Zobrazení dnes: 11897
Zobrazení včera: 12237
Zobrazení 2018: 1962138
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56784176

Montážník zahradních domků

Sháníme montážníka na montáž zahradních dřevěných domků. Práce na 1-3 dny v týdnu. Po dohodě možné ostatní dny pracovat na dílně ve výrobě. Práce po celé ČR. Výjezdní místo Horní Počernice, Praha 9. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.čísle 777943569, popř. na emailu jan.kolowrat@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 777943569
Email : jan.kolowrat@seznam.cz
Datum vložení : 20.03 09:26 - 2018

Nabízíme místo učitelky MŠ

Mateřská škola Praha 9 - Čakovice přijme od srpna či září (dle domluvy)2018 učitelku MŠ.
Bližší informace na tel.č. 739 016 447
E-mail: ms.cakovice@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 739016447
Email : ms.cakovice@seznam.cz
Datum vložení : 20.03 09:05 - 2018

Řidič C+E

- ŘP C+E, profesní průkaz, digitální karta - NJ minimální, na úrovni čtení z přepravních listů - praxe dle kvalit řidiče - aktivní přístup k práci - zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita - os. vozidlo k dopravě do zaměstnání

Region : Ústecký
Telefon : +491742175712
Web : www.wackler-group.de
Email : renevinklarek@gmail.com
Datum vložení : 20.03 08:40 - 2018

Řemeslník - zednické práce

Zařazení do 3-4 členné pracovní skupiny, řemeslník, zednické práce zednické řemeslné práce všeobecné řemeslné práce Požadujeme Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita základní pracovní dovednosti v oboru

Region : Frýdek-Místek
Datum vložení : 20.03 08:12 - 2018

Pomocné stavební práce

Informace o pracovním místě Zařazení do 3-4 členné pracovní skupiny, pomocné stavební práce Požadujeme Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita

Datum vložení : 20.03 08:10 - 2018

Zařazení do 3-4 členné pracovní skupiny, pomocné stavební práce Požadujeme Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita

Telefon : 737 652 950
Datum vložení : 20.03 08:05 - 2018

Datum vložení : 20.03 08:01 - 2018

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Region : Praha
Email : lucie.novakova@amrest.eu
Datum vložení : 19.03 20:19 - 2018

speciální pedagog, logoped,

Hledám práci v MŠ, ZŠ jako logoped, speciální pedagog, mám vzdělání a zkušenosti v oboru.

Region : Praha
Email : stoszkova@post.cz
Datum vložení : 19:29 19.03.2018

Logopedka v mateřské nebo základní škole

Hledám práci jako školní logoped(ZŠ, MŠ), pedagog v přípravné třídě mám vzdělání a zkušenosti v oboru.

Datum vložení : 19.03 19:20 - 2018

Učitelka přípravné třídy ZŠ

Od září 2018 přijmu pracovní místo učitelky přípravné třídy ZŠ. Vzdělání SPgŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ (Bc.) na PedF UK Praha. Jsem spolehlivá, pracovitá, s mnohaletou praxí učitelky MŠ ve třídě předškolních dětí a s praxí učitelky 1.stupně ZŠ.
Prosím nenabízet pozici učitelky MŠ, za ostatní nabídky předem děkuji.

Region : Praha
Telefon : 703621626
Email : karolane@email.cz
Datum vložení : 19.03 18:20 - 2018

Nabídka volné pozice učitelky/le v MŠ

Nabízím volnou pozici předškolního pedagoga na školní rok 2018/2019 v MŠ Šluknovská, Praha 9. Nástup možný 27.8.2018
Požaduji kvalifikaci v souladu se zákonem o pedagogických pracovních.

