Zobrazení dnes: 1910
Zobrazení včera: 11329
Zobrazení 2020: 2289561
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 66295730

ÚČETNÍ JUNIOR

Náplň práce:
•Kompletní skladové účetnictví
•Evidence v SW SOAS
•Fyzická kontrola stavu zásob na skladě, výdejky, příjemky
•Vystavování faktur, zakázek
•Administrativa spojená s chodem střediska

Požadavky:
•vzdělání SŠ ekonomického zaměření (maturita z účetnictví) ukončené maturitou
•praxe v oboru min. 2 roky podmínkou, znalost účetnictví v příspěvkové organizaci podmínkou
•znalost práce s počítačem - MS OFFICE
•flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit, samostatnost, pečlivost, důslednost
•komunikační a organizační schopnosti

Region : Praha
Telefon : 242 456 119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz
Datum vložení : 10:20 21.11.2019Detail >>

Úvěrová nabídka je k dispozici do 72 hodin

Region : Praha
Telefon : 066732319
Email : maria.viespescu0@gmail.com

HLEDÁME NOVÉ KOLEGYNĚ

Do naší soukromé školky aktuálně hledáme 2 kreativní, zodpovědné, spolehlivé a pro práci s dětmi zapálené kolegyně.

Pro jednu z Vás máme volné místo ihned, na druhou bychom se těšili ideálně v březnu, aby mohla postupně nahradit naši kolegyni, která bude odcházet na mateřskou dovolenou.

Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práci na HPP a velmi přátelské a milé prostředí malé rodinné školky s kapacitou 20 dětí v krásném a klidném prostředí vilové čtvrti na Lochotíně.

Region : Plzeň-město
Telefon : 602 737182
Web : www. skolka-klicek.cz
Email : alena.rudolfova@skolka-klicek.cz

Hledáme řidiče pro přepravu cizinců na letiště Václava Havla - Transfery

Náplní práce je přeprava osob na letiště V. Havla Jedná se o přepravu osob bez taxametru – smluvní přeprava (NEJSME TAXI) Firemní automobil a zakázky máme zajištěné Požadujeme žlutou kartu řidiče + základní znalost angličtiny

Region : Praha
Telefon : 608806202
Email : mrklaus16@gmail.com

Hledáme uklízečku do MŠ

Od ledna 2020 přijmeme uklízečku do naší školky na Praze 9. Zájemci volejte na tel.: 603251952.

Region : Praha
Telefon : 603251952
Web : www.mskytlicka.cz
Email : mskytlicka@seznam.cz

Hledáme kluky na focení

PRODUKČNÍ SPOLEČNOST hledá modely k sólo focení, ve věku 18-26 let se sportovní nebo štíhlou postavou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR+SR. Proplácíme cestovní náklady. Vše podloženo smlouvou. FOCENÍ OD 8 000 -10 000 kč. HONORÁŘ IHNED PO FOCENÍ. Žádné poplatky neplatíte, my platíme Vám. S nejlepšími uzavíráme exkluzivní smlouvy s pravidelným platem. Aktuální fotky obličeje, postavy ve spodním prádle nebo v plavkách zasílejte na email xstudio@email.cz

Region : Praha
Email : xstudio@email.cz

TAXIKÁŘ

řidičský průkaz sk. B podmínkou výpis z karty řidiče trestní bezúhonnost, loajalita a zodpovědnost průkaz řidiče taxi a osvědčení o absolvování taxi zkoušek HL.M. Prahy

Region : Praha
Telefon : 775534648
Email : prace@vpdinternational.cz

Kuchařka do MŠ

Hledáme spolehlivou paní kuchařku na záskok s nástupem ihned do kuchyně MŠ Na Zvoničce v Praze 4 - Podolí, nejlépe s praxí. Výhledově s možností trvalého pracovního poměru na celý úvazek. Prosíme, kontaktujte nás na telefonu 244 461 255. Zaměstnanecké výhody, funkční a vstřícný kolektiv. Více sdělíme při osobním pohovoru.

