Zobrazení dnes: 243
Zobrazení včera: 9063
Zobrazení 2019: 2614025
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 62273448

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Projektový manažer se zaměřením na marketing a PR

Požadujeme :

Nabídka práce: Projektový manažer se zaměřením na PR a marketing Jsme komunikační agentura Media:list, s.r.o. zabývající se media relations, tvorbou obsahu, návrhy komunikační strategie, korporátní i produktovou komunikací, online komunikací včetně výkonnostního marketingu, social media a influencer marketingu. Více o nás se dočteš na www.medialist.cz Aktuálně hledáme posilu do týmu pro významného klienta z oblasti finančních služeb na pozici Projektový manažer se zaměřením na PR a marketing. Budeš mít na starosti kompletní správu a koordinaci mezinárodního projektu zastřešujícího více značek v několika zemích. Požadujeme zkušenosti s řízením projektů, ekonomický přehled, dobrou češtinu i angličtinu a základní know-how, jak funguje PR. Pokud máš skvělé organizační a komunikační schopnosti a jsi pečlivý, pošli své CV a několik slov o sobě na adela.valesova@media-list.cz

Region : Praha
Kontaktní osoba : Adéla Valešová
Web : www.medialist.cz
Email : adela.valesova@media-list.cz
Datum vložení : 26.04 09:54 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.


    

    

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.


Datum : 15.02 11:46 - 2018

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.
.