Zobrazení dnes: 13093
Zobrazení včera: 19058
Zobrazení 2020: 2461989
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 66468158

Pecovatel

Hledám práci jako pecovatel u seniora co potřebuje aby se o něj nikdo staral přespání u něj možný budu dělat vše co bude třeba, jezdyt po doktorech, dělat nákupní a vše spojené s péčí mám skusenosti výhradně pro soukromou osobu 100%spolehnuti mzda dohodou tele 608112009 dohoda

Region : Praha
Telefon : 608112009

učitelka MŠ

Hledáme dvě milé, vstřícné, plně kvalifikované učitelky s pěkným vztahem k dětem, které jejich práce naplňuje a baví. Nástup koncem srpna nebo dohodou...

Region : Nymburk
Telefon : 728641408
Web : www.ms-slunicko.com
Email : ruzickova@ms-slunicko.com

Ostraha

Hledám práci pro soukromou osobu nebo firmu co potřebuje hlídat svůj majetek stavbu i firemní budovu která má zázemí nabízím ostrahu každý den jsem soukromá osoba nejsem bezpečnostní služba ale člověk který má skusenosti s hlídáním hlavně večer kdy nemusíte platit bezbec službu je na mne 100%mam auto moho jezdit všude mzda po domluvě můj telefon je 608190889 volat i večer nevadi

Region : Středočeský
Telefon : 608190889
Email : Petrdubskygehem@seznam.cz

Kuchař hledá práci

Kuchař,(kuřák)28 let praxe v hotovkové,minutkové,mezinár.kuchyni hledá práci formou dlouhodobé brigády(1 kuchař v kuchyni,+pom.síla k ruce a na nádobí nebo v případě menšího provozu si kuchyň a nádobí obstarám sám).NUTNOST možnosti přespání během směn(dojíždění busem).Pokud máte na provozovně sprchu a místo na přespání,není problém přespat přímo v provozovně.Vyplácení mzdy denně na ruku.Směny 4 dni práce/4 dni volna.Do 100 km.

Telefon : 735962497

asistentka/office managerka

Úspěšná stavební společnost hledá asistentku/office manažerku s ekonomickým vzděláním a perfektní znalostí excelu, která by nám pomohla s následujícím: Komunikace mezi subjekty ve firmě i mimo ni Zakládání a vedení dokumentace, archivace a evidence smluv, korespondence Dohled nad včasným dodržováním termínů, stavem reklamních předmětů a kancelářských potřeb včetně vedení a péče o naši pobočku v Praze Administrativní a jiná podpora vedení firmy nejen při obchodních jednáních, včetně přípravy podkladů, tvorby zápisů, a to i při jednání se zahraničním investorem Péče o webové stránky včetně aktualizace dat Organizace sportovních akcí a večírků pro firmu Tvorba oběžníků pro zaměstnance firmy a koordinace jejich práce, HR Dále bychom uvítali, kdyby se naše nová posila v oboru ráda dále vzdělávala – například účastí na předepsaných školeních. Alespoň základní přehled o stavebnictví je výhodou.

Region : Praha
Email : zdorazkova@seznam.cz

Svářeč - Zámečník

- alespoň vyučení v technickém oboru - svařovací průkaz (základní kurz) - znalost práce na konvenčních obráběcích strojích - praxe výhodou - samostatnost a zodpovědnost - manuální zručnost - řidičský průkaz sk.B

Region : Moravskoslezský
Telefon : 775658170
Web : https://www.zakoskotnice.cz/
Email : adela.pukova@seznam.cz

FOTOMODEL

PRODUKČNÍ SPOLEČNOST hledá modely k sólo focení, ve věku 18-26 let se sportovní nebo štíhlou postavou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR+SR. Proplácíme cestovní náklady. Vše podloženo smlouvou. FOCENÍ OD 3 000 -10 000 kč. HONORÁŘ IHNED PO FOCENÍ. Žádné poplatky neplatíte, my platíme Vám. S nejlepšími uzavíráme exkluzivní smlouvy s pravidelným platem. Aktuální fotky obličeje, postavy ve spodním prádle nebo v plavkách zasílejte na email xstudio@email.cz

Region : Praha
Email : xstudio@email.cz

Pedagog mateřské školy na HPP, asistent pedagoga na zkrácený pracovní poměr

Do soukromé česko - anglické Mateřské školy na Praze 7 přijmeme kvalifikovaného pedagoga a asistentku. Tato pozice je vhodná i pro absolventy. Náplň práce: pedagogická a vychovatelská činnost. Požadavky: pedagogické vzdělání, kladný vztah k dětem, kreativitu, důslednost, ochotu vzdělávat se, kolegialitu, umění pracovat v týmu, znalost cizích jazyků žádána (angličtina), praxe v oboru vítána.

