Zobrazení 2018: 4241363

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Učitelka MŠ

Požadujeme :

Obecní Mateřská škola Šestajovice přijme do svého týmu paní učitelku nebo pana učitele na plný úvazek. Nástup: 01/2019. Nabízíme přátelské, podnětné prostředí nejen pro děti, ale i pro pedagogy. MŠ má vlastní zahradu s dopravním hřištěm a tee-peem. Zkušenosti s programem Začít spolu výhodou. Lokalita: Praha - východ (15 min.busem ze stanice metra Černý Most).

Region : Praha-východ
Telefon : 725 019 917
Web : www.mslodicka.cz
Email : info@mslodicka.cz
Datum vložení : 08.11 14:31 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.