Zobrazení 2019: 2614291

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

VEDOUCÍ SEKRETARIÁTU - ASISTENTKA ŘEDITELE ŠKOLY

Požadujeme :

Požadavky: •vzdělání min. středoškolské ukončené maturitou •praxe v oboru min. 5 let výhodou •výhodou znalost zákona č.500/2004 Sb. SPRÁVNÍ ŘÁD (SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ) •znalost MS OFFICE na velmi dobré úrovni •trestní bezúhonnost •administrativní PRECIZNOST, SPOLEHLIVOST, ZODPOVĚDNOST, PŘESNOST •kultivovaný verbální a písemný projev, dobré organizační a komunikační schopnosti, logické myšlení, příjemné vystupování

Nabízímeme :

Nabízíme: ?pracovní a mzdové podmínky podle zařazení do platového stupně a platové třídy na základě započtené praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění (příplatek za vedení, osobní ohodnocení, mimořádné odměny) ?příspěvek a dotované stravování ?zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, využití FKSP - příspěvek na penzijní připojištění, dovolenou, rekreace na rekreační chatě školy v Desné?) ?možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy, apod.)

Region : Praha
Telefon : 242456119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz
Datum vložení : 25.03 08:47 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.