Zobrazení dnes: 3896
Zobrazení včera: 11781
Zobrazení 2019: 2016088
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61675511

Konzultant zdravi

Konzultant v oblasti zdraví Hledáme seriózní, spolehlivé a zapálené lidi pro práci s klienty v oblasti zdravé výživy, klientský servis, organizace reklamy. Flexibilní pracovní doba (min. 15 hod týdně) zaškolení ZDARMA, možnost práce z domu, vhodné na přivýdělek. Požadujeme věk min18 let, připojení k internetu na PC, komunikativnost, zájem o zdravý životní styl podmínkou.

Region : Praha
Web : www.okg-fit.cz/korenizivota
Email : tereza.tauferova@post.cz

Pečovatelka/chůva/zdravotní sestra do jeslí, plný i částečný úvazek, od 1.5.!

Malvína jsou mezinárodní akreditované školky a jesle v Praze 8. Poskytujeme celodenní péči pro děti od 1 roku do 7 let.

Náplň práce:
Péče a vedení dětí hravou a kreativní formou
Příprava a realizace výchovných a vzdělávacích činností
Analýza věkových i individuálních potřeb dětí
Komunikace s rodiči a dětmi (v českém i anglickém jazyce!)
Sledování, kontrola a hodnocení výsledků vzdělávacího programu

Nabízíme:

Práce na částečný nebo plný úvazek!
Přátelské pracovní prostředí, mladý kolektiv
Možnost seberealizace
Další vzdělávání, kurzy a školení
Občertvení na pracovišti
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů

Požadujeme:

Zájem o dlouhodobou spolupráci!
Zdravotnické nebo sociální vzdělání, či kurz chůvy
Pokročilá znalost anglického jazyka (min. B1)
Nadšení a zájem o práci s dětmi jesličkového věku (1 – 3 roky)
Spolehlivost, zodpovědnost, kreativitu a flexibilitu
Profesionalitu, přátelskou, laskavou a energickou povahu, organizační schopnosti

Nástup 1.5.2019, možné i dříve!

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání průvodního dopisu a Vašeho CV na uvedený email.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!:)

Region : Praha
Web : www.skolkamalvina.cz
Email : a.frimlova@skolkamalvina.cz

Školní asistent

Mateřská škola na Barrandově, přijme ihned na dlouhodobý zástup školního asistenta na celý úvazek, případně i zkrácený úvazek. Práce je v příjemném prostředí moderní školy s prima lidmi, podmínkou přijetí je pedagogické vzdělání či kurz asistenta pedagoga. Vše o našem programu: http://www.skolka-pohoda.cz/zdravypristup.html. Bližší informace rádi poskytneme na 775 305 205, Eva Nováková, zást.

Region : Praha
Telefon : 775305205
Email : evca.domu@seznam.cz

Asistent pedagoga

Mateřská škola na Barrandově, přijme asistenta pedagoga pro našeho budoucího kamaráda od 1. září. Práce je v příjemném prostředí moderní školy s prima lidmi, podmínkou přijetí je pedagogické vzdělání či kurz asistenta pedagoga. Vše o našem programu: http://www.skolka-pohoda.cz/zdravypristup.html. Plat je dle platných tabulek. Bližší informace rádi poskytneme na 775 305 205, Eva Nováková, zást.

prodavac

Zajištění prodeje zboží, obsluha zákazníků, práce s pokladnou.

Region : Praha
Web : www.growcity.cz
Email : info@growcity.cz

Prace

Hledám práci kuchařky,nebo pomocné kuchařky v kuchyních,nebo v mateřských školách i ve vývařovnach.Neodmitnu ani žádnou jinou praci... např.prodavacka,barmanka.

Region : Znojmo
Telefon : 739567182
Email : zdenickaa@seznam.cz

Prace

Telefonní operátorka možno z domova

Nabízíme práci telefonní operátorky, práce je vhodná také jako přivýdělek či matky na MD. Můžete pracovat z domova, proto je pracovní doba individuální. Budete jednat s klienty a zařizovat objednávky.

Region : Praha
Telefon : 608806202
Email : di-clein@seznam.cz

Nebankovní půjčka za 48 hodin.

