Zobrazení 2018: 2039928
Zobrazení celkem: 56861966

Nainstalujte si flash player.

Balance Outdoor s.r.o.

Firma : Balance Outdoor s.r.o.
Ulice : Boženy Němcové 769
Město : Frýdlant nad Ostravicí
Kraj : Moravskoslezský

Pobočky : Horský lanový park Ráztoka

IČO : 26877635        DIČ : CZ26877635

Telefon: 777 899 888     Mobil: 800827926

Email : info@tarzanie.cz
Url : www.tarzanie.cz

Popis činnosti :

Největší lanové centrum v České republice nabízí několik tras různé obtížnosti v délce přes 1600m! Dlouhé lanovky nad řekou, vertikální překážky, skoky, žebříky, sítě, pavučiny, lávky a další překážky, které jsou zavěšeny na stromech ve výšce 4 až 12 metrů nad zemí. Specialitou parku je dětská trasa se samojistícím systémem umožňujícím bezpečné lezení i malým dětem již od 4let resp. od 100cm výšky.

Speciální trasa překážek „JUNIOR“ pro děti od 120cm výšky vhodné i pro žáky prvního stupně ZŠ se stoprocentním samojistícím systémem.

V nabídce je i rozšířená „Žlutá trasa“ se 34-mi překážkami o celkové délce 561m!

Areál je dobře dostupný i hromadnou dopravou. V blízkosti jsou odpovídající ubytovací kapacity v přijatelné cenové úrovni. Součástí areálu jsou i dětské trampolíny a bungee trampolíny.
Spolu s návštěvou můžete navštívit třeba známé výletní místo Pustevny a další turistické i přírodní zajímavosti. V posledních pěti letech k nám přijelo pro zábavu a dobrodružství stovky škol a odjeli obohaceni nesrovnatelným zážitkem bez jediného úrazu!

Velmi vhodné pro seznámení nové třídy s učiteli ale i se studenty navzájem.

Akce pro školy, sportovní kluby, zájmové kroužky a organizace pracující s mládeží !!!

Nabízíme speciální cenu. Jen 150Kč za osobu a jednu trasu překážek! Druhá trasa za doplatek jen 100Kč.

Na každých 10 žáků má jeden učitel vstup ZDARMA!

Tato nabídka platí pouze ve dnech a hodinách uvedených v tabulce (viz níže.)!

Pozor vhodné také pro žáky nižšího stupně (min. výška 120cm.)!!!

Skupina 25-ti žáků projde parkem za cca. 2h.

Rezervujte si svůj termín včas prostřednictvím formuláře pod tabulkou s termíny!

Vyberte si z volných termínů.

Nabídka od Balance Outdoor s.r.o. pro děti, rodiče a školy :

Neobyčejný školní výlet 2018

Dobrý den,

ještě pár volných termínu zbývá. Neváhejte s  rezervací na program pro školy (školní výlety) v Horském lanovém parku TARZANIE v Beskydech. Rezervace je bezplatná.
Pro žáky prvního stupně je připravena speciální trasa překážek JUNIOR se samojistícím systémem.
Tarzanie nabízí celkem pět tras lanových překážek různé náročnosti, tak aby si mohl každý žák/student vybrat dle svých schopností. Součástí areálu jsou i další atrakce: trampolíny, PowerFan, a další. Váš školní výlet můžete spojit s návštěvou známého výletního místa – PUSTEVNY.
Na našich stránkách www.tarzanie.cz/skolykluby/ naleznete bližší informace a také rezervační formulář.
Věřím, že stejně jako v minulých letech, kdy u nás absolvovali program tisíce žáků, i letos u nás naleznete příjemné prostředí a užitečné odreagování.

Školní výlet 2018.pdf

Datum vložení : 17.05 08:24 - 2018

Tip na školní výlet 2017

Dobrý den, volné termíny na školní výlety do Tarzanie rychle ubývají.  Zatím jej ještě z čeho vybírat,  ale moc dlouho neváhejte.
Těšíme se na vás. TarzanieTeamEmail Content

Datum vložení : 27.04 11:31 - 2017

Školní výlet 2016

Datum vložení : 28.01 09:40 - 2016

Školní výlet do největšího lanového centra v ČR.

Dobrý den,

ještě několik volných termínu zbývá na speciální program pro školy (školní výlety) v Horském lanovém parku TARZANIE.

Tarzanie se nachází v Beskydech v malebné podhorské obci Trojanovice nedaleko Frenštátu pod Rahoštěm.

Pro žáky prvního stupně ZŠ je připravena speciální trasa překážek „JUNIOR“. Trasa je vhodná pro děti od 120cm výšky.

Tarzanie nabízí další překážky včetně „Černé trasy“ a velmi oblíbenou „Zelenou trasu“.

Na našich stránkách www.tarzanie.cz v sekci "Pro školy" naleznete bližší informace a také rezervační formulář.

Přesto že jsme letos rozšířili nabídku i množství termínů rychle se termíny obsazují, proto neváhejte a rezervujte si svůj termín již dnes.

Máme osm let zkušeností a dobře víme že bezpečnost je na prvním místě.

Web : tarzanie.cz/lanovy-park/skolni-vylety.php
Datum vložení : 19.05 07:18 - 2014

TARZANIE- školní výlet 2012- rezervace za výhodné ceny

Dobrý den,

dovoluji si Vám oznámit, že pokud učíníte rezervaci do 30.4. na program pro školy (školní výlety) v Horském lanovém parku TARZANIE,  získáte výhodnější ceny.

Připravena je také speciální trasa překážek „JUNIOR“ pro děti od 120cm výšky vhodné i pro žáky prvního stupně ZŠ.

V nabídce je i nová rozšířená „Žlutá trasa“ se 34-mi překážkami o celkové délce 561m!

Tarzanie nabízí další překážky včetně loňské novinky „Černé trasy“ a velmi oblíbenou „Zelenou trasu“.

Na našich stránkách www.tarzanie.cz naleznete bližší informace a také rezervační formulář.

Datum vložení : 24.04 16:56 - 2012

Tip na školní výlet

Poslední volná místa pro rezervaci škloního výletu do největšího lanového centra v ČR - Tarzanie.

Na našich stránkách www.tarzanie.cz v sekci "Akce pro školy" naleznete bližší informace a také rezervační formulář.

Email : info@tarzanie.cz
Datum vložení : 22.04 12:45 - 2009