Zobrazení 2019: 1977599

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Pracovník v sociálních službách-rozvoz obědů

Požadujeme :

fyzickou zdatnost aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B schopnost empatie a sociálního cítění samostatnost a zodpovědnost časovou flexibilitu

Nabízímeme :

spolupráce formou DPP/DPČ odměna 100 Kč/hod přátelský pracovní kolektiv stabilní zázemí Pozice je vhodná pro absolventy. Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené. Pozice vhodná jako přivýdělek k důchodu.

Region : Mladá Boleslav
Kontaktní osoba : Libuše Strnadová
Telefon : 326 735 245
Web : www.psmb.cz
Email : dps.strnadova@seznam.cz
Datum vložení : 25.04 14:12 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.