Zobrazení 2020: 3410827

Práce ve školství

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

Vyhledávání pro školy

Rozdělení firem pro školy do sekcí dle oboru činnosti a zaměření

Zastřešujeme informace z 11 500 tisíc školských zařízení + volná místa

Mateřské školy
Základní školy

5500 mateřských škol
4214 základních škol

Střední školy

1470 středních škol
477 základních uměleckých škol

Prezentace firem na portálech pro školy děti a rodiče

Možnost prezentace Vaší firmy na portálech školství 1) LOGI - odkaz na Vaše www. 2) Firmní karta. 3) Firemní banner

Náhledy firemní karty s možností rozesílání nabídek do škol a obcí v ČR NEOMEZENĚ po celý rok

Rychlé a snadné dohledání Vaší firmy - Zadavatel snadno nalezne kontakntí údaje o Vaší firmě. Můžete vkládat aktuální nabídku, kterou si aktualizujete online 24 hodin. Vaše nabídka se okamžitě zobrazí na všech portálech školství a je přístupná na klíčová slova všem uživatelům na internetu. Denně zobrazeno přes 10 000 stran.

Aktuální nabídka pro školy z firemních karet - Nabídka od firem pro školy

>> Pro zobrazení všech nabídek klikněte sem

Akce škol - akce pro školy

Portál pro školáky

Portál vznikl na podporu firem poskytující produkty a služby specializované pro školy a školáky, malé děti. Školy zde mají možnost prezentace nabídky svých produktů a služeb v reálném čase - tzv. online umístění nabídky na 8 portálech pro děti a dalších rozcestnících.

Tyto portály jsou podporovány společností Seznam.cz s propojením na službu S-klik !!!

Umístěním reklamy v Databázích pro školy a pro rodiče v ČR získáte:

1. Aktivní reklamu pro rozesílání nabídek do všech portálů pro děti NEOMEZENĚ
  2. Reklamu, která je na Internetu vidět 365 dní / 24 hodin denně
  3. Reklamu na portálech pro děti, který má denně přes 15 000 zobrazených stran
  4. Reklamu, která má již v databázi 11 500 školských subjektů pro oslovení
  5. Viditelnost na internetu na klíčová slova ve Vašem oboru před konkurencí
  6. Váš zápis v telefonním seznamu je doručen v tištěné formě do všech 11 500 škol v ČR
  7. Díky tomuto propojení přivedeme více klientů na Vaše webové stránky

Firemní karty jsou vytvářeny s propojením vyhledávačů na internetu (Seznam, Atlas, Centrum, regionální vyhledávače a další) na Vaše www stránky s vlastní základní optimalizací SEO na klíčová slova pro přední umístění Vaší nabídky na internetu na předních pozicích. Vlastní administrací s možností vkládání a rozesílání nabídky do portálů pro děti.

Návštěvnost těchto portálů je kolem 400 000 zobrazených stran od škol, rodičů a uživatelů internetu za jeden měsíc cca. 15 000 zobrazených stran denně. V horní části ve statistice naleznete ukázku českých i zahraničních vyhledávačů, ve kterých jsou tyto portály po zadání klíčových slov dohledatelné na celém internetu + jeho návštěvnost.

Získejte 11 500 nových potencionálních zákazníků ve školství + tisíce dalších uživatelů internetu a buďte s námi lépe vidět na celém českém internetu!!!!

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Dozvěte se více o ..