Zobrazení dnes: 16204
Zobrazení vcera: 16815
Zobrazení 2014: 5218256
Zobrazení 2013: 6447837
Zobrazení 2012: 5017454
Zobrazení 2011: 5079956
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 37335791

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přfihlášení

Jméno :

Heslo :Portál pro školy - volná místa, poptávka, nabídka, práce

Nabídku vložte ZDE !                                    Poptávku vložte ZDE !

 

Cestovatelské hry pro děti

Rozumíte dětské duši a víte, jak děti přemýšlí? A k tomu rádi cestujete a poznáváte? Přidejte se do našeho projektu Travelove4kids. Hledáme nadšence, kteří budou umět vymýšlet a skládat vhodné aktivity, úkoly a zábavu pro děti (4 - 10 let) do dětských kapesních průvodců.

Region : Praha
Web : travelove.cz
Email : Katka@travelove.cz
Datum vložení : 05.08 16:12 - 2014Detail >>

 

Obchodní zástupce - pro oblast vlasové péče

Hledáme komunikativní, empatickou a samostatnou obchodní zástupkyni, které je vlastní pečovat o svůj vzhled. Jejím úkolem bude oslovovat a získávat zákaznice pro službu v oblasti vlasové péče (nejedná se o prodej kosmetiky). Práce je vhodná např. pro společensky aktivní osobu, která se nebojí oslovovat lidi ve svém okolí. Úspěch záleží jen na Vás, žádné počáteční výdaje Vás určitě nečekají, naopak budete mít podporu ze strany provozovatele služby. Region: Hradec Králové, Pardubice Náplň práce: Odpovědnost za svěřený region Návštěvy kadeřnictví, nabídka služeb Vyhledávání nových zákaznic Monitoring konkurence na trhu Aktivní komunikace s potenciálními zákaznicemi Týdenní reporty ze schůzek Požadavky: SŠ/SOU vzdělání Orientace v prostředí kadeřnictví výhodou Výborné komunikační a prodejní dovednosti Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, samostatnost Přirozenou inteligenci a šarm Osobitý přístup Ochota se učit novým věcem Reprezentativní vystupování a vzhled Řidičský sk. B MS Office, world, excel, internet, facebook Znalost anglického jazyka výhodou

Region : Královéhradecký
Email : mirka.merkova@email.cz
Datum vložení : 05.08 15:48 - 2014Detail >>

 

Hradec Králové, Praha

Dobrý den,

sháním práci v oblasti školství, nejlépe jako vychovatelka. Práci hledám nejlépe v Hradci Králové na plný úvazek, pokud by se nic nenašlo v HK, budu ráda za nabídky v Praze. Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Dunovská petra

Region : Praha
Telefon : 724908788
Email : dunovskapetra@seznam.cz
Datum vložení : 15:30 05.08.2014Detail >>

 

hledám práci mš, asistent, šd,....

Dobrý den. Hledám práci v MŠ, ŠD, vychovatelství, asistent ped, a pod.
Mám SPgŠ a VOŠpedagogickou a nyní si dodělávám JMZ z pedagogiky. Teď pracuji jako asistent pedagoga na ZŠ.
dekuji

Region : Zlín
Email : markusovazu@seznam.cz
Datum vložení : 05.08 08:42 - 2014Detail >>

 

Výpomoc v kuchyni a úklid

Sportovní ZŠ a MŠ Človíček v Praze 10 - Hostivaři přijme na odpolední směnu pracovní sílu na výpomoc v kuchyni, občerstvení a následný úklid prostor školy. Pracovní doba 11:30 - 20:00. Vyžadujeme především spolehlivost a chuť pracovat.

