Zobrazení 2019: 2614069

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Manažer/ka obchodní skupiny AXA

Požadujeme :

Pokud hledáš smysluplnou práci (a máš maturitu), v níž budeš pomáhat klientům řešit jejich potřeby a nenadále situace, rád/a komunikuješ, lákají tě nové výzvy a obchod je to, co tě baví, tak jsi náš člověk. Nedílnou součástí je také vedení, podpora a motivace tvého týmu, kde budete společně pracovat na dosažení nejlepšího výsledku 📈

Nabízímeme :

S prací u nás získáš flexibilní pracovní dobu, možnost využít své dosavadní zkušenosti, zaškolení a neustálou podporu, budeš se učit od skutečných profesionálů. 👌

Region : Jihomoravský
Email : stela.polackova@axacz.cz
Datum vložení : 26.04 10:36 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.