Nebankovní půjčka za 48 hodin. Potřebujete financování Pro váš dům, Pro vaši firmu, Chcete-li koupit auto, Chcete-li koupit motocykl, Chcete-li vytvořit vlastní firmu, Pro vaše osobní potřeby nepochybujte. Nabízím osobní půjčky od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 3%. Nezáleží na výši. Ve své žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete uplatnit, a datum splacení. Napište nám své osobní půjčky e-mailem: sandrebijl11@gmail.com

Region : Praha
Email : sandrebijl11@gmail.com

Ředitel/ka ZŠ a MŠ Škrdlovice

Požadavky: předpoklady pro výkon činnosti ředitelky/ředitele školy, odborná kvalifikace podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, dále znalost školských předpisů, občanská a morální bezúhonnost, organizační a řídící schopnosti.
Přesné informace ke konkursnímu řízení na http://skrdlovice.cz/uredni-deska/2/p1=3010

Region : Žďár nad Sázavou
Telefon : 602420987
Email : starosta@skrdlovice.cz
Datum vložení : 13:56 01.04.2019Detail >>

Dobrý den, hledám od nového školního roku práci v mateřské školce jako asistent pedagoga. V okolí Ostravy.
Telefon : 732739074

Region : Ostrava
Email : denikochanova@seznam.cz
Datum vložení : 13:47 01.04.2019Detail >>

Pomocná síla

Přijmeme pomocnou sílu do školní jídelny na Praze 1, nástup možný ihned, plat 17000.-, telefon 604132199

Práce v soukromé školce

Soukromá školka v centru Prahy hledá výpomoc. Náplň práce péče o děti + úklid dle potřeby. Rozsah práce denně od cca 08:30 do 12:30., popř. dle dohody. DPP od 120,- Kč, vhodné jako přivýdělek.

Region : Praha
Telefon : 777140347
Email : mini.misa@email.cz

Asistent pedagoga 1,0

Hledáme asistenta pedagoga do menší mateřské školy (Zbraslav) na úvazek 1,0. Nástup ihned!

Region : Praha
Telefon : 732741587
Web : www.mskosik.cz
Email : mskosik@mskosik.cz

Chůva, výdejnice

Přijmeme do příjemného kolektivu malé MŠ kolegyni na pozici chůva, výdejnice. Úvazek 0,75 chůva a 0,25 výdejna. Požadujeme kurz chůvy.

Kontrolor/ka úklidu

Hledáme na plný úvazek pracovnici se zkušeností s úklidem. Část práce je velmi flexibilní (jedná se o kontroly objektů po úklidu-ráno, odpoledne i večer dle domluvy), druhá část práce spočívá v organizaci generálních úklidů, kontrole, dovážení věcí na úklid případně samotného úklidu. Tuto práci lze kombinovat s přivýdělkem úklidu samotného ať už přes den, tak přes večer či noc. Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, schopnost zvládat stresové situace a vyřizování objednávek na poslední chvíli, ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ skupiny B (schopnost řídit dodávku typu Mercedes Vito).

Region : Praha
Telefon : 724 789 868
Web : www.biomodra.cz
Email : pavlina@biomodra.cz

Obchodní zástupce

Maturitu Řidičský průkaz sk. B Zkušenosti z oboru bankovnictví/pojišťovnictví/financí

Telefon : 724292509
Email : jan.vrzgula@cmss-oz.cz

Elektrotechnik

Pro firmu Albrecht Elektro hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Elektrotechnik. Náplň práce: - Péče o elektrozařízení a prevenční činnost v provozu - Odstraňování poruch na elektrozařízení - Odjišťování a zajišťování elektrozařízení - Aktivní zapojení do modernizace zařízení - Samostatně vykonávat úkony spojené s výpadkem zařízení - Samostatně analyzovat závady na zařízení - Provádění ostatních prací dle pokynů nadřízeného Co požadujeme: - SŠ v oboru elektromechanik/ elektrotechnik/ mechanik automatizační techniky apod. - platná vyhláška č. 50 § 6, ŘP sk. B - znalost práce na PC (MS Office) - výhodou jsou základní znalosti IT technologií - orientace ve výkresové dokumentaci - samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Region : Bruntál
Web : www.a-e.cz
Email : j.albrecht@a-e.cz

Asistentka pedagoga

Dobrý den, mám zájem pracovat jako asistentka pedagoga ve školství.
Na této práci se mi líbí spolupráce s pedagogem a rodiči žáka zároveň.
Těší mě, když dělám práci,která mě baví a dává mi smysl. Jsem schopna pracovat jako součást týmu a také samostatně.
Jsem velmi komunikativní, empatická a upřímná.
Pokud jsem Vás zaujala, ráda se dostavím na osobní schůzku.

Třinec a okolí

Region : Moravskoslezský
Email : renatahanuscakova@seznam.cz