Region : Praha
Telefon : 776143003
Web : http://www.sportovniskoly.cz/zakladni-skola-hostivar/
Email : reditelka@sportovniskoly.cz
Datum vložení : 05.08 08:30 - 2014Detail >>

 

Kvalifikovaná učitelka MŠ

Od 25.8. 2014 hledáme kvalifikovanou učitelku do mateřské školy v Praze 8 na plný či částečný úvazek. V případě zájmu pište na info@ms-klicanska.cz

Region : Praha
Datum vložení : 22:20 04.08.2014Detail >>

 

Vedoucí ŠJ,hospodářka,vedoucí provozovny....

Nabízím práci na plný úvazek ,nástup ihned.Vedoucí ŠJ,hospodářka,vedoucí provozovny. Mám ráda práci v oboru -jsem vyučená kuchařka.Praxe 21 let jako hlavní kuchařka ,kuchařka,vedoucí Šj,rozpočtářka v ZŠ i MŠ. Jsem pracovitá ,spolehlivá,pečlivá a ráda se učím stále něco nového. Ve volném čase se věnuji práci s dětmi od 3 let po dobu 18 let. Ráda se dostavím na osobní pohovor a zašlu životopis. Město : Praha Kraj : Praha E-mail : ssoutezescks@seznam.cz

Region : Praha
Email : ssoutezescks@seznam.cz
Datum vložení : 04.08 21:16 - 2014Detail >>

 

Vedoucí ŠJ,hospodářka,vedoucí provozovny....

Vedoucí ŠJ jídelny ,hospodářka.... Kdo nabídne práci vedoucí školní jídelny .Mám ráda práci v oboru -jsem vyučená kuchařka. Praxe 21 let jako hlavní kuchařka ,kuchařka,vedoucí Šj,rozpočtářka v ZŠ i MŠ. Jsem pracovitá ,spolehlivá,pečlivá a ráda se učím stále něco nového. Ve volném čase se věnuji práci s dětmi od 3 let po dobu 18 let.Nástup možný ihned.Děkuji za nabídky..........ráda se dostavím na osobní pohovor a zašlu životopis.

Region : Praha
Email : ssoutezescks@seznam.cz
Datum vložení : 04.08 21:11 - 2014Detail >>

 

Učitelka MŠ

Do MŠ Sluneční, Praha 10 přijmeme milou, spolehlivou a kvalifikovanou paní učitelku. S nástupem od 25.8. 2014. Zašlete, prosím, stručný životopis s kontakty na uvedený email.

Region : Praha
Telefon : 737386103
Email : info@msslunecni.cz
Datum vložení : 19:12 04.08.2014Detail >>

 

Učitelka MŠ

Do MŠ Sluneční, Praha 10 přijmeme milou, spolehlivou a kvalifikovanou paní učitelku. S nástupem od 25.8. 2014.
Životopisy a kontakty prosím zasílejte na uvedený email.

Region : Praha
Telefon : 737386103
Email : info@msslunecni.cz
Datum vložení : 04.08 19:03 - 2014Detail >>

 

OFFICE MANAGER do jazykové školy se znalostí RJ

Mezinárodní jazyková škola v centru Prahy hledá do svého kolektivu vzdělanou, sympatickou a pořádkumilovnou Office managerku pro práci převážně se zahraničními klienty.
Požadujeme:
znalost cizích jazyků - kvalitní znalost ČJ, znalost RJ a AJ na komunikativní úrovni, velmi dobrou znalost práce na PC, vzdělání nejlépe obchodního směru, zkušenost v oboru velmi vítána. Dobré organizační schopnosti, příjemný inteligentní vzhled, odpovědnost, chuť pracovat a být flexibilní, spolehlivost, komunikativnost.
Náplň práce:
udržování pořádku a zajištění chodu kanceláře, vyřizování a zpracování nabídek, denní komunikace přes email, telefon, sociální sítě. Výpomoc lektorům, příprava podkladů pro personální agendu, organizace firemních akcí, operativní plnění úkolů vedení společnosti.
Nabízíme:
dlouhodobou práci v seriózní společnosti, příjemné pracovní prostředí, přátelský profesionální kolektiv, dobré finanční ohodnocení.
O práci se mohou ucházet studenti starších ročníků vysokých škol.
Zahájení spolupráce ihned po zaučení. Kontaktujte nás prostřednictvím elektronické pošty. Svoje CV posílejte na adresu: director@icj.cz. Do předmětu zprávy napište: OFFICE MANAGER.

