardubické základní školy v ulici Prodloužená.

Došlo i na Cimrmana

Finalistky a finalista se ukázali ve čtyřech disciplínách. V první měli do jedné minuty představit publiku sebe a svou školu. V dalším úkolu se zkoumalo, jak žáci svou vyučující či vyučujícího znají. Ve třetí úloze čekal na soutěžící kvíz.

Poslední byla volná disciplína kantora s žáky. V ní Šišková se svou třídou přesvědčila diváky o tom, že Jára Cimrman měl sestru. Ta stejně jako její slavnější bratr zasáhla do dějin. Pomohla prý Karlu Čapkovi najít správnou barvu pro pojmenování jeho hry Bílá nemoc či Beatles s muzikou. Sokolovští žáci tvrdí, že podobnost Luisy Cimrmanové s jejich učitelkou je víc než zjevná, takže musí být příbuzné.

Vítězka se svými žáky

Vítězka se svými žáky

Soutěž o nejoblíbenějšího učitele či učitelku České republiky se konala už poosmnácté. V letošním ročníku se o titul ucházelo 15 kantorů a 35 kantorek.

Region : Praha
Datum vložení : 29.03 09:18 - 2011

 

Státní maturity váznou a komisaři začínají být nervózní

Jednotné testy jsou sice dány zákonem a startují už 2. května. Někteří maturitní komisaři se ale bouří a pokládají funkce. Cermat, organizaci ministerstva školství, jež zkoušky připravuje, podle nich porušuje platnou legislativu.

Učitel, jenž je jmenován komisařem, je podle pravidel ze své školy vyslán na jinou. Zde rozdává testy, podle přesných pokynů je digitalizuje a zasílá Cermatu k vyhodnocení. Komisaři očekávali, že s nimi Cermat uzavře dohodu o provedení práce jako při podzimní maturitní generálce. „Teď však vyšlo najevo, že trvá na smlouvě jiné,“ řekl Právu ředitel brněnského gymnázia ve Vídeňské ulici Pavel Faltýsek.

Rozpory ve smlouvách

Několik tisíc učitelů, kteří funkci komisaře přijali, budou sice vykonávat závislou činnost podle přesných pravidel Cermatu, přitom však musí podle Faltýska paradoxně uzavřít dohodu podle paragrafu 51 občanského zákoníku. „Ta jim vůbec neposkytuje ochranu pracovně-právního vztahu. Týká se to zejména otázek odpovědnosti za škodu,“ upozornil ředitel.

Smlouvou se podle něj Cermat de facto zbavuje odpovědnosti za průběh maturit ve školách. Přitom nová maturita má být centralizovanou zkouškou v režii státu.

Rozzlobený maturitní komisař Jindřich Svoboda z téže školy zdůraznil: „Smlouva podle občanského zákoníku není nijak zvláště upravena. Například se používá, když občané uzavírají dohodu o úklidu sněhu. Je to jen smlouva o poskytnutí odměny s tím, že komisař dělá všechnu svoji činnost na vlastní odpovědnost.“

„Hrozba daňových deliktů“

Podle Svobody se jedná o obcházení zákoníku práce, který stanoví, že závislá práce může být vykonávána výlučně v pracovněprávním vztahu. „Činnost maturitního komisaře je totiž závislá práce. Je prováděna za odměnu stanovenou hodinovým tarifem, kterou vyplácí Cermat. Je konána podle detailních pokynů Cermatu v přesně stanovené pracovní době. Je konána s pomůckami dodanými a vlastněnými Cermatem,“ upozorňuje Svoboda.

Připomíná také, že komisaři budou muset příjem danit, třebaže Cermat tvrdí opak. „Česká daňová správa, na kterou jsem se obrátil s dotazem, tvrdí naprostý opak než Cermat. Ten tak může vystavovat komisaře velkému riziku postihu za daňový delikt,“ uvedl Svoboda. Ředitel Faltýsek dodává, že Cermat učitele uvedl v omyl. Právo má k dispozici jak pokyn Cermatu komisařům, tak vyjádření daňové zprávy. Skutečně jsou v rozporu.

Komisař: „Je to nepřijatelný nátlak“

Svoboda se na základě těchto skutečností rozhodl jmenování komisařem odmítnout. „Cermat na tento fakt reagoval zcela nezákonným způsobem. Rozhodl o tom, že na naši školu oplátkou za mé odmítnutí funkce nevyšle komisaře a vystavuje tak celou instituci, studenty a vedení školy nejistotě ohledně konání společné části maturitní zkoušky,“ řekl Svoboda.

