Zobrazení dnes: 11914
Zobrazení včera: 13373
Zobrazení 2018: 1636528
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56458566

Obsluha čerpací stanice Benzina HK

pracovitost, ochota, spolehlivost, slušné vystupování VHODNÉ I PRO ZÁJEMCE V PŘEDDŮCHODOVÉM VĚKU.

Region : Hradec Králové
Telefon : 603812023
Email : ondrej.reznicek@seznam.cz
Datum vložení : 05.03 17:49 - 2018

REALIZÁTOR MEDICAL CENTRA

min. SŠ vzdělání zkušenosti se závodním lékařstvím velkou výhodou administrativně zdatná osobnost dynamická osobnost, schopná rychle a pružně reagovat na nové požadavky samostatnost týmového ducha výborné organizační a komunikační schopnosti asertivita, schopnost efektivně komunikovat se zaměstnanci (lékaři) pečlivost, systematický přístup, zodpovědnost, spolehlivost časová a prostorová flexibilita ŘP sk. B - aktivní řidič Anglický jazyk výhodou znalost MS office

Region : Moravskoslezský
Telefon : 732494062
Email : golova@tempo.cz
Datum vložení : 05.03 16:05 - 2018

Zpracovatel odborných textů

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů. Nabízíme: Nadstandardní odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat množství vlastní práce a pracovat dle svých časových možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL. Další info: Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako 2.zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní maminky na MD, případně jako brigáda pro talentované studenty VŠ. V případě zájmu zašlete životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, atd.) na email spoluprace@virtualniredakce.cz.

Region : Praha
Web : https://www.virtualniredakce.cz/
Email : spoluprace@virtualniredakce.cz
Datum vložení : 05.03 13:53 - 2018

Železiar

- viazačský preukaz, žeriavnický preukaz, preukaz VZV, VP C + E a pod. - výhodou,

Region : Praha
Email : nastup.ihned@gmail.com
Datum vložení : 05.03 13:51 - 2018

Účetní

Dobrý den, hledáme do našeho kolektivu účetní ovládající nejlépe Money S3. Jak na HPP tak možno i na živnost. Životopis zasílejte na info@firmarychle.cz

Region : Praha-východ
Telefon : +420775131881
Web : www.firmarychle.cz
Email : info@firmarychle.cz
Datum vložení : 05.03 13:33 - 2018

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Region : Praha
Email : lucie.novakova@amrest.eu
Datum vložení : 05.03 13:08 - 2018

Balič/ balička

Náplň práce: - jednoduchá práce – balení potravin Požadujeme: - ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (8:30-17:00, 17:00 – 1:30) - spolehlivost, dochvilnost

Region : Tachov
Telefon : +420601311311
Web : http://www.workservice.cz
Email : praha@workservice.cz
Datum vložení : 05.03 13:00 - 2018

Kadeřnice / Kadeřník

Profesionální, ale také přátelský přístup. Mít chuť se posouvat v moderních trendech a také v naší značce. Flexibilita je velmi vítána, přece jenom otevíráme pobočku v Praze.

Region : Praha
Telefon : 777033953
Email : michal@dancers4you.cz
Datum vložení : 05.03 12:56 - 2018

Učitelka MŠ

Pro nový školní rok 2018/2019 přijmeme do svého menšího a příjemného kolektivu milou paní učitelku nebo pana učitele. Nabízíme práci v krásné lokalitě Prahy 5 - v klidném a téměř venkovském prostředí starých Hlubočep.
Hudebnice vítána, není ale podmínkou.

Region : Praha
Telefon : 731863163
Web : www.mshlubocepy.cz
Email : skolka.hlubocepy@seznam.cz
Datum vložení : 05.03 12:41 - 2018

Učitelka přípravné třídy ZŠ

Od září 2018 bych velmi ráda přijala pracovní místo učitelky přípravné třídy ZŠ. Vzdělání SPgŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ (Bc.) na PedF UK Praha. Jsem spolehlivá, pracovitá, s mnohaletou praxí učitelky MŠ ve třídě předškolních dětí i s praxí učitelky 1.stupně ZŠ.
karolane@email.cz

Region : Praha
Email : karolane@email.cz
Datum vložení : 05.03 12:35 - 2018

Uklizečka mateřské školy

Mateřská škola přijme uklizečku na hlavní pracovní úvazek.V případě zájmu nás můžete kontaktovat na
Pracovní doba:6:30-15:00 hod.
9:00-17:30 hod
email:školičkazvoneček@seznam .cz
mobil:725084910
Seidlová Daniela

Region : Praha
Telefon : 725084910
Email : skolickazvonecek@seznam.cz
Datum vložení : 05.03 12:26 - 2018

Skladník + obsluha VZV

Informace o pracovním místě: Externí sklad shání nové členy do týmu na pozici skladový manipulant. Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B Řidičské oprávnění na VZV Praxe ve skladu, praxe s vykládkou i nakládkou kamionů. Spolehlivost, komunikativnost. Základní práce s PC (Scanování nakládek) Nabízíme: Práce v mladém kolektivu, rodinná firma, ocenění dobře vykonané práce formou pohybivých odměn, nestereotypnost práce

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 732636208
Web : www.phexpres.cz
Email : lukas.prokupek@phexpres.cz
Datum vložení : 05.03 11:25 - 2018

Soukr. školka v Uhříněvsi hledá posilu :)

Hledáme milou, pracovitou a spolehlivou posilu do našeho týmu malé rodinné školky. Vhodne pro maminku na RD, studentku, nebo akční důchodkyni.
Více info na tel. nebo mailu.
Děkuji :)

Region : Praha
Telefon : 604 667 151
Email : ivaspejrova@centrum.cz
Datum vložení : 05.03 11:22 - 2018

Prodavačka

Hledáme PRODAVAČKU ryb a masa na prodejnu ve Slaném. Znalost PC nutná. Nástup možný ihned.

Region : Kladno
Telefon : 603222223
Web : http://www.finefish.cz/
Email : finefish@finefish.cz
Datum vložení : 05.03 11:21 - 2018

Prodavačka

Datum vložení : 05.03 11:20 - 2018

Servírka / číšník

Příjemné vystupování, chuť pracovat, přátelské chování ke kolegům i k hostům, flexibilita, praxe v pohostinství.

Region : Tábor
Telefon : 739387263
Web : www.restauraceuandela.cz
Email : andel@aknel.cz
Datum vložení : 05.03 10:51 - 2018

Pronájem kadeřnického křesla

Přijmu kadeřnici na žl.. pronajem kadeřnické obsluhy v zavedeném kadeřnictví v Havlíčkově Brodě.Cena pronájmu 5500,- V případě zájmu volejte na tel 721185108 nebo emailem petra204@seznam.cz

Region : Havlíčkův Brod
Telefon : 721185108
Email : petra204@seznam.cz

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 05.03 10:49 - 2018

Brigáda do výroby

Přijmeme brigádníka do výroby doplňků stravy a kosmetiky, vhodné spíše pro muže. Požadujeme zdravotní průkaz, zodpovědný a samostatný přístup k práci, výhodou je průkaz řidiče VZV.

Telefon : 466430645
Email : diavita@t-string.cz
Datum vložení : 05.03 09:37 - 2018

Dispečer sklápěček

praxe s vytěžováním sklápěcích návěsů podmínkou.

Region : Plzeň-město
Telefon : 731223727
Email : amelis2012@seznam.cz
Datum vložení : 05.03 09:06 - 2018