Zobrazení 2018: 4241373

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Asistent/ka pedagoga v mateřské škole na Praze 8

Požadujeme :

Mateřská škola Praha 8 přijme asistenta/asistentku pedagoga k dítěti s poruchou autistického spektra. Dítě je poměrně komunikativní a bezkonfliktní. Úvazek 0,75, nástup možný od 1. ledna 2019. Nabízíme práci v atraktivním prostředí a v dobrém kolektivu. Možnost seberealizace a kariérního růstu. Minimální pedagogické vzdělání, či kurz asistenta pedagoga.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail:
reditelka@mskotlaska.cz
nebo volejte na tel.:

Region : Praha
Telefon : 777 884 103
Email : reditelka@mskotlaska.cz
Datum vložení : 08.11 21:55 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.