Zobrazení 2019: 2973887

Práce ve školství

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

Vyhledávání pro školy
...výsledek hledání můžete zúžit výběrem kategorie nebo výběrem kraje

Ubytování pro školy - Školy v přírodě

Nalezených výsledků : 42 výsledků hledání
pro školy Hotel Bor
Hotel Bor se náchází v hezké přírodě, u lesa, kupaliště Lhota je vzdáleno pouhých 350 m
Email: mogilevska@seznam.cz
Url: hotelbor.eu
Kraj: Středočeský

pro školy Moravská Bouda
Hledáte ubytování v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně? Právě jste našli, Moravská bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1.225m n.m..
Email: moravska@seznam.cz
Url: www.moravskabouda.cz