Zobrazení 2021: 101996

Práce ve školství

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

Vyhledávání pro školy
...výsledek hledání můžete zúžit výběrem kategorie nebo výběrem kraje

Ubytování pro školy - Chaty

Nalezených výsledků : 10 výsledků hledání
pro školy Moravská Bouda
Hledáte ubytování v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně? Právě jste našli, Moravská bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1.225m n.m..
Email: moravska@seznam.cz
Url: www.moravskabouda.cz
Kraj: Královéhradecký

pro školy Chata Velký Semerink
Horská chata v oblasti Jizerské hory poskytuje ubytování pro jednotlivce i skupiny, nachází se v blízkosti obcí Bedřichov a Hrabětice. Chata je vhodná pro školy, rodiny s dětmi nebo početnější partu známých.
Email: kancelar@sedmaubytovaci.cz
Url: www.velkysemerink.cz
Kraj: Liberecký

pro školy Horská chata Cihelny
Horská chata Cihelny je ideálním zařízením pro školy v přírodě, lyžařské a snowboardové kurzy, cykloturistiku, podniková školení, sportovní soustředění a rekreaci.
Email: info@chatacihelny
Url: www.chatacihelny.cz
Kraj: Jihočeský

pro školy Chatová osada
Chatová osada Ostaš v CHKO Broumovsko, nedaleko skalního města Adršpach a Teplic nad Metují  nabízí ubytování v chatách. V areálu vlastní restaurace, občerstvení s letní terasou, dětské hřiště, ohniště. V okolí Adršpašské skály
Email: chaty.ostas@tiscali.cz
Url: www.ostas.adrspach.cz
Kraj: Královéhradecký

Zavádíme opět pro rok 2021

Každý ¼ rok jde do škol + měst a obcí graficky zpracovaný katalog s rozdělením kategorií + VIP reklamy pro každou firmu vedoucí na jejich firemní kartu v portálu / www stránky Vaší společnosti se všemi údaji a daty vložených do Vaší firemní nabídky.
Datum : 13.01 13:38 - 2021

Dozvěte se více o ..