Region : Praha
Datum vložení : 18:07 04.08.2014Detail >>

 

PROFESIONÁLNÍ MANAŽER VZDĚLÁVÁNÍ se znalostí RJ

PROFESIONÁLNÍ MANAŽER VZDĚLÁVÁNÍ se znalostí RJ
Mezinárodní jazyková škola v centru Prahy hledá do svého kolektivu manažera v oblasti jazykového vzdělávání pro práci s českými a zahraničními klienty.
Požadujeme: dobrá znalost češtiny, ruštiny, komunikativní angličtina, VŠ vzdělání (management vzdělávání, mezinárodní vztahy či ekonomika a management), znalost procedur: nostrifikační zkouška, uznání středoškolského vysvědčení, rovnocennost vysokoškolského diplomu, velmi dobrá znalost práce na PC, vysoké pracovní nasazení zaměřené na výsledky, samostatnost, pracovitost, cílevědomost, flexibilita, velmi upřednostňujeme pracovní zkušenosti v mezinárodních studentských organizacích, orgánech státní správy (DZS, MŠMT či MZV) či dlouhodobější práce v univerzitním prostředí na obdobné pozici.
Věk: 27-43 let
Náplň práce: vyřizování objednávek, telefonní hovory, osobní kontakt se zákazníky - zahraničními studenty přijíždějící do ČR, sepisování smluv, tvorba rozvrhu, příprava podkladů nutných ke kladnému vyřízení studentských víz do ČR, podkladů k nostrifikaci, komunikace s MVČR, zastupitelskými úřady v zahraničí, vysokými školami po celé ČR, zástupci MŠMT, práce s informačním systémem jazykové školy.
Nabízíme: nabízíme dlouhodobou práci v seriózní společnosti, příjemné pracovní prostředí, přátelský profesionální kolektiv, dobré finanční ohodnocení.
Plat: výše platu se stanovuje na základě výsledku pohovoru.
Nástup: po dohodě
Kontaktujte nás výhradně prostřednictvím elektronické pošty, svoje CV prosím posílejte na adresu: director@icj.cz.
Do předmětu zprávy napište: PROFESIONÁLNÍ MANAŽER VZDĚLÁVÁNÍ se znalostí RJ

Region : Praha
Datum vložení : 18:06 04.08.2014Detail >>

 

Lektor českého jazyka pro cizince ze znalostí RJ

Jazykový institut v centru Prahy se specializací na výuku češtiny pro cizince hledá do svého kolektivu zkušené lektory českého jazyka pro cizince. Požadavky ke kandidátovi: vysokoškolské vzdělání v oboru, dobrá znalost ruského jazyka, znalost metodiky výuky češtiny jako cizího jazyka, praxe v oboru. Příjemný inteligentní vzhled, chuť učit a naučit studenty, schopnost podat materiál zajímavou a poutavou formou, práce s důrazem na výsledek. Nabízíme dlouhodobou spolupráci v seriózní společnosti, přátelský profesionální kolektiv, zajištěné výukové materiály, dobré finanční ohodnocení. Žádáme uchazeče o pozici, aby si požadavky přečetli pozorně a odpovídali na inzeráty pouze v případě, pokud jejich profesionální a osobní dovednosti jsou shodné s požadavky, které jsou na kandidáta kladeny. V případě Vašeho vážného zájmu posílejte prosím Váš životopis prostřednictvím naší webové stránky zde: http://icjcz.ru/vakansii/

Region : Praha
Datum vložení : 18:05 04.08.2014Detail >>

 

Vychovatelka v ŠD

Hledám práci jako vychovatelka ve ŠD či jiném školském zařízení.Vystudovala jsem SpgŠ obor předškolní a mimoškolní pedagogika.Praxi v oboru mám. Na vyžádání pošlu životopis. Za případné nabídky předem děkuji.

