Zobrazení 2020: 2396346

Práce ve školství

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

Vyhledávání pro školy
...výsledek hledání můžete zúžit výběrem kategorie nebo výběrem kraje

Věci Pro školy - vyhledávání podle oboru - Praha

Nalezených výsledků : 59 výsledků hledání
pro školy Jožka & Zdeněk
Email: 5522@5522.cz
Url: www.5522.cz

pro školy Kipon
Naše firma zajišťuje po celé ČR opravy tělocvičen, klempířské, pokrývačské a podlahářské práce - rekonstrukce a nové střešní krytiny, opravy a rekonstrukce podlah tělocvičen - broušení, lajnování , protiskluzné laky, loga, obklady stěn.
Url: www.podlahytelocvicen.cz

pro školy DESO Kunčí s.r.o
Pojízdná reklama , Mobilní obrazovky , Mobilní billboard , Pojízdné obrazovky , Led obrazovky , Reklamní plochy , Pojízdné reklamní plochy , Pojízdná reklamní obrazovka , Pojízdný billboard , Reklama na obrazovce , Interaktivní reklama ,
Email: desokunci@seznam.cz
Url: www.pojizdneobrazovky.cz/cs/
Kraj: více regionů

pro školy Mikimall s.r.o.
Zařizujete dům či byt a sháníte moderní a originální nábytek do ložnice, jídelny, kanceláře, obývacího nebo dětského pokoje? Z naší široké nabídky luxusního nábytku a bytových doplňků si určitě vyberete. Společnost Mikimall s.r.o., která obd
Email: info@miki-nabytek.cz
Url: http://www.miki-nabytek.cz
Kraj: Praha

pro školy Autodoprava Chrudim
Zaměřujeme se na vnitrostátní dopravu, mezinárodní dopravu, spediční služby a stěhování.              Jsme profesionály v rozvozu kusových a pal
Email: AD.Pisa@atlas.cz
Url: chrudim-autodoprava.cz
Kraj: více regionů

pro školy Bon Moment s.r.o.
Mado je značka interiérových hodin založená v roce 2005. Hodiny Mado pocházejí ze země vycházejícího slunce – Japonska. Nejedná se o obyčejné hodiny – každé hodiny Mado jsou uměleckým dílem vytvořeným na základě dlouhověkých japonských tradic.
Email: info@bonmoment.cz
Url: www.japonske-hodiny.cz
Kraj: Praha

pro školy VH-mont s.r.o.
Hlavní pracovní naplní naší firmy je montáž regálových systémů, pro skladování palet, drobného zboží i dlouhého materiálu. Dále se zabýváme montáží policových a ocelových vestavěných pater:
Email: info@montaz-regalu.cz
Url: www.montaz-regalu.cz

pro školy České-korálky.cz
Jsem česká společnost nabízející velký výběr korálků, bižuterních komponentů, návlekových materiálů a potřeb na korálkování. Na e-shopu najdete u nás přes 6000 položek a to včetně FIMO modelovacích hmot či kamenů Swarovski Elements
Email: info@ceske-koralky.cz
Url: www.ceske-koralky.cz

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020

Dozvěte se více o ..