Zobrazení 2018: 4247804

Nainstalujte si flash player.

Stezka korunami stromů Krkonoše

Firma : Stezka korunami stromů Krkonoše
Ulice : Krkonošská ev.č. 325
Město : Janské Lázně
Kraj : více regionů

Pobočky :
IČO : 04448618        DIČ : CZ04448618

Email : info@stezkakrkonose.cz
Url : www.stezkakrkonose.cz

Popis činnosti :

Stezka korunami stromů se nachází v srdci majestátních lesů Krkonošského národního parku.

Ukážeme vám, v čem je příroda Krkonoš jedinečná. Společně s námi poznáte zdejší krásné lesy doslova od kořenů až po jejich koruny. Stanete se součástí lesního života a poznáte řadu živočichů i rostlin, které nenajdete nikde jinde.

Zcela vás uchvátí výhled ze 45 metrů vysoké věže, díky kterému budete mít nadosah ruky lesní mohykány, z nichž některé jsou staré přes 150 let. Zavítáte i do unikátního naučného centra, které se nachází v podzemí dřevěné rozhledny a představuje spletitý kořenový systém stromů.

Pokud dáváte přednost samostudiu, jistě využijete velké množství infotabulek, které můžete nerušeně studovat na třech zastaveních, nacházejících se na horizontálním chodníku.

Potěšíme vás výtečným občerstvením, vycházejícím ze specifik místní kuchyně. Myslíme na řidiče, seniory, nejmenší návštěvníky Krkonoš i školky a školy. Pro skupiny se nabízí i možnost průvodce – pracovníka Krkonošského národního parku.

Nabídka od Stezka korunami stromů Krkonoše pro děti, rodiče a školy :

Tip na školní výlet Krkonoše

Velmi rádi bychom Vás pozvali na Stezku korunami stromů Krkonoše, která vyrostla v roce 2017 na úpatí Černé Hory v Krkonoších.

Čeká Vás více jak 2000 metrů dlouhá naučná Stezka korunami stromů.

Nabízíme vám tu nejlepší učebnu pod korunami stromů. Děti mohou vykládanou látku zažít na vlastní kůži, naučí se vnímat přírodu a rozumět jí. Pochopí, co dělá les lesem,  kdy se bude sám obnovovat, kdy hodně a málo vydrží, a co musí a co nesmí člověk dělat, aby mu les vydržel.

Pedagogové uvítají množství informačních tabulí jak s textem, tak i s obrázky, kterým porozumí i nejmenší děti. Zcela unikátním zážitkem pak bude pro děti podzemní expozice nacházející se pod hlavní vyhlídkovou věží, kde uvidí celý kořenový systém stromů, složení půdy i její živé organismy.

Více informací na www.stezkakrkonose.cz nebo na telefonu 499110019.

Web : www.stezkakrkonose.cz
Email : info@stezkakrkonose.cz