Zobrazení dnes: 7370
Zobrazení včera: 13844
Zobrazení 2018: 4213580
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59035618

Automechanik

Do zavedeného autoservisu na okraji Prahy kousek od Horních Počernic - Jirny přijmeme šikovného samostatného automechanika s praxí.

Region : Praha-východ
Telefon : 776487729
Web : www.auto-storek.cz
Email : Autostorek@seznam.cz

Vychovatel/ka školní družiny

Od 1.2.2019 přijmeme vychovatele/ku na 0,6 úvazku do školní družiny Základní škola Světice u Říčan. Požadujeme vzdělání pedagogického směru, kreativitu. Nabízíme menší vesnickou školu v bezprostřední blízkosti lesa, dostupnost 5 min. od vlaku směr Benešov, možnost sebevzdělávání, příjemný kolektiv.

Region : Středočeský
Telefon : 607986555
Web : www.skolasvetice.cz
Email : diana.kopejtkova@skolasvetice.cz

Práce na hlavní pracovní poměr – KFC Praha Budějovická

Zodpovědnost Týmovost Flexibilitu Chuť učit se novým věcem

Region : Praha
Telefon : 724 611 057
Email : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Nabídka práce na HPP za 117 Kč/hod. KFC Budějovická - šéfkuchař

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

Vzdělání pedagogického směru, kreativitu,

Řidiče sk. B - dodávka

Hledáme řidiče sk. B - dodávka Stabilní dopravní společnost přijme řidiče sk. B ( dodávka - nástavba ) na denní rozvoz paletových zasilek po Čechách ze skladu na Praze 6 - Ruzyni. Požadujeme spolehlivost, slušné jednání a čistý TR.

Region : Praha
Email : centrexpress@volny.cz

HLEDÁTE PRÁCI???

Máme pro Vás práci. Přijmeme muže i ženy do výrobních podniků. Hledané pozice: operátor výroby, řidič VZV, skladník, zámečník, svářeč. Nabízíme: Týdenní zálohy Možnost ubytování Docházkové bonusy Dotované stravování Mzda až 190 Kč/hod. Nyní Vám také zařídíme svářečský průkaz, pokud budete mít zájem. Více informací na bezplatné lince: 800128128

Region : Plzeňský
Telefon : 800128128
Email : nabor@awaglobal.cz

Hledáme učitelku MŠ

Mateřská škola, Praha 8, Klíčanská 20 hledá za dlouhodobě nemocnou kolegyni paní učitelku na plný či částečný úvazek.

Region : Praha
Telefon : 774916576
Email : info@ms-klicanska.cz

Učitelka MŠ

Mateřská škola, Praha 8, Klíčanská 20 hledá za dlouhodobou nemocnou kolegyni paní učitelku na plný či částečný úvazek.

Hledáme uklízečku

Hledáme do naší mateřské školy šikovnou, spolehlivou paní uklízečku na plný úvazek od 1.ledna 2019.Případný zájem na msjitrni@volny.cz nebo na tel.: 736 487 401.

MŠ Indigo Kids - Vyšehrad

Hledáme posilu do našeho týmu Indigo Kids, do malé mateřské školy s rodinnou atmosférou na Vyšehradě.

Práce spočívá ve vydávání svačinek a obědů a s tím spojených objednávek, úklidu a výpomoci s dětmi;
pracovní doba přibližně 7:30 - 13:00;
mzda 150 Kč/hod.

Děkujeme předem za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 775242302
Web : www.indigokids.cz
Email : skolka@indigo-kids.cz

PEČOVATELKA/CHŮVA pro děti 1-3r

Touto cestou si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou práce v jesličkách na částečný úvazek.

Náplň práce:
Péče a vedení dětí hravou a kreativní formou vycházející s pedagogiky Respektovat a být respektován
Příprava a realizace výchovných a vzdělávacích činností
Analýza věkových i individuálních potřeb dětí
Komunikace s rodiči a dětmi (v českém i anglickém jazyce)

Nabízíme:
Práce na částečný úvazek 6h denně
Přátelské pracovní prostředí, mladý kolektiv
Možnost seberealizace
Další vzdělávání, kurzy a školení
Občerstvení na pracovišti
Dovolená 5 týdnů

Požadujeme:
Zdravotnické, sociální vzdělání, či kurz chůvy
Pokročilá znalost anglického jazyka
Nadšení a zájem o práci s dětmi jesličkového věku (1 – 3 roky)
Spolehlivost, zodpovědnost, kreativitu a flexibilitu
Přátelskou, laskavou a energickou povahu, organizační schopnosti
Zájem o dlouhodobou spolupráci

Nástup ihned!

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání proůvodního dopisu a Vašeho CV.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci! Alžběta Frimlová

Region : Praha
Web : www.skolkamalvina.cz
Email : a.frimlova@skolkamalvina.cz

Všeobecná zdravotní sestra v Německu

Společnost alfa Personal-Service GmbH, s více jak 500 zaměstnanci, se v současné době řadí mezi přední poskytovatelé služeb v rýnsko-mohanské oblasti. K přednostem firmy patří kompetentní, přátelský a ohleduplný přístup k zaměstnancům, jakož i podpora jejich profesního růstu. Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace Váš profil: Máte uzavřené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra/ diplomovaná všeobecná zdravotní sestra Pečujete rádi o starší a nemocné lidi Pracujete samostatně a zodpovědně

Region : Svitavy
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Administrativa

Přípravná práce pro účtárnu. Kontrola faktur, dodacích listů a dokumentů.

Region : Benešov
Telefon : 602796946
Email : bohuslava.holicka@skg-tools.com

Německý jazyk slovem i písmem. Komunikace se zákazníky a dodavateli.

Práce s Exelem. Praxe není nutná, zaučíme.

Stavebni prace

Nabizim veskere zednicke prace take fasadys staveni leseni ceny dohodou kontakt. 739214506

Region : Liberec
Telefon : 739214506
Email : pejapede@seznam.cz

Volné místo řidič/ka kontejnerové dopravy v Praze

Volné místo řidič/ka kontejnerové dopravy ve společnosti PEKO-GDS s.r.o Pracoviště se nachází na adrese Dobronická 788,Praha4 Kunratice. Jedná se o práci na HPP. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: řidičský průkaz skupiny C(praxe výhodou) profesní průkaz řidiče/kartu řidiče. Plat:25000-30000,-

Region : Praha
Telefon : 608706297
Email : dispecink@peko-gds.cz

Hľadáme opatrovateľky do Weinsbergu

OPATROVANIE NEMECKO - PLAT 1600 € NETTO Rodina B. z Weinsbergu, 7 km od Heilbronnu Plat: 1600 € netto/ mesačne + vianočný bonus 150- 200 € Pracovná zmluva Nástup: 6.12. 2018 Turnus: 1 mesiac Pacient: pani 90-ročná, 164 cm, 80 kg, osteoporóza, pohyb pomocou vozika, čiastočne inkontinentná Ďalšie informácie: pani býva v dome sama, opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu, internet KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Web : www.euprogres.sk
Email : register@euprogres.sk

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252  >>