Zobrazení 2019: 2614291

Volná místa, práce, brigády - Nabídka práce na volné místo

VEDOUCÍ VYCHOVATEL/KA na DOMOVĚ MLÁDEŽE

Požadujeme :

Požadujeme: •Vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících v platném znění (§16 zákona 563/2004 Sb.), střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší v oboru vychovatel nebo pedagog volného času. •Zdravotní způsobilost pro výkon funkce. •Bezúhonnost (bez záznamu v Rejstříku trestů). •Organizační a komunikační schopnosti, velmi dobrá znalost MS OFFICE. •Schopnost týmové spolupráce, flexibilita, samostatnost. •Zvládání stresových situací. •Praxe s vedením týmu a mládeží vítána.

Nabízímeme :

Nabízíme: ?Pracovní a platové podmínky podle zařazení do platového stupně a platové třídy na základě započtené praxe a vzdělání dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění (příplatek za vedení, osobní ohodnocení, mimořádné odměny) ?Práci dle pravidelného rozvrhu, příjemné, nově zrekonstruované pracovní prostředí na Praze 4. ?Příjemný pracovní kolektiv, dotované stravování přímo v objektu DM. ?Zaměstnanecké výhody (8 týdnů dovolené, využití FKSP - příspěvek na penzijní připojištění, dovolenou, rekreace na rekreační chatě školy v Desné?) ?Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy, apod.)

Region : Praha
Telefon : 242456119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz
Datum vložení : 25.03 08:49 - 2019

Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka
Novinka! Chcete pracovat ve školství, nebo pracovat v příbuzných oborech? Nebo naopak nabízíte volná místa? Poptávku a nabídku volných míst vkládejte zde.