Zobrazení dnes: 12059
Zobrazení včera: 13373
Zobrazení 2018: 1636818
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56458856

Objektová/ý vedoucí

Náplň práce: - Kontrola kvality prováděných prací - Vedení kolektivu - Zpracování mzdových podkladů - Řešení reklamací -Objednávání spotřebního materiálu potřebného pro úklid Požadujeme: - ŘP sk. B výhodou - Ukončené středoškolské vzdělání (maturita, výuční list) - Zkušenosti s úklidem bytových domů, administrativních budov a rezidenčních center výhodou - Trestní bezúhonnost - Základní znalost práce na PC - Organizační schopnosti - Komunikativnost Nabízíme: - Práci ve stabilní společnosti - Dobrá dostupnost MHD - Dobré platové podmínky

Region : Praha
Telefon : 257220070
Email : info@azura.cz
Datum vložení : 24.04 08:23 - 2018

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme od září 2018

Základní škola Rakovského v Praze 12 přijme od září zaměstnance na pozice:
1. Učitel/ka pro I.stupeň
2. Vychovatel/ka do ŠD

Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících.
Osobní pohovor nutný.

Děkujeme za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 775444616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz
Datum vložení : 23.04 21:13 - 2018

Vychovatelka do rodinné centra

Vychovatel/ka. Hledáme vychovatelku do rodinného centra. Práce s dětmi od 15 měsíců - 4,99 let. Požadujeme pedagogické vzdělání, kladný vztah k dětem, spolehlivost, pracovitost, trpělivost, kreativitu. Hra na hudební nástroj a znalost anglického jazyka výhodou. Nástup možný ihned. Nástupní plat 21 000,- Kč - 24 500,- Kč. Zasílejte CV a motivační dopis.

Region : Praha
Telefon : 721200319
Web : www.rc-snopik.cz
Email : info@rc-snopik.cz
Datum vložení : 23.04 21:04 - 2018

účetni

Účetní praxe až po RÚZ včetně mezd hledá zkrácený pracovní úvazek v Praze. Excel, IS Navision, Karát, úč. prg. Pohoda, Kosys, Money S3, MRP atd. madatidal@email.cz, 778 753 992

Region : Praha
Telefon : 778753992
Email : madatidal@email.cz
Datum vložení : 23.04 20:57 - 2018

Hledáme paní učitelku do školky v Praze - Kobylisích

Odborná kvalifikace k výkonu povolání podle zákona č.563/2004 Sb.. Spolehlivost, zodpovědnost, kreativitu, vztah k dětem, trestní bezúhonnost a samostatnost.

Region : Praha
Telefon : +420 775 299 999
Web : www.skolkakobylisy.cz
Email : info@skolkakobylisy.cz
Datum vložení : 23.04 20:53 - 2018

Kuchař/ka

Do Staroplzenecké restaurace přijmeme kuchaře/ku jako vedoucího směny. Chceš se naučit víc od našich profesionálních kuchařů? Baví tě vaření a chceš se učit vařit nová jídla? Pak hledáme tebe!! :) Nástupní plat 25.000 - 35.000,- Kč.. Více info tel.: 777 047 142

Region : Plzeňský
Telefon : 777047142
Email : karolina.zajickova@seznam.cz
Datum vložení : 23.04 19:53 - 2018

Údržbář

Hledáme šikovného a spolehlivého údržbáře (elektrikáře) na DPP (3 dny v tydnu)

Region : Praha
Email : Mojaservis@mojaservis.cz
Datum vložení : 23.04 18:15 - 2018

Domovník - topič pro MŠ Praha 4 - Pankrác

Informace o pracovním místě: jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek (6 hod./den) v Mateřské škole Sevřená, Praha 4 - Pankrác.

Převládající náplň práce:
- běžná činnost údržby
- péče o pořádek a čistotu v areálu mateřské školky
- provoz plynové kotelny (školení zajistíme)

Požadujeme:
- výúční list
- manuální a řemeslnou zručnost
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- jistotu stabilního zaměstnání
- 25 dnů dovolené
- pěkné pracovní prostředí
- příspěvky z FKSP
- další zaměstnanecké benefity, které upřesníme na pracovním pohovoru.