Region : Středočeský
Email : sonickavotavova@seznam.cz
Datum vložení : 04.08 17:37 - 2014Detail >>

 

Praha, Hradec Kralove

Dobry den,

zajímám se o místo vychovateky, budu ráda za Vase nabídky. Děkuji Dunovská petra.

Region : Praha
Telefon : 724908788
Email : dunovskapetra@seznam.cz
Datum vložení : 16:55 04.08.2014Detail >>

 

učitelka v mš

Dobrý den,
jmenuji se Barbora Černochová.Hledám práci v MŠ/dětském centru v Praze. Jsem absolventka SPgŠ v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika. Své vzdělání si nadále rozšiřuji. Praxi v oboru mám. Preferuji práci na zkrácený úvazek. V případě zájmu ráda pošlu CV.Děkuji.

Region : Praha
Email : bacer@centrum.cz
Datum vložení : 04.08 16:54 - 2014Detail >>

 

Učitelka nebo hlídání dětí

Studentka navazujícího magisterského studia Speciální pedagogika - učitelství hledá na poloviční úvazek práci ve školce, dětském koutku či jiné podobné instituci. Studentka má zkušenosti s dětmi již z letních táborů, školní praxe ale i z občasného hlídání dětí.

Region : Praha
Email : sarkasubrova@seznam.cz
Datum vložení : 04.08 15:34 - 2014Detail >>

 

učitel základní školy

Region : Karviná
Telefon : 596 422 134
Datum vložení : 04.08 15:33 - 2014Detail >>

 

Učitelka MŠ

Dobrý den, hledáme do našeho týmu kvalifikovanou paní učitelku od 25.8.2014 (možnost nástupu i v září).
V případě Vašeho zájmu mě prosím kontaktujte na email: msjinocany@seznam.cz

Region : Středočeský
Telefon : 606 039 227
Email : msjinocany@seznam.cz
Datum vložení : 04.08 15:06 - 2014Detail >>

 

asistent pedagoga

Dobrý den, v současné době poptávám volné pracovní místo na pozici asistentky pedagoga do mateřské školky nebo základní školy v okrese Mladá Boleslav a Praha. Mám střed. vzdělání, dokončený akreditovaný kurz asistenta pedagoga a nadšení s úsměvem tvořit a pracovat s dětmi. Pro více informací ráda zašlu životopis. Děkuji za váš čas a budu se těšit na odpověď.
Region : Praha
Email : Belinda.64@seznam.cz

Region : Praha
Email : Belinda.64@seznam.cz
Datum vložení : 04.08 13:47 - 2014Detail >>

 

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451  >>


    

    

Novinky, aktuality

Vaše firemní karty a www stránky nyní propojeny s Vaším firemním FACEBOOKEM

Dovolte, abychom Vás informovali že jsem pro rok 2014 připravili propojení Vaši firemní karty a www prezentace s firemními i školskými www stránkami na soukromé i firemní Facebookové profily. Zapojíme tak Vaše poptávky i nabídky na sociální sítě a tím nejenže navýšíme opět viditelnost tohoto portálu (v roce 2013 se opět portál více zviditelnil a to skoro o 1 000 000 nových uživatelů celkem přes 6 000 000 uživatelů), ale hlavně prosadíme viditelnost Vaší nabídky služeb a produktů pro školy, rodiče a děti i širokou veřejnost. Bližší informace zjistíte u našich operátorů. NEZAPOMEŇTE FACEBOOK je 10x více používaný než-li www aplikace :-) .. Jsme tu s Vámi již 11 let.

Datum : 31.03 11:28 - 2014

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.