Zobrazení 2020: 3624606

Práce ve školství

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

Vyhledávání pro školy
...výsledek hledání můžete zúžit výběrem kategorie nebo výběrem kraje

Ubytování pro školy - Chaty

Nalezených výsledků : 10 výsledků hledání
pro školy Moravská Bouda
Hledáte ubytování v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně? Právě jste našli, Moravská bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1.225m n.m..
Email: moravska@seznam.cz
Url: www.moravskabouda.cz
Kraj: Královéhradecký

pro školy Chata Velký Semerink
Horská chata v oblasti Jizerské hory poskytuje ubytování pro jednotlivce i skupiny, nachází se v blízkosti obcí Bedřichov a Hrabětice. Chata je vhodná pro školy, rodiny s dětmi nebo početnější partu známých.
Email: kancelar@sedmaubytovaci.cz
Url: www.velkysemerink.cz
Kraj: Liberecký

pro školy Horská chata Cihelny
Horská chata Cihelny je ideálním zařízením pro školy v přírodě, lyžařské a snowboardové kurzy, cykloturistiku, podniková školení, sportovní soustředění a rekreaci.
Email: info@chatacihelny
Url: www.chatacihelny.cz
Kraj: Jihočeský

pro školy Chatová osada
Chatová osada Ostaš v CHKO Broumovsko, nedaleko skalního města Adršpach a Teplic nad Metují  nabízí ubytování v chatách. V areálu vlastní restaurace, občerstvení s letní terasou, dětské hřiště, ohniště. V okolí Adršpašské skály
Email: chaty.ostas@tiscali.cz
Url: www.ostas.adrspach.cz
Kraj: Královéhradecký

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Dozvěte se více o ..