Region : Praha
Telefon : 286880591, 725914420
Web : www.mssluknovska.cz
Email : info@mssluknovska.cz
Datum vložení : 19.03 18:14 - 2018

pedagog/průvodce v lesní mateřské škole

 Vzdělání odpovídající Zákonu o pedagogických pracovnících  Kladný vztah k dětem a přírodě  Kreativitu a tvořivost  Komunikativnost a schopnost práce v týmu  Dobrou fyzickou a psychickou kondici, umožňující celodenní pobyt v přírodě

Region : Praha-západ
Web : www.skritek-pohadka.cz
Email : skritek.pohadka@atlas.cz
Datum vložení : 19.03 17:40 - 2018

Asistent pedagoga

FZŠ a MŠ BarrandovII, pracoviště
MŠ Peškova 963 přijme od 1.9.2018 asistenta pedagoga na plný úvazek.

CV zasílejte na:ms.peskova@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 251810593
Web : www.fzsbarr.cz
Email : ms.peskova@seznam.cz
Datum vložení : 19.03 16:48 - 2018

Vystoupení

Region : Praha
Telefon : 605589931
Email : monikakrejci585@seznam.cz
Datum vložení : 19.03 16:25 - 2018

Učitelka do soukromé mateřské školky

Hledáme učitelku do soukromé Montessori školky na Praze 13. Požadujeme pedagogické vzdělání, Montessori kurz (AMI výhodou), příjemné vystupování, spolehlivost. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, v příjemném kolektivu. Plat 28 000 - 30 000 tis čistého, nástup od září 2018.

Region : Praha
Web : www.centrum-hvezdicka.cz
Email : info@skolicka-hvezdicka.cz
Datum vložení : 19.03 16:17 - 2018

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Speciální základní škola v Praze 10 Uhřiněvsi přijme vychovatelku do školní družiny, částečný nebo celý úvazek.

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz
Datum vložení : 19.03 15:50 - 2018

Soukromá ZŠ Integrál pro žáky se SPU,s.r.o

Učitele/ku matematiky min. 6 hodin týdně zástup za MD (možno i v kombinaci s Vv)a učitelku I. stupně se speciálně pedagogickým vzděláním. Nástup 1.8.2018. CV zasílejte na reditel@skolaintegral.cz do 13.4.2018.

Region : Praha
Telefon : 224253470
Web : skolaintegral.cz
Email : reditel@skolaintegral.c
Datum vložení : 19.03 13:28 - 2018

Kvalifikovaná paní učitelka do MŠ

Hledáme kvalifikovanou paní učitelku

jsme česko-anglické alternativní jesle a školka v Dolních Břežanech (okr. Praha - západ) v krásné vilce se zahradou u lesa. Zařízení je určeno dětem od 6 měsíců do 6 let mix montessori, lesní školky a waldorfské. Učíme děti všemu podstatnému a také milovat Zemi, zvířátka, přírodu a sami sebe.

Náplň práce:

· tvorba vzdělávacích plánů

· kvalifikovaná péče o děti ve věku 3-6 let, aktivní plánování a účast na denním programu

· komunikace s rodiči (osobně ve školce při předávání dětí, emailem, telefonicky), s učiteli (plánování programu a výletů)

· příprava denního programu školky - vymýšlení, plánování a organizace výletů a aktivit - zajištění personálu, dopravy a pomůcek na výlety, aktivity a besídky

· administrativní činnosti spojené s docházkou dětí (sledování docházky atd.)

Požadavky:

· minimálně střední vzdělání pedagogického či jiného blízkého oboru

· zkušenosti z obdobné pozice (cizojazyčná zařízení výhodou nikoliv podmínkou)

· aktivní znalost anglického jazyka

· hra na hudební nástroj výhodou

· výborný a vřelý vztah k dětem a zkušenosti s prací s nimi (min. 3 roky)

· výborné komunikační, organizační, manažerské a prezentační schopnosti

· reprezentativní vystupování

· spolehlivost, zodpovědnost, pro-aktivita, kreativita, chuť do práce

Region : Praha
Telefon : 777533592
Web : www.skolicka-ctyrlistek.cz
Email : k.krupkova@skolicka-ctyrlistek.cz
Datum vložení : 19.03 12:38 - 2018

Paní na úklid MŠ

Mateřská škola v Praze 5 přijme paní na odpolední úklid, vhodné i pro aktivní důchodkyni. Práce na hlavní pracovní poměr, úvazek 0,7.
Nástup možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 731863163
Datum vložení : 19.03 12:30 - 2018