Zobrazení dnes: 4
Zobrazení včera: 11324
Zobrazení 2020: 1093459
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 65099628

Stavebni Dělník s vlastnim automobilem

Dobry den sháním Stavební Dělníka s řidičákem a vlastním autem. 100 Kč na hodinu + každy den 100 Kč za automobil vyplaceno dohromady s vyplatou. Fakturu dělám co 30.dni a za 7 dni je vyplata. Nejlepe s Fulneku nebo okr Novy Jičín.

Region : NovýJičín
Telefon : 737083387
Email : kovacovasarka08@seznam.cz

Asistent pedagoga

Hledáme asistenta pedagoga k žákovi 7. třídy s poruchami chování a hyperkinetickou poruchou na 0,75 úvazek. Požadujeme trpělivý a laskavý přístup, asistenci i o přestávkách.

Region : Praha
Telefon : 224923700
Web : www.zsressl.cz
Email : info@zsressl.cz
Datum vložení : 14:58 13.01.2020Detail >>

Hledám práci ve školce,škole

Dobrý den
Hledám práci v mateřské škole popřípadě základní škole,jako uklízečka nebo pomocná síla v kuchyni.

Region : České Budějovice
Telefon : 720038308
Email : sladkova.danka@seznam.cz

Pracuj z domu.

- znalost základy na PC

Region : Středočeský
Email : vydelejpenizedoma@seznam.cz

- základy na PC

Region : Jihomoravský

nabídka půjčky mezi jednotlivcem

nabídka půjčky mezi jednotlivcem Mám kapitál, který bude použit k poskytování konkrétních krátkodobých a dlouhodobých půjček v rozmezí od 40 000 do 10 000 000 Kč každému vážnému člověku, který chce tuto půjčku. 2% úrok ročně v závislosti na zapůjčené částce, protože jako soukromý nechci porušovat zákon o lichvě. V závislosti na zapůjčené částce můžete splatit maximálně 6 měsíců až 30 let. je jen na vás, abyste zaplatili měsíční platby. Žádám pouze o ověřené vlastnoruční potvrzení dluhu a také o některé dokumenty. E-mail: suzanakove@seznam.cz

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 0606675897
Email : suzanakove@seznam.cz

Kvalifikovaná paní učitelka

Od srpna 2020 přijme naše MŠ Sedmikráska kvalifikovanou paní učitelku na plný úvazek. Jedná se o zástup za MD na 3 roky.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat pomocí uvedených kontaktů.

Kolektiv MŠ

Region : Praha
Telefon : 281 012 815
Web : www.ms-sedmikraska-praha.cz
Email : ms.sedmikraska@atlas.cz

Chůva

Hledáme spolehlivou slečnu/paní na hlídaní 3měsíčního miminka, v čase od 09.00 - 17.00 nebo od 10.00-18.00 eventuálně dle domluvy Požadujeme -vztah a zkušenosti s dětmi -solidní jednání -příjemné vystupování

Region : Brno-venkov
Telefon : 722658255
Email : anezka.veverkova@seznam.cz

Plastikář

Hledáme někoho, komu nevadí práce, při které se celý den stojí a pracuje s drobnějšími plastovými či kovovými součástkami. Někoho, kdo bude mít zodpovědnost za svůj vstřikovací lis, do kterého bude zakládat zálisky, vytvářet tak základ nových konektorů a kontrolovat je. Máte již nějakou obdobnou zkušenost z předchozího zaměstnání? Pak je to fajn. Pokud ne, tak nemějte strach, práce není náročná. Se zaučením Vám rády pomůžou naše zkušené kolegyně z týmu. Pracujeme 8 hodin, od pondělí do pátku, ve 3 směnném provozu.

Region : Jihlava
Telefon : 774 329 423
Email : personalni.tesla@kolektor.com

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky

Region : Praha
Telefon : +420722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Uklízečka

Na pozici pracovník úklidu: Přijmeme osobu s OZP, OZZ Na uklízení kancelářských prostorů Práce v čistotě, teple Pracovní doba Po – Pá, v ranních hodinách Zkrácený úvazek – 4h denně, plat 7300 Kč, pracoviště Třinec Prosím o zasílání Vašich životopisů na: Email: koordinator.symantecgroup@seznam.cz Tel. 737 720 550

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 737720550
Email : koordinator.symantecgroup@seznam.cz

Nabídka půjček na vaše projekty.

Region : Praha
Telefon : 965447885
Email : kimdescamper@gmail.com

UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU AUTOOBORŮ

Na pozici rádi přivítáme zkušeného kolegu, který: •má ÚSO technického směru s maturitou – automobilní obory (autoopravárenství), VŠ •znalost PC •DPS (případně ochota doplnit DPS) •umí studenty nadchnout pro svůj obor •má přirozenou autoritu •je aktivní, kreativní, otevřený novým technikám, technologiím a postupům •respektuje individualitu studentů •dobrá znalost auto oborů •samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k dospívající mládeži •je ochoten dále se vzdělávat •má týmového ducha

Region : Praha
Telefon : 242 456 119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