Cituje z dopisu Cermatu řediteli školy: „Komisaři, který byl přidělen vaší škole, bude škola odejmuta a bude mu přiřazena škola, kde měl vykonávat funkci jeden z vašich komisařů. V současné době nemáme k dispozici komisaře pro vaši školu a do vyřešení celé situace nebudeme vaší škole komisaře přidělovat.“

Tímto hrozí, že se na gymnáziu nebudou státní maturity v rozporu se zákonem konat. V legislativě přitom není ani zmínka o tom, že Cermat může odnímat komisaře již jednou jmenovaného pro jakoukoli školu.

„Osobně celou tuto kauzu vnímám jako zcela nepřijatelný a zřejmě nelegální nátlak na mou osobu a celou naši školu ze strany Cermatu,“ konstatuje Svoboda. Stanovisko Cermatu se Právu nepodařilo získat. Na dotazy dlouhodobě nereaguje.

Podle informací Práva není případ brněnského gymnázia ojedinělý. „Máme další problematickou školu, která zcela bojkotuje maturity. Teď s ní jednáme, jak se postará o své studenty,“ řekl Právu zdroj z ministerstva školství.

Region : Praha
Datum vložení : 25.03 08:05 - 2011

 

ZDRAVÉ ZUBY 2010 / 2011

X. ročník celorepublikové soutěže pod záštitou Kanceláře WHO v ČR

Ahoj děvčata a kluci,
i letos s námi můžete soutěžit o atraktivní ceny v soutěži i ZDRAVÉ ZUBY. Oceníme, tak jako každý rok, 1000 dětí. I ty můžeš být mezi nimi. Zajímavé ceny za devět let soutěže již získalo 9000 dětí. Soutěžní kartu dostanete ve školách a nezapomeňte, soutěž končí 15. května 2011. Do té doby je třeba navštívit stomatologickou ordinaci a pak nám poslat lékařem orazítkovanou a vyplněnou soutěžní kartu. Vyhlášení výherců proběhne v červnu 2011 v Praze.

Přejeme Vám úspěšné ukončení školního roku.
kolektiv autorů programu ZDRAVÉ ZUBY

Více informací o soutěži

Cíl:

  • zlepšit zubní zdraví dětí a mládeže a vytvořit tak předpoklady k zajištění zdravých zubů i u dospělé populace v budoucích letech
  • motivovat všechny děti mladšího školního věku k návštěvě stomatologické ordinace

Pravidla soutěže:

  • Každý žák I. stupně základní školy v ČR obdrží ve škole soutěžní kartu ZDRAVÉ ZUBY, která je součástí zásilky ZDRAVÉ ZUBY, rozesílané všem základním školám v ČR v průběhu podzimních měsíců roku 2010. Prostřednictvím této karty se může zúčastnit X. ročníku soutěže ZDRAVÉ ZUBY.
  • Úkolem pedagoga je rozdat soutěžní karty a motivovat žáky k návštěvě stomatologické ordinace.
  • Podmínkou účasti v soutěži je potvrzení lékaře o stomatologickém, preventivním vyšetření, razítkem do soutěžní karty.
  • Žák poté soutěžní kartu, včetně soutěžní otázky, vyplní, jednu část odstřihne a odešle na adresu: Soutěž ZDRAVÉ ZUBY, P.O.BOX. 32, 770 10 Olomouc.

Soutěž končí 15. května 2011.

Toto datum je posledním dnem pro odeslání vyplněných soutěžních karet. Školy mohou posílat vyplněné a stomatologem orazítkované soutěžní karty hromadně. Slavnostní vyhlášení vítězů této soutěže proběhne v červnu 2011 v Praze. (Panorama Hotel Prague, Praha 4)
Veškeré informace o pravidlech soutěže i soutěžní karta jsou zveřejněny na webové adrese: www.zdravezuby.cz

Na této webové adrese najdete i výherní listiny dětí předchozích ročníků soutěže ( ceny jsou každý rok připraveny pro 1 000 dětí. ) a informace o celém výukovém programu ZDRAVÉ ZUBY.
Ke spolupráci na soutěži se podařilo získat významné sponzory, kteří věnují do soutěže hodnotné ceny a umožní slavnostní vyhlášení této soutěže.

Správně vyplněné soutěžní karty nám za 9 ročníků soutěže ZDRAVÉ ZUBY poslalo 146 563 dětí.
Děkujeme za spolupráci nejenom všem pedagogům a stomatologům, ale i všem sponzorům.

PaedDr. Lenka Kubrichtová , 603 257 491 begin_of_the_skype_highlighting              603 257 491     

Region : Praha
Telefon : 603 257 491
Web : www.zdravezuby.cz
Datum vložení : 23.03 12:38 - 2011

 

Soutěž Divadélko Bubáček

Vytvořte divadelní scénář krátké pohádky pro loutkové divadlo a pošlete nám do 22.května . V případě, že váš scénář bude mezi deseti nejlepšími, budete vyzván, abyste s pomocí profesionálního loutkoherce scénář prezentoval pro televizní zpracování. Po odvysíláním poslední pohádky bude zahájeno veřejné hlasování. Vítěz obdrží přenosné loutkové divadlo Interbubak® Classic Plus

podrobné info zde

Region : Praha
Telefon : 604 100 150
Web : http://www.interbubak.cz
Email : info@interbubak.cz
Datum vložení : 18.03 09:23 - 2011

 

Velikonocemi začíná opravdové jaro - nastal čas odložit zimní výbavu a teplé kabáty.


