Zobrazení dnes: 11894
Zobrazení včera: 12237
Zobrazení 2018: 1962135
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56784173

Pracovník výjezdové jednotky Brno

Hledáme zaměstnance na pozici pracovník výjezdové jednotky Brno. Pracovní náplň: - zajištění ostrahy a ochrany majetku - výjezdy na zásahy při poplachu - kontroly střežených objektů Požadavky: - trestní bezúhonnost - praxe v oboru výhodou, nikoli podmínkou - ŘP sk. B - znalost města Brna a blízkého okolí

Region : Brno-město
Telefon : 725 677 254
Web : http://www.cbacorp.cz
Datum vložení : 19.03 11:38 - 2018

Pracovník PCO - Brno (pouze pro ID)

Hledáme zaměstnance pro PCO (pult centrální ochrany) v Brně, pozice je vhodná i pro invalidní důchodce. Nástup dle dohody, zaměstnání na HPP. Požadujeme čistý rejstřík trestů a odpovědnost za vykonávanou práci. Práce s kamerami především na PC, praxe v oboru vítána. Ohodnocení 80 – 90,-Kč / hod. V případě zájmu volejte na číslo 725 677 254 nebo na pevnou linku 545 218 533 nebo posílejte životopis na brno@cbacorp.cz. Bližší informace k vykonávané práci při osobním pohovoru.

Datum vložení : 19.03 11:36 - 2018

Soukromá školka v Praze 1

Soukromá školka v Praze 1 nabízí práci kvalifikované chůvě - profesní kvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (kód: 69-017-M)".
Rozsah práce dle dohody.

Životopisy na email mini.misa@email.cz

Region : Praha
Telefon : 777140347
Email : mini.misa@email.cz
Datum vložení : 19.03 11:23 - 2018

úklidový pracovník

pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na zkrácené 3-4 hodinové úvazky na úklidové práce v kteroukoli denní, odpolední nebo noční dobu dle domluvy požadujeme trestní bezúhonnost, zodpovědnost,pečlivost

Region : Brno-venkov
Telefon : 602540305
Email : luxusplus@seznam.cz
Datum vložení : 19.03 11:01 - 2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 19.03 10:33 - 2018

Asistent pedagoga na celý úvazek

ZŠ a MŠ Praha 3 přijme asistenta/ku pedagoga na celý úvazek. Nástup možný ihned.

Region : Praha
Email : klestincova@skolaseiferta.cz
Datum vložení : 19.03 10:13 - 2018

Pomocná síla do kuchyně

Do mateřské školy na Jižním městě v Praze přijmeme pomocnou sílu do školní kuchyně.

Region : Praha
Telefon : 732857403
Email : msjanouchova@seznam.cz
Datum vložení : 19.03 07:49 - 2018

Hledáme paní učitelku

Do mateřské školy na Jižním městě v Praze přijmeme kvalifikovanou paní učitelku.

Region : Praha
Telefon : 737401738
Datum vložení : 19.03 07:44 - 2018

Prodavč/ka v chovatelských potřebách na Dobříši

čistý trestní rejstřík, komunikativnost, pečlivost, flexibilitu a spolehlivost

Region : Praha-západ
Telefon : 777323641
Web : http://www.ajax-chovatel.cz/
Datum vložení : 18.03 21:19 - 2018

Řidič vysokozdvižného vozíku

• základní vzdělání • platný průkaz VZV či zkušenosti s řízením VZV

Region : Cheb
Email : job@md-personalservice.de
Datum vložení : 18.03 19:30 - 2018

Pracovník montáží oken a dveří

- orientaci ve stavebnictví - zručnost, samostatnost, pečlivost - fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav - logické a technické myšlení - odpovědnost za svěřený úkol - pracovní nasazení Výhodou: - praxe v oboru vítána - zkušenost se čtením v projektové dokumentaci - pracovní flexibilita - řidičský průkaz skupiny B

Region : Přerov
Email : Fabelton@seznam.cz
Datum vložení : 18.03 15:54 - 2018

hledám práci

Dobrý den, jsem dlouholetý řidič s praxí v řízení autobusu a hledám od července 2018 práci v Olomouci jako řidič autobusu či dispečer dopravy. děkuji za případné nabídky.

