Zobrazení dnes: 3884
Zobrazení včera: 7670
Zobrazení 2020: 3388490
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67394659

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Fitness poradce

Požadujeme :

Nabízímeme :

Bona Valetudo-Institut s alternativni medicinou hleda sportovniho poradce. Mate specialni vzdelani k osobnimu treneru/trenerce nebo jsi absolvoval/a studium sportovni vedy? Mate zajem pracovat v nasem tymu,ktery celostne spolupracuje? Mate zajem o vzrust osobnosti a nove metody treninku? Chcete samostatne pracovat se zakazniky a nadale jim poradit? Mate zajem pracovat v tymu,ktery neustale spolupracuje na novych projektech? Chcete pracovat v tymu ,ve kterem jsou vase napady vitany? Chcete urcite hranice a uprinou komunikaci? Jsme Institut s alternativni medicinou. Nas tym se sklada z maseru,psychologu, vyzivovych poradcu, zdravotnich sester, fyzioterapeutu a sportovnich poradcu. Pracujeme na zotaveni nasich zakazniku. V nasem tymu mate jako trener moznost pracovat v dopolednich smenach a odpolednich smenach. Dostanete hezke pracovni obleceni. Mate moznost pracovat v novych ,modernich lokalitach, i s nejnovejsi technologii. U nas se s lidmi zachazi ferove a na urovni. Mesicni plat: 1500?/ 40 hodin v tydnu Prace na plny uvazek. Pokud se timhle inseratem citite osloven/a, zaslete Vasi zadost o pracovni misto na emailovou adresu na jmeno Amina Bialik: office@bona-valetudo.at Mesicni plat: 1500?/ 40 hodin v tydnu Plny uvazek.

Region : Praha
Telefon : 06769734571
Web : www.bona-valetudo.at
Email : office@bona-valetudo.at
Datum vložení : 13.03 11:48 - 2020

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.


Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.

Nabídka tvorby www

.