Zobrazení 2019: 1977382

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

asistentka

Požadujeme :

SŠ vzdělání s maturitou Velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office Organizační a komunikační schopnosti Flexibilita Schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost a aktivní přístup k řešení problémů Znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý Morální a občanská bezúhonnost

Nabízímeme :

Práce na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) Možnost částečného úvazku Vhodné pro absolventy a studenty Osobní ohodnocení Jednosměnná pracovní doba (od 8:00 do 16:30 hod.) Kvalitní zaškolení Firemní benefity (vlastní notebook, telefon, příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené, paušální tarif, vzdělávací kurzy)

Region : Praha
Kontaktní osoba : Veronika Klapště
Web : www.rvda.cz
Email : veronika.klapste@rvda.cz
Datum vložení : 25.03 09:14 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.