Zobrazení dnes: 3328
Zobrazení včera: 10575
Zobrazení 2021: 158117
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 68070137

Vše pro školy

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


Práce ve školství

Partnerské projekty

 

 


 

 

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

 

Vyhledávání pro školy
Praha


Rozdělení firem pro školy do sekcí dle oboru činnosti a zaměření

 

Zastřešujeme informace z 11 500 tisíc školských zařízení + volná místa

     
Mateřské školy
Základní školy
 
5500 mateřských škol
4214 základních škol
 
       
 
Střední školy
Střední školy
 
 
1470 středních škol
477 základních uměleckých škol
 

Prezentace firem na portálech pro školy děti a rodiče

     
 
Možnost prezentace Vaší firmy na portálech školství 1) LOGI - odkaz na Vaše www. 2) Firmní karta. 3) Firemní banner
 
Náhledy firemní karty s možností rozesílání nabídek do škol a obcí v ČR NEOMEZENĚ po celý rok
     
 

Rychlé a snadné dohledání Vaší firmy - Zadavatel snadno nalezne kontakntí údaje o Vaší firmě. Můžete vkládat aktuální nabídku, kterou si aktualizujete online 24 hodin. Vaše nabídka se okamžitě zobrazí na všech portálech školství a je přístupná na klíčová slova všem uživatelům na internetu. Denně zobrazeno přes 10 000 stran.

 

Aktuální nabídka pro školy z firemních karet - Nabídka od firem pro školy

Akce škol - akce pro školy

O portálu www.pro-skoly.cz

 

Dobrý den, dovolte, abychom Vám představili Portál pro školy, který vznikl na podporu firem poskytující produkty a služby specializované pro školy, školáky, malé děti a jejich rodiče. Tento portál se časem rozšířil o poskytování nabídek směrem k městům a obcím při výběrových řízeních. Je samostatně propagován i na celém internetu na předních pozicích.

V dnešní době můžete díky tomuto portálu oslovit několika způsoby viz níže 12 300 škol v ČR, 6 300 měst / obcí a zviditelnit svou nabídku po celý rok na 12 portálech pro děti a dalších rozcestnících kde je ročně navíc 6 000 000 zobrazení.

Školy zde mají možnost čerpat z nabídky Vašich produktů a služeb v reálném čase. Tyto portály jsou podporovány společností Seznam.cz a Google.cz což je 99 % vyhledávání v ČR na klíčová slova v jedinečné propagaci a mnoholetému provozu samostatných portálů. .

 

Co můžete na portálech vytvářet, co portál umí…

 

 1. Zápis dle Vašeho výběru od základní vizitky vedoucí na Vaše www stránky, vlastní firemní kartu s možností konkrétního představení vašeho zaměření pro školy a města po bannerovou reklamu.
 2. Každodenní rozesílání graficky zpracovaných nabídek do všech portálů NEOMEZENĚ.
 3. Možnost rozesílání tzv. Školského zpravodaje do všech škol s Vaší nabídkou - každý týden na uvedený e-mail školy.
 4. Každý 1 rok jde do škol + měst a obcí graficky zpracovaný katalog s rozdělením kategorií + VIP reklamy pro každou firmu vedoucí na jejich firemní kartu v portálu / www stránky Vaší společnosti se všemi údaji a daty vložených do Vaší firemní nabídky.
 5. Možnost připojení a vyzdvihnutí konkrétních produktů na nabídce těchto portálů s přímým propojením na Váš e-shop.
 6. Vkládání obrázků s aktuální nabídkou na Vaše produkty či služby s popisem a případnou nabídkou aktuální
 7. Odběr poptávek s obecným či specifickým zaměřením na produkt či službu od uživatelů internetu a 11 350 školských zařízení v ČR + propojení na 6 300 měst a obcí v ČR. Upozornění na poptávku jde i na Váš e-mail.
 8. Možnost propojení na veřejné zakázky.

 

Co Vám propojení s portály přinese…

 

 • Tematický odkaz z katalogizovaných portálů vedoucí na Vaše www stránky se specifickou nabídkou Vašich produktů a služeb (zvyšujete tím tzv. BONITU Vašich samotných www stránek / e-shopu) na vyhledávačích Seznam a Google což je 99 % vyhledávání v ČR.
 • Získáváte tzv. SEO optimalizaci na vaše výrobky a služby pro vyhledávání na klíčová slova ve vyhledávačích Seznam a Google vedoucí na Vaši nabídku.
 • Můžete aktivně oslovovat školy, města a obce v ČR se svou nabídkou. Přímo na email, nebo do zvolených portálů.
 • Upozorňujete aktivně na svou aktuální nabídku dle ročního období, či jiných pro Vás důležitých ukazatelů pro prodej konkrétního zboží či služby (nejen pasivně vytvořením nabídky, které je umístěna a leží nečinně na Vašich www stránkách či e-shopu do doby, dokud ji někdo na internetu nevyhledá).
 • Získáte nový směr odběratelů - 12 500 škol, 6 300 měst a obcí, 6 000 000 zobrazení Vaší nabídky na těchto portálech ročně.
 • Sledování statistik denní návštěvnosti Vaší nabídky.
 • Odběr poptávek vaší nabídky.
 • Získání povědomí o Vaší společnosti (Vašich produktů a služeb) při výběrových řízeních a následného oslovení ze stran škol měst a obcí.
 • Propojením na tyto portály vyřešíte interaktivní zviditelnění konkrétní nabídky na daných portálech + celém internetu v ČR.
 • Nabízíme Vám celoroční technickou podporu se správou Vašich firemních zápisů, nabídek produktů i služeb na těchto portálech.
 • Reklama vaší společnosti 365 dní v roce 24 hodin týdně

 

Vaše veškeré otázky Vám kdykoli rád zodpoví přidělený asistent a pomůže Vám v nastavení Vašich firemních zápisů a aktivních nabídek pro 12 500 škol, 6 300 měst / obcí a 6 000 000 zobrazení v každém roce.

 

Zápisem v portálech získá Vaše společnost reklamu na 12-cti propojených portálech. Zprostředkováváme již 20 let nabídku od ostatních firem. Jsme most mezi školami a společnostmi, které mají co nabídnout.

 

Jsme tu pro Vás – Buďte s námi.

.

 

 

 

 

 

 

 

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.


Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka pro školy

Dozvěte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.