Zobrazení 2020: 3388322
Zobrazení 2019: 6346746

Volná místa, práce, brigády - Hledám práci

Lektorka / učitelka hledá práci

Hledám od srpna/ září práci v MŠ, jazykové škole či školce, dětském centru apod. VŠ Sociální pedagogika a poradenství v oboru Pedagogika MU Brno, státnice z angličtiny úroveň C1. Dlouholetá praxe práce s dětmi od 2 let z ČR i zahraničí jako učitelka a lektorka AJ ( jazyková škola, školky). Ideálně na zkrácený úvazek cca 20 h týdně dopoledne – možné i DPČ. Možná také eventuální výpomoc v létě. Pouze Praha. Životopis na vyžádání.

Region : Praha
Email : mahaofi@seznam.cz
Datum vložení : 11.03 15:52 - 2020

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www