Zobrazení 2018: 5837550

Volná místa, práce, brigády - Hledám práci

Učitelka MŠ, asistentka pedagoga

Hledám práci v Rakovníku a okolí na pozici učitelka MŠ či asistent pedagoga MŠ nebo ZŠ. Mám bakalářský diplom v oboru speciální pedagogika-vychovatelství a nyní dokončuji magisterské vzdělání, obor speciální pedagogika-poradenství. V předchozím zaměstnání jsem působila jako asistent pedagoga v MŠ. Budu ráda za veškeré nabídky, děkuji.

Region : Rakovník
Telefon : 777101774
Email : katkaledvinkova@seznam.cz
Datum vložení : 11.10 19:13 - 2018

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.