ÚČETNÍ JUNIOR

Místo výkonu práce: Odloučené pracoviště – U plynárny 99a, Praha 10 Pracovní vztah: Práce na částečný úvazek Nástup: dle dohody Náplň práce: •Kompletní skladové účetnictví •Evidence v SW SOAS •Fyzická kontrola stavu zásob na skladě, výdejky, příjemky •Vystavování faktur, zakázek •Administrativa spojená s chodem střediska Požadavky: •vzdělání SŠ ekonomického zaměření (maturita z účetnictví) ukončené maturitou •praxe v oboru min. 2 roky podmínkou, znalost účetnictví v příspěvkové organizaci podmínkou •znalost práce s počítačem - MS OFFICE •flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit, samostatnost, pečlivost, důslednost •komunikační a organizační schopnosti

MAJETKOVÝ/VÁ ÚČETNÍ

Náplň práce: •komplexní zpracování majetkové agendy •plná odpovědnost za kompletní fyzické a dokladové inventarizace v celé organizaci •tvoření plánů odpisů pro organizaci •předkládání Q reportů o stavu majetku, návrhy pro komise, zápisy Požadavky: •vzdělání SŠ ekonomického zaměření (maturita z účetnictví) ukončené maturitou •praxe v oboru min. 3 roky •znalost podvojného účetnictví, znalost příslušných zákonů v aktuálním znění •znalost práce s počítačem (Internet Explorer, Outlook Express) •flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit, samostatnost, pečlivost, důslednost •komunikační a organizační schopnosti

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce: •komplexní zpracování účetních dokladů účetní jednotky, zpracování veškerých podkladů měsíční závěrky, zpracování měsíčních reportů Požadavky: •vzdělání SŠ ekonomického zaměření ukončené maturitou (maturita z účetnictví) •znalost příspěvkové organizace výhodou •praxe v oboru min. 2 roky podmínkou •znalost zákona o účetnictví, znalost DPH, znalost problematiky čerpání evropských fondů •flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit.

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC PRO NÁŠ DM

Místo výkonu práce: odloučené pracoviště: Dobronická 1216/28, 148 00 Praha 4 Pracovní vztah: Zkrácený úvazek, vhodné pro zdatného důchodce Nástup: IHNED Náplň práce: •podpora provozu po technické a provozní stránce (objekt nově postaven v roce 2012), •preventivní údržba, nezbytné drobné opravy, spolupráce na zlepšování chodu DM •znalost práce na PC, vedení drobné evidence •Drobný venkovní úklid (sekání trávy, úklid sněhu) •objednávání servisu pro složitější závady Požadavky: •Vyučen/a v technickém oboru •ŘP sk.B •spolehlivost, schopnost rychle reagovat •zodpovědnost, •schopnost týmové spolupráce •zájem o práci, manuální zručnost •výhodou: platná vyhláška 50/1978Sb. minimálně §5

VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY/ FINANČNÍ ASISTENT/KA

Rámcová charakteristika: Komplexní zajišťování provozu školní jídelny včetně jejího hospodárného využití po provozně-ekonomické stránce, zajišťování provozu a údržby, organizace prováděných prací, zajišťování potřebného materiálu a technického dozoru na prováděné práce, zajišťování podkladů pro zpracování návrhu finančního rozpočtu a spolupráce při projednávání smluv s dodavatelskými a projektovými organizacemi, přebírání dodávek a provedených prací, zajišťování dodržování programu odpadového hospodářství. Administrativa daňových dokladů včetně kontroly všech náležitostí, Zajištění potřebných podpisů dle jednacího protokolu a jiné jednoduché administrativní úkony. Požadujeme: •Schopnost samostatného jednání, samostatné řešení úkolů, řešení konfliktů, spolehlivost, příjemné vystupování, ochota učit se, kreativita a komunikativnost •Uživatelskou znalost práce s PC, znalost programu VIS Plzeň sklad a stravné výhodou •Preferujeme samostatné a ambiciózní uchazeče, sympatizující s moderními trendy a zdravým stravováním a přístupem

UČITEL ANGLICKÉHO JAZYKA

Pracovní vztah: možnost zkráceného úvazku Nástup: dle dohody Požadujeme: •plnou aprobaci z anglického jazyka •VŠ – dle zákona o pedagogických pracovnících •Aktivitu, kreativitu, otevřenost novým technikám, technologiím a postupům •samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k dospívající mládeži

Region : Praha
Telefon : 242456119

SŠAI přijme učitele/učitelku odborných předmětů – Učitel ICT

Na pozici rádi přivítáme zkušené kolegy/ně, kteří mají: • VŠ – dle zákona o pedagogických pracovnících •výborná znalost programů MS Office •nadstandartní znalost ovládání a nastavení operačního systému Windows •umí studenty nadchnout pro svůj obor •mají přirozenou autoritu a respektují individualitu studentů •jsou aktivní, kreativní, otevřený novým technikám, technologiím a postupům •samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k dospívající mládeži

Novinky, aktuality

PF - 2017

Děkujeme Všem našim klentům za projevenou přízeň v roce 2016 a těšíme se na další spolupráci s Vámi všemi v roce 2017

Upozorňujeme všechny klienty, že od 22.12. 2016 - do 2.1.2017 nás můžete kontaktovat pouze na firemních e-mailech. Děkujeme za pochopení.

Datum : 21.12 09:14 - 2016

Nabídka tvorby www