Zobrazení 2018: 2717220

Práce ve školství

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

Vyhledávání pro školy
...výsledek hledání můžete zúžit výběrem kategorie nebo výběrem kraje

Ubytování pro školy

Nalezených výsledků : 51 výsledků hledání
pro školy Hotel Bor
Hotel Bor se náchází v hezké přírodě, u lesa, kupaliště Lhota je vzdáleno pouhých 350 m
Email: mogilevska@seznam.cz
Url: hotelbor.eu
Kraj: Středočeský

pro školy Statek Starý Kolín - Výukové programy
Nabízíme příjemné prostředí pro uspořádání všech společenských akcí. Přímo na míru: Školní výlety, výukové programy pro školy. Máme domácí, exotická zvířata a naší specializací je ježdění na koni pro děti. Nevšední zážitky zaručeny!Více na našem webu
Email: statek@statek-stary-kolin.cz
Url: www.statek-stary-kolin.cz
Kraj: Středočeský

pro školy Moravská Bouda
Hledáte ubytování v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně? Právě jste našli, Moravská bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1.225m n.m..
Email: moravska@seznam.cz
Url: www.moravskabouda.cz
Kraj: Královéhradecký

pro školy Chata Velký Semerink
Horská chata v oblasti Jizerské hory poskytuje ubytování pro jednotlivce i skupiny, nachází se v blízkosti obcí Bedřichov a Hrabětice. Chata je vhodná pro školy, rodiny s dětmi nebo početnější partu známých.
Email: kancelar@sedmaubytovaci.cz
Url: www.velkysemerink.cz
Kraj: Liberecký

pro školy Horská chata Cihelny
Horská chata Cihelny je ideálním zařízením pro školy v přírodě, lyžařské a snowboardové kurzy, cykloturistiku, podniková školení, sportovní soustředění a rekreaci.
Email: info@chatacihelny
Url: www.chatacihelny.cz