Zobrazení 2019: 1977753

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Osobní řidička asistentka.

Požadujeme :

Požaduji :, -Znalost německého, anglického jazyku -VŠ vzdělání -klidný přístup k praci -Aktivní řidič denně 500 a více km. -asistentka přijímání a vyřizování tel. domlouváni schůzek a pod.... -Doložení karty řidiče -Flexibilita na zahraničních služebních cestách - Bezúhonnost, bez dětí bez partnera

Nabízímeme :

Nabizim: - klidná prace - bez zatížení na náročnost prace - volná pracovní doba - pracovní náplň v luxusním voze Mercedes - pravidelná mzda - navýšení platu dle služebních cest - narozeninový bonus - benefit na oblečení - pojištění na sl cestách a pod...

Region : Praha
Kontaktní osoba : P. Růžička
Telefon : +420 733404313
Datum vložení : 25.04 22:27 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.