Region : Praha
Telefon : 244461255
Web : www.msnazvonicce.cz
Email : msnazvonicce@volny.cz

školnice/pomocná síla v kuchyni

Region : Praha
Email : skolka@degaulla.cz
Datum vložení : 09:31 20.11.2019Detail >>

Region : Praha
Telefon : 732581207

Ucitelka MS, chuva

Dobry den, jsem maminka na materske dovolene s rocnim synem a rada bych vypomahala na 2-3 dny v tydnu ve skolce (samozrejme pokud bych sibho mohla brat s sebou). Mam vystudovany obor Ucitelstvi pro MS, ale zatim nemam praxi, hlidam vsak pravidelne deti. Preferuji lokalitu Prahy 5.

Region : Praha
Telefon : 606459042
Email : Perglerova.K@centrum.cz

Instalatér,topenář

Provádět instalatérské, topenářské a vzduchotechnické práce pro novostavby - rodinné domy a komerční prostory. Pracovat samostatně, zodpovědně pod dohledem mistra. Práce je na hlavní pracovní poměr. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Vyučení v oboru s pětiletou praxí. Výhodou bude, pokud budete umět Základní znalost německého jazyka.

Region : České Budějovice
Telefon : 734456173
Web : www.work-prosperity.com
Email : david@work-prosperity.com

Švadlena, krejčová, šička.

Hledáme šikovné švadleny do rodiné firmy, přijemné prostředí, dlouhodobá spolupráce... Požadujeme: Praxe v oboru Zodpovědnost Flexibilita

Region : Praha
Telefon : 776456173
Email : nikola@work-prosperity.com

technik zástupce

Konstruktér strojař (Solid Works) s praxí přes 22 let ve třech firmách, hledá práci kde by využil své znalosti a neseděl u pc. Mám zkušenosti s konstrucí pneumatických montážních a kontrolních zařízení, lisovacích nástrojů, měřidel, přípravků. Po nakreslení dohlížím na výrobu, objednávám komponenty a zapojuji zařízení u zákazníka, provádím školení obsluhy. Zpracovávám i podklady pro výběrová řízení. Kromě maturitního vysvědčení v oboru strojírenství vlastním i výuční list v oboru automechanik a auta jsou mým koníčkem. ŘP A,B,C,T znalost Aj na úrovni B1 Vítáno by bylo technické zastoupení firmy z jižní moravy

Region : Královéhradecký
Email : martin155@seznam.cz

Hlavní kuchař(ka) ve školní kuchyni

HLEDÁME VEDOUCÍ KUCHAŘKU DO NAŠEHO STRAVOVACÍHO PROVOZU. Nabízíme plat 29.000 - 33.000 hrubého, závodní stravování,příspěvky z FKSP. Nástup - ihned.

Region : Praha
Telefon : +420605158265
Web : www.gykas.cz
Email : prace@gykas.cz

Hledam praci

Hledám práci na pozici práce s dětmi ale jen česká lípa a okolí.

Region : Česká Lípa
Telefon : 735244307
Email : Cizek2345@seznam.cz

lektorky kroužků

Pro aktuální školní rok hledáme lektora/lektorku zájmových kroužků pro děti u nás ve školce. Jde o dlouhodobou pravidelnou brigádu v odpoledních hodinách ve všední dny.
200 - 250 Kč/hod.

Region : Praha
Telefon : 605215054
Web : www.mymontessori.cz
Email : reditelka@skolkalimetka.cz

Úklid, nebo pomocná síla ve školce.

Hledám práci, úklid, nebo pomoc v kuchyni. Praxi mám. Jsem v důchodu.Děkuji.

Region : Praha
Telefon : +420723666412

zubní instrumentářka

Do moderní dentální kliniky DENS caninus s.r.o. v Oslavanech u Brna přijmeme zubní instrumentářku na plný úvazek. Požadujeme zájem o moderní stomatologii a odborný růst, empatii ve vztahu k pacientům i kolegům, preciznost a pečlivost.

Region : Brno-venkov
Web : www.denscaninus.cz
Email : v.vykypelova@denscaninus.cz

Úvěrová nabídka je k dispozici do 72 hodin Jsme ochotni zaplatit 2% úrok, nabízíme půjčky komerčním organizacím a maximálně 50 000 až 15 000 000 Kč. Naše půjčky jsou dobře zajištěny pro maximální bezpečnost, což je naše nejvyšší priorita. E-mail: maria.viespescu0@gmail.com

Telefon : 066732318
Web : http://maria.viespescu0@gmail.com

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020

Nabídka tvorby www