Zobrazení 2020: 2362008

Práce ve školství

< Zadejte kraj ČR/SR vyhledávání produktů a služeb pro děti

Vyhledávání pro školy
...výsledek hledání můžete zúžit výběrem kategorie nebo výběrem kraje

Služby pro školy - Ostatní

Nalezených výsledků : 6 výsledků hledání
pro školy CZ PODLAHY s.r.o.
 Zabýváme se prodejem a montážemi podlahových krytin a interiérových dveří. Specializujeme se na kvalitní výrobky z kvalitních materiálů od renomovaných firem, se zárukou až 25 let.
Email: smolik@zzpodlahy.cz
Url: www.zzpodlahy.cz
Kraj: Královéhradecký

pro školy Autodoprava Chrudim
Zaměřujeme se na vnitrostátní dopravu, mezinárodní dopravu, spediční služby a stěhování.              Jsme profesionály v rozvozu kusových a pal
Email: AD.Pisa@atlas.cz
Url: chrudim-autodoprava.cz
Kraj: více regionů

pro školy Radek Pikl
Nabízíme montáže a opravy bezdrátových rozhlasových systémů, prodej a servis rozhlasových ústředen, opravy reproduktorů, rozvodové sítě rozhlasů ve školách a obcích, ozvučování akcí, elektornická zabezpečení, montáže jednotného času a zvonění, dorozu
Email: radek.pikl@tiscali.cz
Url: www.mistnirozhlasy.cz/
Kraj:

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020

Dozvěte se více o ..