Zobrazení 2018: 5799501

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Automechanik

Požadujeme :

Zavedený autoservis + pneuservis osobních a nákladních vozidel v Krnsku v blízkosti Mladé Boleslavi přijme do HPP šikovného “AUTOMECHANIKA” s praxí. Co budete mít na starosti: - Rozebírání automobilů - Mechanické práce - Servisní práce Požadujeme: - Praxi v oboru - Samostatnost v rozhodování - Spolehlivost - Týmového ducha

Nabízímeme :

Nabízíme: - Pevné pracoviště - Perspektivní práci v mladém kolektivu - Možnost profesního rozvoje - Nadstandardní finanční ohodnocení - Profesionální vybavení servisu - Poskytnutí pracovního oděvu - Zaměstnanecké benefity

Region : Mladá Boleslav
Kontaktní osoba : Pavel Vacha
Telefon : 736765653
Web : www.vacha-auto.cz
Email : p.v.auto@seznam.cz
Datum vložení : 19.07 11:35 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.