Zobrazení 2018: 3849416

Volná místa, práce, brigády - Hledám práci

Hledám práci v mateřské školce na Praze 13

Hledám práci v mateřské školce na Praze 13,na zkraceny úvazek s možností umístění dcery ve školce.Muze to byt vypomoc v kuchyni,úklid,výpomoc s dětmi.

Region : Praha
Email : gabcarekenova@seznam.cz
Datum vložení : 11.10 15:43 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.