Zobrazení 2019: 7547147

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Obchodní KOnzultant

Požadujeme :

✅Co u nás budete dělat? * Poskytovat poradenství přiděleným klientům * Nabízet nejširší škálu pojišťovacích a finančních produktů pod jednou značkou * Pracovat s moderními systémy  ✅Co od Vás očekáváme? * SŠ vzdělání-maturita * Chuť dále se vzdělávat a odborné růst * Zdravé sebevědomí a samostatnost * Příjemné vystupování a proklientský přístup

Nabízímeme :

✅Co Vám nabídneme? * Atraktivní finanční odměnu a prestižní benefity pro nejlepší * Vzdělání, kterým získáte orientaci ve světě financí a stanete se odborníkem  * Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj * Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu * Nejširší portfolio produktů pod jednou značkou ✅Doplňující informace: * Nástup: dle dohody * Fixní plat+provize

Region : Praha
Kontaktní osoba : Jiří Čihák
Telefon : 723337223
Email : jiri.cihak@ceskapojistovna.cz
Datum vložení : 24.07 10:31 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.