Velikonoce patří vedle Vánoc k našim nejoblíbenějším svátkům. Jsou spojeny s řadou lidových zvyků, z nichž některé dodržujeme až do dnešních moderních dnů v téměř nezměněné podobě. Patří k nim malovaná vajíčka a samozřejmě pomlázka – který kluk by nevyužil příležitosti beztrestně vyšlehat děvčata a ještě za to dostat odměnu.


Vyrobte či nakreslete obrázek se spojitostí s velikonočními zvyky a hrajte o představení do vaší Mateřské školy

Kolovrat ve školkách

Termín soutěže je od 17.3.2011 do 1.5.2011

Region : Praha
Web : http://www.materskeskolky.cz/soutez.php
Datum vložení : 16.03 11:15 - 2011

 

Vyhlášení sutěže zimní radovánky

Děkujeme všem zúčastněným Mateřským školám za velké množství nádherných a kreativních příspěvků. Těšte se spolu s námi na vyhodnocení soutěže, které proběhlo 15.03.2011. Vítěz je zveřejněn na www.materskeskolky.cz/soutez.php

Region : Praha
Telefon : 469 62 00 64
Web : http://www.materskeskolky.cz/soutez.php
Email : webmaster@pro-skoly.cz
Datum vložení : 16.03 11:14 - 2011

 

SOUTĚŽ PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Agentura ZORA Hradec Králové  a firma SMART TOYS s.r.o. Hněvčeves

"NEJKRÁSNĚJŠÍ MOTÝL"

o sadu živých motýlů pro Vaši třídu.

Soutěž je určena pro dětské skupiny - školky, školní třídy.

Místo konání:

veletrh SVĚT DĚTÍ  Hradec Králové, kongresové centrum Aldis Hradec Králové

Termín konání:

čtvrtek    28.4. 2011    10.00 - 14.00 hodin

pátek      29.4. 2011     10.00 - 14.00 hodin

Pravidla soutěže:

Kategorie a ceny:

ŠKOLKY

ŠKOLY 1.-5.třída

ŠKOLY 6.-9.třída

Vaše výrobky ohodnotí odborná porota v pátek 29.4.2011 a tři nejkrásnější výrobky
v jednotlivých kategoriích oceníme sadou živých motýlů od firmy
SMART TOYS s.r.o. Hněvčeves.
Tento produkt byl mnohokrát oceněn pro svůj přínos a inspiruje děti k lásce a poznávání přírody.

Všechny výrobky budou vystaveny v areálu kongresového centra Aldis v průběhu veletrhu SVĚT DĚTÍ.

 

488-giant_cz
Živé motýlí sady nabízí zcela nový pohled na "školu hrou". Na vlastní oči mohou děti sledovat housenky transformující se do překrásně barevných motýlů. Po vylíhnutí je pak děti několik dnů krmí vlastnoručně vyrobeným nektarem a pozorují a nakonec je vypustí
do přírody.

Dokážete si představit lepší způsob jak dítěti nabídnout možnost prozkoumat jednu z nejúžasnějších proměn přírody, než tím že ji sami uvidí na vlastní oči? Tyto vzdělávací sady jsou nejen obrovským přínosem pro studium, ale i pro získání a prohloubení vztahu dětí
k přírodě. Jsou proto velmi vhodné pro městské děti, které nemají tolik možností interakce s přírodou.

Sada je vhodná i pro školní a studijní účely, kdy na živém pokusu děti uvidí to, co doteď znají pouze
z obrázků učebnic. Navíc v průběhu živého pokusu není vyžadována zvláštní péče a motýlům není
nijak ublíženo. Naopak vypuštěním do volné přírody obohatíte snižující se stavy jednoho z našich
motýlů.
Experiment lze realizovat pouze v době vhodné pro život motýlů, tedy od března do poloviny září.

Region : Hradec Králové
Telefon : 602 12 66 95, 777 80 78 66
Web : www.veletrhsvetdeti.cz/pro-skoly-a-skolky
Email : info@veletrhsvetdeti.cz
Datum vložení : 14.03 16:43 - 2011

 

Novinky, aktuality

Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Přejete-li si i vy novou www prezentaci / e-shop. SEO optimalizaci pro viditelnost? PPC aktivní reklamu pro oslovení více zákazníků, nebo animovanou pobídku, která více než-li slova představí Vaše produkty či služby?!

Spojte se s námi
Tvoříme weby a eshopy, které fungují.

Datum : 03.05 07:41 - 2022

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...