Zobrazení 2018: 5799441

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

CMŠ logopedická Praha 8 hledá učitelku a asistenta pedagoga

Požadujeme :

CMŠ logopedická v Praze 8 Bohnice hledá novou kolegyni do pozice učitelky u dětí s vadami řeči.
Volné místo je i na pozici asistenta pedagoga.
Práce zajímavá, neotřelá. Vhodné i pro absolventy - zaučíme.

Region : Praha
Telefon : 773251407
Web : www.donbosco.cz
Email : skolka@donbsoco.cz
Datum vložení : 28.06 16:32 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.