Zobrazení 2020: 3386893

Práce ve školství

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

Vyhledávání pro školy
...výsledek hledání můžete zúžit výběrem kategorie nebo výběrem kraje

Věci Pro školy - vyhledávání podle oboru - Praha

Nalezených výsledků : 55 výsledků hledání
pro školy Queen´s sport s r.o.
Nabízíme ubytování včetně doplňkových služeb rodinném pensionu v Krkonoších, Hořejším Vrchlabí a ve sportovním areálu v Posázaví.
Email: queens@volny.cz
Url: www.ubytovanisazava.cz/

pro školy Autodoprava Chrudim
Zaměřujeme se na vnitrostátní dopravu, mezinárodní dopravu, spediční služby a stěhování.              Jsme profesionály v rozvozu kusových a pal
Email: AD.Pisa@atlas.cz
Url: chrudim-autodoprava.cz
Kraj: více regionů

pro školy Bon Moment s.r.o.
Mado je značka interiérových hodin založená v roce 2005. Hodiny Mado pocházejí ze země vycházejícího slunce – Japonska. Nejedná se o obyčejné hodiny – každé hodiny Mado jsou uměleckým dílem vytvořeným na základě dlouhověkých japonských tradic.
Email: info@bonmoment.cz
Url: www.japonske-hodiny.cz
Kraj: Praha

pro školy VH-mont s.r.o.
Hlavní pracovní naplní naší firmy je montáž regálových systémů, pro skladování palet, drobného zboží i dlouhého materiálu. Dále se zabýváme montáží policových a ocelových vestavěných pater:
Email: info@montaz-regalu.cz
Url: www.montaz-regalu.cz

pro školy České-korálky.cz
Jsem česká společnost nabízející velký výběr korálků, bižuterních komponentů, návlekových materiálů a potřeb na korálkování. Na e-shopu najdete u nás přes 6000 položek a to včetně FIMO modelovacích hmot či kamenů Swarovski Elements
Email: info@ceske-koralky.cz
Url: www.ceske-koralky.cz

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Dozvěte se více o ..