Zobrazení 2018: 4240787

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Hledáme paní učitelku do mateřské školy na Praze 8

Požadujeme :

Hledáme paní učitelku do mateřské školy
na Praze 8.
Mateřská škola na Praze 8 přijme kvalifikovanou paní učitelku na plný i poloviční úvazek. Nabízíme práci v atraktivním prostředí a v dobrém kolektivu. Možnost seberealizace a kariérního růstu.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail:
reditelka@mskotlaska.cz
nebo volejte na tel.:

Region : Praha
Telefon : 777 884 103
Email : reditelka@mskotlaska.cz
Datum vložení : 08.11 21:19 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.