Region : Praha
Telefon : 603723392
Web : www.smilingbabyschool.cz
Email : info@smilingbabyschool.cz

Přípravář vozidel

Náplň práce: mytí vozů po servise čištění a vysávání interiérů příprava nových vozů na předávání příprava předváděcích vozů aplikace nanotechnologie Požadujeme: vysoké pracovní nasazení samostatnost svědomitost zájem o automobily čistý trestní rejstřík řidičský průkaz sk. B výhodou

Region : Ostrava
Web : www.bofb.cz
Email : kamila.langerova@bofb.cz

Strojník

Přijmeme strojníka na bagr eventuelně na bulldozer. Na HPP či jako OSVČ na našich strojích. Plat dohodou. Místo práce Praha. Více info na tel.

Region : Praha
Telefon : 775153706
Email : j.hancerova@seznam.cz

Zhodnocení finance

Dobry den, ZHODNOTÍME VAŠE FINANCE s úrokem min 20 procent. Pro více informací pište na email pavel.paul.p@seznam.cz a nebo tel číslo 722258782

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava

Lektorka / asistentka

Zkušená lektorka AJ dlouhodobě se zabývající prací s dětmi a mládeží hledá od září uplatnění v oblasti výchovy a jazykového vzdělávání, např. jazykové či dvojjazyčné školky, dětská centra, jazykové školy. VŠ sociálně -pedagogického směru, státní jazyková zkouška z AJ. Dlouholetá praxe v oblasti jazykového vzdělávání dětí již od 2 let. Pouze v dopoledních hodinách. Zkrácený úvazek či dohoda jako např. lektor výukových bloků v AJ dle programu školy/školky, lektor AJ kroužku, dvojjazyčný asistent k cizojazyčným dětem apod. Možno pouze jako výpomoc některé dny, jen několik hodin. Dle dohody. Životopis na vyžádání.

Region : Praha
Email : mahaofi@seznam.cz

Online příjem

Hledám schopné lidi na práci z domova. Slušné provize, rychlý růst. Vyžadují dobrou komunikační schopnost, ochota věnovat práci pár hodin denně. Vydělat se dá, jen se musí máknout. Žádné investice ani vstupní poplatky. https://www.energetickarevoluce.cz/?kod=ZUWN&banner=7

Telefon : 607932108
Email : plynelek@gmail.com

Řidič sk.B

Region : Praha
Telefon : 704719288
Email : monikazizkova@seznam.cz

úklid

Region : Tábor
Email : fitness.life.fitness@seznam.cz

Instalatérské práce

Region : Třebíč
Telefon : 774384200
Email : instalatertrebic@gmail.com

Práce online

-trpělivost -pracovitost(alespoň 2-3 hoďky denně)

Region : Plzeňský
Email : kackakisli49@gmail.com

Strážný - Detektiv

spolehlivé, zodpovědné a slušné jednání, chuť a ochotu pracovat, čistý trestní rejstřík, minimální dosažené vzdělání - základní a vyšší, certifikát profesní kvalifikace výhodou, nikoliv podmínkou

Region : Praha
Telefon : 777364648
Web : www.resistancesro.cz
Email : pha@resistancesro.cz

Hledáme asistenta pedagoga do MŠ v Praze – Proseku

Mateřská škola Kytlická v Praze 9 – Proseku přijme od 1. září 2020 asistenta/ku pedagoga na celý úvazek. Požadujeme: vzdělání dle platné legislativy bezúhonnost nadšení pro práci s dětmi Více: www.mskytlicka.cz Kontakt: Životopis prosíme zasílejte na info@mskytlicka.cz, tel.: 608 060 578

Region : Praha
Telefon : tel.: 608 060 578
Web : www.mskytlicka.cz
Email : info@mskytlicka.cz

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020

Nabídka tvorby www