Zobrazení 2018: 3546073

Nainstalujte si flash player.

ZuZu English Education, z.s.

Firma : ZuZu English Education, z.s.
Ulice : Koráb 131
Město : Tišnov
Kraj : více regionů

Pobočky :
IČO : 06109128

Email : info@anglictina-zuzu.cz
Url : www.anglictina-zuzu.cz

Popis činnosti :

Naším cílem je českým učitelům základních a mateřských škol představit metodu, která jim může výrazně pomoci s oživením jejich pro děti mnohdy nudného a současně neefektivního způsobu výuky angličtiny. Přinášíme naprosto unikátní moderní způsob vedení výuky, který aktivně propojí učitele, děti i rodiče do jednoho celku. Zásadním principem tohoto programu je motivace dětí, aby se nebály nahlas mluvit. Hodiny jsou navrženy tak, aby děti vtáhly do děje. Při jejich sestavování bylo pečlivě dbáno na specifika dětské psychiky i kapacitu dětské pozornosti. Učitelům odpadá složité shánění a seřazování materiálů, studium metodik, zkoušení, co děti zaujme a co nikoli. Mohou se tak více soustředit na samotné předávání látky dětem, což je ta nejzábavnější, v celém procesu přípravy hodiny nejkratší a zároveň nejdůležitější část – čím více bude lekci naplno prožívat učitel, tím více ji budou prožívat naplno děti a tím více si z ní odnesou.

V roce 2016 vznikl první pilotní projekt ve spolupráci se základními a mateřskými školami v Dolních Loučkách a v Ostrově u Macochy a s komunitní základní školou Zahrada, ke které se v roce 2017 přidal i Lesní rodinný klub na Tišnovsku. Jmenované školy a školky zde zavedli výuku metodou ZuZu English pod vedením svých za tímto účelem námi proškolených kmenových učitelů, kteří si návrat k původnímu způsobu výuky již nedokáží ani představit. Poprvé totiž ve své kariéře zažívají výsledky doprovázené nadšením dětí i mnohých rodičů, jaké během své učitelské praxe nikdy předtím nepoznali! Navíc je provází dobrý pocit z toho, že dávají šanci ne jedincům, ale všem dětem se pro jejich budoucnost tolik potřebnou angličtinu opravdu aktivně naučit.

Chcete, aby výuka angličtiny bavila i Vaše děti a učitelé měli ze své práce radost?
Obraťte se na nás. Uděláme z Vašich učitelů SUPER UČITELE :-).

Bližší informace k samotné výuce naleznete na www.anglictina-zuzu.cz (v sekci Školení).

Nabídka od ZuZu English Education, z.s. pro děti, rodiče a školy :

ZuZu English - Pozvánka na Workshop - Progresivní výuka AJ pro MŠ a ZŠ

WORKSHOP NA TÉMA IMPLEMENTACE METODY ZUZU ENGLISH DO ŠVP

PROGRESIVNÍ VÝUKA ANGLIČTINY PRO MŠ A ZŠ

Uvažujete o zavedení výuky angličtiny ve vaší školce, ale nevíte, jak na to? Nebo se již angličtině věnujete, ale cítíte, že to není ono? Tráví vaši učitelé spoustu času přípravou na výuku a chtěli byste jim ušetřit čas? Váháte, zda zařadit angličtinu již od 1. třídy, protože vám chybí ucelená koncepce s jasnými výsledky? Cítíte, že stávající výuka angličtiny nemá na vaše žáky ten správný dopad a rádi byste to změnili? Chcete, aby výuka angličtiny bavila nejen děti, ale i vaše učitele?

Můžeme vám pomoci. Rádi se s vámi podělíme o naše 8leté zkušenosti a také vám představíme projekt, ve kterém kmenoví učitelé vybraných škol a školek již 2 roky úspěšně naší prožitkovou metodou učí.

ZuZu English Education, z.s. pod záštitou Místního akčního plánu vzdělávání pro ORP Tišnov zve ředitele a učitele mateřských a základních škol na workshop s tématem Implementace metody ZuZu English do ŠVP.

Kdy: ve čtvrtek 31.5.2018
od 9.00 do 11.00 pro mateřské školy
od 12.00 do 14.00 pro základní školy

Kde: v sále Městského kulturního střediska, Mlýnská 152, Tišnov

Účast na workshopu je zdarma, přihlásit se je nutné nejpozději
do 25.5.2018 přes formulář https://goo.gl/forms/j1cQ5X5bHxq0qT7p2.

Bližší informace k samotné výuce naleznete na www.anglictina-zuzu.cz (v sekci Školení) nebo na tel. č. 733 199 594.

Web : www.anglictina-zuzu.cz
Email : info@anglictina-zuzu.cz