Zobrazení dnes: 11215
Zobrazení včera: 11249
Zobrazení 2018: 3524685
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58346723

Obchodní manažer / teamleader

Obchodního ducha a motivaci, střední vzdělání, spolehlivost, pečlivost, základní znalost MS Office, příjemné vystupování, řidičský průkaz sk. B

Region : Ostrava
Email : libor.david@sms-as.eu

Investiční specialista

Produktový specialista pro občany

Region : Brno-město
Email : jan.klima@sms-as.eu

řidič C+E

Platné doklady pro řízení sk.C+E.

Region : Plzeňský
Telefon : 777252203
Email : veronika@almir.cz

ÚKLID

ZÁKLADNÍ ŠKOLA V PRAZE 6 PŘIJME PANÍ NA ÚKLID. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
TEL. 602 290 210

Region : Praha
Telefon : 602 290 210
Email : hana.tydlitatova@zs-ns2.cz

Lektorka pohybového a výtvarného kroužku

Hledáme slečnu/paní lektorku výtvarného a/nebo pohybového kroužku pro děti od 4 do 6ti let do soukromé miniškolky v Praze 10 - Vršovicích.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a příjemnou práci s malým počtem dětí v rodinném prostředí. Požadujeme laskavou a trpělivou paní/studentku, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pedagogické vzdělání a zkušenosti s dětmi výhodou.

V případě zájmu prosíme zašlete Váš životopis na email: helena.pichova@email.cz. Děkujeme a těšíme se na Vás!

Region : Praha
Telefon : 773918218
Web : www.skolickaradost.cz
Email : helena.pichova@email.cz

Kuchař

Požadujeme - vyučení list v oboru kuchař - profesionální jednání a vystupování - ochotu učit se novým věcem - časovou flexibilitu - samostatnost, zodpovědnost

Region : Blansko
Telefon : 733745329
Web : www.kolping.cz , www.vyhlidka-blansko.cz
Email : tomas.david@kolping.cz

prace v domacnosti

žena,52 let,hledá práci v domácnosti,praxe 10 let,rusky hovožící se znalostí českého jazyka.uklid,možnost přípravy ruské kuchyné,hlídaní détí.vzdélání-učitelka mateřské školy.Zlín.tel.721 233 927

Region : Zlín
Telefon : 721 233 927
Email : milana.bruk@post.cz

Ruský jazyk

Dobrý den, hledám práci, kde bych mohla aktivně uplatnit komunikaci v ruském jazyce.

Region : Plzeň-město
Telefon : 739188174
Email : suchanova.d@seznam.cz

Recepční

Náplň práce: -Příjem a odesílání pošty včetně její evidence -Evidence návštěv, příprava občerstvení pro jednání, evidence příchozích faktur, obsluha kopírky -Spojování telefonických hovorů, administrativní práce pro obchodní oddělení a další oddělení -Nákup a evidence kancelářských potřeb Požadujeme: -SŠ s maturitou -Znalost práce na PC (Word, Excel,…) -Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou -Příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost Nástup září 2018

Region : Praha-východ
Telefon : 326901311
Web : www.fermata.cz
Email : cdf@fermata.cz

Recepční

-SŠ s maturitou -Znalost práce na PC (Word, Excel,…) -Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou -Příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost

Telefon : 326813616

Svářeč na HPP, brigádně a na výpomoc

Výuční list popřípadě maturitní zkoušku v technickém oboru Řidičský průkaz sk. B Svářečský průkaz (autogen, el. oblouk, Argon)

Region : Zlínský
Telefon : 606723568
Email : zlinterm@zlinterm.cz

Hledáme Chůvu/učitelku

Hledáme UČITELKU A CHŮVU
Od 25.8.2018/ září 2018 hledáme spolehlivou a zodpovědnou učitelku a chůvu do 2třídní soukromé mateřské školky na Praze 5 Košířích. Jsme mladý kolektiv a sháníme kolegyni, která má pozitivní vztah k životu a dětem, je milá a práce s dětmi ji baví. Praxe v MŠ vítána. Pohovory a prohlídky možné v naší MŠ po dohodě. Životopisy s fotografií posílejte na: dhrabova@volny.cz
775665090

Region : Praha
Telefon : 775665090

Hledám práci chůvy v MŠ

Hledám práci chůvy na HPP, nástup možný srpen/září
Mám kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky a v září nastupuji na pomaturitní dálkové studium předškolní a mimoškolní pedagogiky.
Nabídky prosím na e-mail, děkuji.

Region : Benešov
Email : AdelaChvatalovaBystrice@seznam.cz

Zednické práce

Znalost zednickych práci atd

Region : Rakovník
Telefon : +420792229334
Email : thomas.kacerovsky@gmail.com

Brigáda do výroby

Hledáme kolegu/kolegyni na brigádu do výroby kosmetiky a doplňků stravy. Zdravotní průkaz nutný, nástup dle dohody.

Region : Pardubice
Telefon : +420 466 430 645
Email : diavita@t-string.cz

Asistentka pedagoga

Dobrý den, od nového školního roku hledám volné místo asistentky pedagoga v MŠ nebo ZŠ v Táboře, Sezimově Ústí, Mladé Vožici nebo blízkém okolí těchto měst.
Kvalifikaci splňuji. Praxi na výše uvedené pozici mám přes tři roky.
Na ZŠ možno v kombinaci s prací v družině.
V případě zájmu Vám ráda zašlu životopis.

Region : Tábor
Telefon : 737147389
Email : petrapetapetruska@seznam.cz