Region : Olomouc
Email : davos67@seznam.cz
Datum vložení : 18.03 14:23 - 2018

Příležitost změnit si život

Hledám do svého týmu veselého a pozitivního leadra (teď přemýšlím, jak je leader v ženském rodě? 🙂 Co by ho mělo bavit? Cestovat 🙂 organizovat a pořádat workshopy, tvořit webináře, komunikovat s lidmi jak osobně, tak přes sociální sítě. Pak ještě zdravý selský rozum, tah na branku a něco málo obchodních zkušeností, v případě zájmu nebo doporučení prosím o telefon, domluvíme osobní setkání. Díííky!! A klidně pište i když neznáte leadra, ale chtěli byste profitovat v neustále roustoucím cestovním ruchu 🙂

Telefon : 735121412
Email : PetrCvejnpce@gmail.com
Datum vložení : 18.03 13:46 - 2018

Ostraha Úvaly

Společnost RP- Security s.r.o. hledá zaměstnance ostrahy.Nabízíme: práci na dohodu, na vedlejší ,nebo hlavní pracovní poměr, odpovídající finanční ohodnocení, čisté pracovní prostředí.Požadujeme: věk nad 18 let, psychickou a fyzickou způsobilost, odpovědný přístup, pracovní loajalitu, časovou flexibilitu, čistý trestní rejstřík.Jšdná se o vlakovou mobilní ostahu v úseku Úvaly-Pečky.

Region : Středočeský
Telefon : 739873281
Email : sohaj.miroslav@rp-security.cz
Datum vložení : 18.03 12:31 - 2018

Ředitel ZŠ a MŠ

Starosta obce Lhota pod Libčany vyhlašuje v souladu s ustanovením § 102 odst. 2 písm. b) zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s ustanovením § 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním vyšším odborném a jiném vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů konkursní řízení na obsazení pracovního místa ředitele/ky Základní školy a mateřské školy Lhota pod Libčany. Kompletní informace k podmínkám konkursního řízení naleznete zde: http://www.lhotapodlibcany.cz/index.php?page=novinky&novinka=129

Region : Hradec Králové
Web : www.lhotapodlibcany.cz
Datum vložení : 18.03 10:13 - 2018

Hledáme pomocnou kuchařku.

MŠ v Praze 10 přijme ihned pomocnou sílu do kuchyně na půl úvazku. Pracovní doba od 9.30 do 13.30. Vhodné i pro šikovnou důchodkyni.

Region : Praha
Telefon : 274815506
Web : ms-stechovicka.cz
Email : msstechovicka@volny.cz
Datum vložení : 17.03 13:20 - 2018

MŠ - JIŽNÍ MĚSTO

MŠ Vejvanovského přijme pomocnou kuchařku na zástup/celý úvazek.
Nástup ihhed.

Region : Praha
Telefon : 604243018
Email : reditelka@msvejvanovskeho.cz
Datum vložení : 16.03 19:56 - 2018

VYCHOVATELKU

Od září přijmeme do školní družiny vychovatelku. I na částečný úvazek. Praha 3- Žižkov.

Region : Praha
Telefon : 723650567
Email : rychtarikova@zsprazacka.cz
Datum vložení : 16:16 16.03.2018

Přijmeme hlavní účetní

Mateřská škola Sulanského přijme hlavní účetní. Požadujeme VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru. Dále znalost účetnictví pro příspěvkové organizace, zpracovávání účetnictví, evidenci majetku, správce rozpočtu.Nástup od 1.8.2018. Pro další informace a případné dotazy se emailem, či telefonicky obracejte na ředitelku školy.

Region : Praha
Telefon : 722944866
Email : reditelna@mssulanskeho.cz
Datum vložení : 16.03 16:08 - 2018

Administrativní pracovnice-personalistka

Do zavedené společnosti v Kojetíně přijmeme šikovnou slečnu. Nutná velmi dobrá znalost práce na PC, alespoň částečná znalost personalistiky velkou výhodou. Nástup možný okamžitě. Pouze ranní směny.

Telefon : 774156602
Email : ucetni@renosteel.cz
Datum vložení : 16.03 14:32 - 2018