Zobrazení 2018: 3849329

Volná místa, práce, brigády - Hledám práci

Hledám prilezitost

Hledám možnost zaměstnání.
Studuji Výši odbornou školu Jabok- sociálně pedagogická a teologická, obor speciální pedagogika I.rocnik.
Momentálně pracuji jako asistentka v MŠ.
Ráda bych pracovala např. od září,mohu i dřív jako učitelka.

Region : Plzeňský
Email : pa.skulinova@seznam.cz
Datum vložení : 11.10 20:27 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.