Zobrazení 2019: 1977337

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Požadujeme :

Náplň práce: •měsíční kompletní zpracovaní mezd pro cca 300 zaměstnanců •komunikace s institucemi a úřady (přihlašování a odhlašování zaměstnanců na zdravotní pojišťovny a ČSSZ, FÚ, ČSÚ aj.); •výkazy a výstupy týkající se mzdové agendy •administrace pro organizaci Požadavky: •vzdělání středoškolské ukončené maturitní zkouškou •praxe v oboru minimálně 2 roky •výhodou znalost mzdového SW VEMA •znalost MS OFFICE •samostatnost, komunikativnost

Nabízímeme :

Nabízíme: ?pracovní a mzdové podmínky podle zařazení do platového stupně a platové třídy na základě započtené praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění ?možnost dalšího vzdělávání ?atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod

Region : Praha
Telefon : 242456119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz
Datum vložení : 25.03 08:54 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.