Zobrazení 2019: 7547143

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

Učitel/učitelka MŠ

Požadujeme :

Církevní mateřská škola hledá učitele/učitelku na plný úvazek.
Předpoklady: odpovídající kvalifikace, schopnost vyučovat náboženství katolické církve, otevřené srdce ve vztahu k dětem, samostatnost i schopnost týmové práce, spolehlivost, tvořivost.
Nástup možný od 26. srpna 2019.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v v malém kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké výhody, práci dostupnou na trase B a C a na tramvajových i autobusových linkách.
V případě zájmu zasílejte svůj profesní životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu.
Bližší informace o našem zařízení naleznete na www.cmslaura.cz.

Region : Praha
Telefon : 737868147
Web : www.cmslaura.cz
Email : cmslaura@email.cz
Datum vložení : 24.07 14:02 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.