Zobrazení dnes: 287
Zobrazení včera: 9063
Zobrazení 2019: 2614069
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 62273492

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Řidič skupiny C - Praha

Požadujeme :

Co potřebujeme od tebe: Praxi v řízení nákladních vozidel skupiny C - a samozřejmě platný řidičský a profesní průkaz, plus kartu řidiče Musí na Vás být spolehnutí - na čem se domluvíme, to musíme vždy dodržet - a to platí pro obě strany Čistý trestní rejstřík, Musí být radost pracovat s Vámi v týmu - musíme se vždy vzájemně podporovat a nenechávat problémy a složité situace na později nebo na někoho jiného Nesplňuješ-li jednu z těchto podmínek, nevzdávej to, pomáháme získat potřebnou kvalifikaci i „nováčkům“ Fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízímeme :

Co Ti nabídneme my? Pracovní smlouvu na na dobu neurčitou nebo možnost práce na DPP Stabilní práci v dobrém kolektivu v jednosměnném provozu (ranní směna) v pracovních dnech, občasná směna o víkendu (cca 2 dny v měsíci) Osobní přístup Získání psychotestů a profesního průkazu pro práci řidiče Ubytování pro mimopražské Stravenky , příspěvek na penzijní a životní pojištění Příplatky formou osobního hodnocení za kvalitní práci

Region : Praha
Telefon : 733696979
Email : marek.livora@ave.cz
Datum vložení : 25.04 16:30 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.


    

    

Novinky, aktuality

Aktualizované e-maily

Aktualizovali jsme data a e-maily, na které můžete nyní přesněji zacílit Vaší nabídku svých produktů a služeb. Vaše nabídka tak každé ponděli ve "Školním zpravodaji" nalezne svého odběratele.

Víte že koncem května 2018 budete muste řešit GDPR směrnici? Zde  Vám umožníme rozesílat nabídku na ověřené e-maily škol a nemusíte se potýkat ani se směrnicí GDPR (vlastnit zabezpečená data) ani se spemovými filtry, které Vám mohou zablokovat firemní e-mail až na dobu 1/4 roku a to opakovaně.


Datum : 15.02 11:46 - 2018

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.
.