Zobrazení 2018: 4240711

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

asistent/ka pedagoga

Požadujeme :

ZŠ a MŠ Barrandov přijme do mateřské školy asistenta/ku pedagoga k tříletému dítěti. Úvazek denně 6 hodin a nástup dle dohody.

Nabízímeme :

Příjemné pracovní prostředí a možnost doplnění kurzu.

Region : Praha
Kontaktní osoba : Mgr. Jana Fričová
Telefon : 733 643 895
Web : www.zsbarr.cz
Email : reditel@zsbarr.cz
Datum vložení : 08.11 13:51 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.