Zobrazení dnes: 9
Zobrazení včera: 12846
Zobrazení 2019: 1704009
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61363432

Nabídka práce na HPP za 121 Kč/hod. KFC Budějovická - šéfkuchař

Zodpovědnost Týmovost Flexibilitu Chuť učit se novým věcem

Region : Praha
Telefon : 724 611 057
Email : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

Hledáme učitelku/učitele do firemní školky na Praze 4- Budějovická

Školka je zřízena pod dotací MPSV a má kapacitu pro 24 dětí ve věku 1-5 let.

Náplň práce:
- plánování a realizace samotného vzdělávání (tvorba TVP, příprava didaktických pomůcek, evaluace)
- podílení se na školkových aktivitách a rozšiřujících programech (návštěvy seniorů, plavání)

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání pro předškolní pedagogiku
- hra na hudební nástroj výhodou
- anglický jazyk výhodou
- milé a vstřícné jednání vůči dětem

Nabízíme:
- smlouvu na HPP
- stravu na pracovišti zdarma
- dovolená + sick days
- příspěvek na další vzdělávání

V případě zájmu o výše nabízenou pozici, zasílejte své životopisy na email: jakoubkova@firemniskolky.cz.

Region : Praha
Telefon : 605799799
Web : https://skolkawatikpraha.firemniskolky.cz/
Email : jakoubkova@firemniskolky.cz

Ing. + DVPP na UK hledám práci učitelky Aj, FG, OV apod. na 2. st. na Praze 8.

Region : Praha
Email : ucitelka058@gmail.com

Přijmeme kuchařku

Dvoutřídní školka přijme od září 2019 kuchařku. Plat dle tabulek.Telefon 603578759

Region : Praha
Telefon : 603578759

Hledáme učitelku mateřské školy

Mateřská škola, Praha 4, Na Příčné mezi 186, přijme od nového školního roku 2019/2020 učitelku, nejlépe kvalifikovanou.
Jsme malá, příjemná školka, rodinná pohoda a příjemný kolektiv.
Zájemci volejte 732833242 a přijeďte se k nám podívat.

Region : Praha
Telefon : 732833242
Email : msseberov@seznam.cz

Práce v soukromé školce

Soukromá školka v centru Prahy hledá chůvu pro zajištění péče o dítě do tří let věku v denním režimu. Jedná se o spolupráci na živnostenský list. V případě zájmu nás kontaktujte na email mini.misa@email.cz

Region : Praha
Telefon : 777140347
Email : mini.misa@email.cz

Soukromá školka v centru Prahy hledá chůvu na plný úvazek, nástupní plat od 14900,- Kč. Nutná kvalifikace pro samostatnou práci s dětmi (chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky pk-kód: 69-017-M, učitelka MŠ, zdravotní sestra, pečovatelka, soc. pracovník a pod.). Možná i spolupráce na živnostenský list.
Životopisy zasílejte na email mini.misa@email.cz

Administrativní pracovník – pouze OZP

Region : Svitavy
Telefon : 737000859
Email : mm.security@seznam.cz

Telefonista – pouze OZP / práce z domova

Bezpečnostní agentura přijme zaměstnance na pozici telefonisty. Náplň práce: - Telefonická kontrola zaměstnanců bezpečnostní agentury v nočních hodinách.

Obsluha kopírovacího střediska

Znalost práce na pc.

Region : České Budějovice
Telefon : 606609298
Email : kopirkajana@centrum.cz

Je vaším snem pracovat s dětmi? Nyní máte šanci!

Středoškolské vzdělání s maturitou Znalost českého jazyka a matematiky

Region : Jihlava

Chůva

Hledám práci - chůva v MŠ (Zlínský kraj).
Absolvovala jsem kurz chůvy.

Region : Zlín
Telefon : 604980745
Email : lorencova1997@seznam.cz

Paní na úklid

MŠ v blízkosti stanice metra C Budějovická
přijme paní na úklid s kladným vztahem k dětem

Region : Praha
Telefon : 241732282
Email : reditelka@msprimeticka.cz

pomocná síla nebo kuchařka do MŠ

MŠ Za Oborou hledá kuchařku nebo pomocnou sílu na plný úvazek.
Nástup duben 2019. Nezaučenou zaučíme.

Region : Praha
Telefon : 723812539
Email : rfraczykova@seznam.cz
Datum vložení : 09:30 25.02.2019Detail >>

Prodejce v obchodě s nábytkem FRÝDEK-MÍSTEK

Hledáme šikovnou, aktivní, spolehlivou a komunikativní prodavačku/če nábytku ve Frýdku-Místku. Náplní práce je aktivní prodej nábytku, komunikace se zákazníky, případné řešení reklamací, příprava objednávek, práce s pokladnou atd. V případě zájmu, prosím o zaslání životopisu na adresu : delcon.prace@atlas.cz; www.delcon-nabytek.cz

Region : Frýdek-Místek
Web : www.delcon-nabytek.cz
Email : delcon.prace@atlas.cz

Montér vzduchotechniky

Hledáme manuálně zručného, aktivního a spolehlivého člověka. Preferujeme zkušenosti s montáží vzduchotechniky, ale není to podmínkou.

Region : Jihomoravský
Telefon : 775778807
Email : Fifasvoboda@email.cz

Manželský pár hľadá opatrovateľku

Ponuka opatrovania s nástupom od 27.02.2019 Rodina H. z Ockenheimu, 64 km od Frankfurtu Plat: 1600 € netto/ mesačne Pracovná zmluva Nástup: ihneď Turnus: 1 mesiac Pacient: pán 84- ročný, 183 cm, 78 kg, Parkinson, prekonal mozgovú príhodu, diabetes, obmedzená mobilita, pohybuje sa pomocou rolátora, stupeň opatrovania 3 Ďalšie informácie: pán býva v dome s manželkou, ktorá je samostatná, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Email : register@euprogres.sk

Práce přes internet

Region : Středočeský
Email : T.svehlova@email.cz