Zobrazení 2020: 1836100

Práce ve školství

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

Vyhledávání pro školy
...výsledek hledání můžete zúžit výběrem kategorie nebo výběrem kraje

Ubytování pro školy - Chaty

Nalezených výsledků : 10 výsledků hledání
pro školy Moravská Bouda
Hledáte ubytování v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně? Právě jste našli, Moravská bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1.225m n.m..
Email: moravska@seznam.cz
Url: www.moravskabouda.cz
Kraj: Královéhradecký

pro školy Chata Velký Semerink
Horská chata v oblasti Jizerské hory poskytuje ubytování pro jednotlivce i skupiny, nachází se v blízkosti obcí Bedřichov a Hrabětice. Chata je vhodná pro školy, rodiny s dětmi nebo početnější partu známých.
Email: kancelar@sedmaubytovaci.cz
Url: www.velkysemerink.cz
Kraj: Liberecký

pro školy Horská chata Cihelny
Horská chata Cihelny je ideálním zařízením pro školy v přírodě, lyžařské a snowboardové kurzy, cykloturistiku, podniková školení, sportovní soustředění a rekreaci.
Email: info@chatacihelny
Url: www.chatacihelny.cz
Kraj: Jihočeský

pro školy Chatová osada
Chatová osada Ostaš v CHKO Broumovsko, nedaleko skalního města Adršpach a Teplic nad Metují  nabízí ubytování v chatách. V areálu vlastní restaurace, občerstvení s letní terasou, dětské hřiště, ohniště. V okolí Adršpašské skály
Email: chaty.ostas@tiscali.cz
Url: www.ostas.adrspach.cz
Kraj: Královéhradecký

PF - 2017

Děkujeme Všem našim klentům za projevenou přízeň v roce 2016 a těšíme se na další spolupráci s Vámi všemi v roce 2017

Upozorňujeme všechny klienty, že od 22.12. 2016 - do 2.1.2017 nás můžete kontaktovat pouze na firemních e-mailech. Děkujeme za pochopení.

Datum : 21.12 09:14 - 2016

Dozvěte se více o ..