Bližší informace podá:
Bc. Milan Jančálek, e-mail: m.jancalek@jus.cz
telefon: 241 083 170

Region : Praha
Telefon : 241083170
Web : www.jus.cz
Email : m.jancalek@jus.cz
Datum vložení : 23.04 16:53 - 2018

ALGON PLUS - AUTO, a.s.

Hledáme šikovného automechanika. Místo výkonu práce: Plzeň. Požadujeme: vyučen v oboru, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, chuť učit se novým věcem. Praxe výhodou. Hlavní pracovní poměr.

Region : Plzeň-město
Telefon : 603843436
Email : frantisek.kasl@algon.cz
Datum vložení : 23.04 16:47 - 2018

Asistentka pedagoga

Sháním od nového školního roku volné místo asistentky pedagoga v MŠ nebo ZŠ. Možno v kombinaci s vychovatelkou v družině. Lokalita Tábor, Sezimovo Ústí, Mladá Vožice a blízké okolí. Úvazek 0,75 a vyšší. Kvalifikaci splňuji, praxi mám. V případě zájmu ráda zašlu životopis. Děkuji za případné nabídky.

Region : Tábor
Email : petrapetapetruska@seznam.cz
Datum vložení : 23.04 16:03 - 2018

Datum vložení : 23.04 16:02 - 2018

truhlář

Truhlářství Kubec příjme do dílny v Horoušanech, okres Praha – východ, spolehlivého, pracovitého truhláře na HPP či ŽL. Požadujeme praxi a vyučení v oboru. Práce s laminem, dýhou a masivem. Plat dohodou. Kontaktujte nás na tel.: +420 728 731 338 Jan Kubec

Region : Středočeský
Datum vložení : 23.04 15:33 - 2018

Brigáda - úklid

Hledáme zodpovědnou a spolehlivou paní na úklid kanceláří a šaten. Vhodné pro studenty, důchodce, matky na MD a RD. Úklid se provádí 2xtýdně/3 hodiny (Po a Čt nebo Út a Pá dle dohody). Nástup 1.5.2018.

Region : Ostrava
Telefon : 702 154 287
Email : prace@flashsteel.cz
Datum vložení : 23.04 14:53 - 2018

Hledám práci

Hledám práci u koní, nebo alespoň výpomoc :)

Region : Písek
Telefon : 606437169
Email : Veruska.krouzkova@seznam
Datum vložení : 23.04 14:43 - 2018

Volná pozice učitel/ka MŠ

Od září 2018 (s nástupem poslední týden v srpnu) přijmeme kvalifikovanou učitelku/le do MŠ Šluknovská, Praha 9. V případě zájmu pošlete životopis na uvedenou adresu.

Region : Praha
Telefon : 725914420
Web : www.mssluknovska.cz
Email : info@mssluknovska.cz
Datum vložení : 23.04 13:52 - 2018

Seřiovač a obsluha CNC strojů

Region : NovýJičín
Telefon : 775867225
Email : n.krajcova@bbahranice.cz
Datum vložení : 23.04 13:05 - 2018

Učitelka do soukromé školičky Kamínek

Soukromá školička Kamínek v Zelenči hledá milou paní učitelku.
Práce na dohodu nebo ŽL. Práce se skupinkou max. 12 dětí. Školička v okolí přírody.
Nástup možný od července (v srpnu má školičky prázdniny) nebo od září.

Region : Praha
Telefon : 608242638
Email : info@skolickazelenec.cz
Datum vložení : 23.04 12:58 - 2018

Pomocná síla do kuchyně

Mateřská škola na Praze 4 v blízkosti stanice metra C přijme pomocnou sílu do kuchyně na zkrácený pracovní úvazek.

Region : Praha
Telefon : 241 732 282
Email : sj@msprimeticka.cz
Datum vložení : 23.04 12:49 - 2018

Učitelka MŠ

Mateřská škola na Praze 4 u stanice metra C Budějovická přijme paní učitelku na poloviční pracovní úvazek.

Email : reditelka@msprimeticka.cz
Datum vložení : 23.04 12:48 - 2018

Osobní fitness trenérka

Hledáme osobní trenérku do firemní posilovny. Jednalo by se o cvičení 2 - 3 týdně. Svůj životopis nám prosím zašlete na e-mail pavlina.zajickova@impera.cz

Region : Praha
Telefon : 777720526
Email : pavlina.zajickova@impera.cz
Datum vložení : 23.04 12:28 - 2018