Zobrazení 2019: 1977273

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

UČITEL AUTOOBORŮ

Požadujeme :

Na pozici rádi přivítáme zkušeného kolegu, který: •má ÚSO technického směru s maturitou – automobilní obory (autoopravárenství), VŠ •znalost PC •DPS (případně ochota doplnit DPS) •umí studenty nadchnout pro svůj obor •má přirozenou autoritu •je aktivní, kreativní, otevřený novým technikám, technologiím a postupům •respektuje individualitu studentů •dobrá znalost auto oborů •samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k dospívající mládeži •je ochoten dále se vzdělávat •má týmového ducha

Nabízímeme :

Nabízíme: ?práci v příjemném kolektivu ?prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj ?moderní pracovní prostředí a pomůcky ?platové ohodnocení dle platných předpisů a praxe ?benefity (zvýhodněné stravování, příspěvek z FKSP na rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění, a další

Region : Praha
Telefon : 242456119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz
Datum vložení : 25.03 08:52 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.