Zobrazení dnes: 374
Zobrazení včera: 9063
Zobrazení 2019: 2614156
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 62273579

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Hledáme hospodyně pro Brno - 120 Kč na hodinu!

Požadujeme :

Jde o úklidy domácností našich zákazníků a úklidy firem. Firmy i domácnosti se nachází v Brně a jeho nejbližším okolí. Pracovní dobu nastavíme podle Vašich možností. Pro budoucí hospodyni musí být samozřejmostí pečlivost, zodpovědnost a smysl pro pořádek. Odměníme Vás podle Vašich výsledků, minimálně 120 Kč čistého za hodinu. Po zapracování nabízíme příspěvek na dopravu. Chcete se stát součástí našeho týmu? Životopis a informaci proč bychom si měli vybrat právě Vás pošlete prostřednictvím odpovědi na tuto nabídku práce. Požadujeme - čistý trestní rejstřík - dobrý zdravotní stav - příjemné vystupování - pečlivost, zodpovědnost - SMYSL PRO POŘÁDEK

Nabízímeme :

- MZDU MIN. 120 Kč ČISTÉHO NA HODINU - HPP, DPP i DPČ - PRUŽNOU PRACOVNÍ DOBU - možnost plánování směn (s ohledem na děti, příp. školu apod.) - PROPLÁCENÍ JÍZDNÉHO (v případě MHD i vlastní dopravy autem) - ZÁZEMÍ STABILNÍ SPOLEČNOSTI, VSTŘÍCNÝ PRACOVNÍ KOLEKTIV

Region : Brno-město
Web : https://www.a-nanas.cz/cs/
Email : Info@a-nanas.cz
Datum vložení : 26.04 08:24 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.


    

    

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.


Datum : 15.02 11:46 - 2018

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.
.