Zobrazení dnes: 16743
Zobrazení včera: 19959
Zobrazení 2024: 2492925
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 78012521

Kuchař

Samostatný kuchař věk 50 let hledá práci formou dlouhodobé brigády/ 1 kuchař na směně a pomocná síla k ruce/ s možností přespání během směn. Turnusové směny 4/4,7/7 s vyplácením mzdy vždy při ukončení čtyřdenního nebo sedmidenního turnusu. Tel:773096728

Region : Karlovy Vary
Telefon : +420773096728
Email : perun0611@gmail.com

PRÁCE ŘIDIČE

Dobrý den, hledám práci řidiče ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky.. Tel: 601372099

Region : Opava
Telefon : 601372099
Email : Pavel.paul.p@seznam.cz

Traktorista

- řidičský průkaz skupiny T - praxe v oboru (výhodou) - schopnost menších oprav a údržby strojů (výhodou) - samostatnost a zodpovědnost

Region : Jihomoravský
Telefon : 720289822
Email : vinice@patriakobyli.cz

Učitelka v MŠ Praha 7

Přijmeme učitelku na HPP. Nástup ihned nebo dohodou. Požadujeme zodpovědnost,spolehlivost,pracovitost,trestní bezúhonnost,laskavý přístup k dětem. Pedagogické vzdělání a praxe výhodou.

Region : Praha
Telefon : 605173729
Web : www.msletohradska.cz
Email : msletohradska@gmail.com

Chůva do dětské skupiny

- kurz "Chůva do dětské skupiny", popř. kurz "Chůva do zahájení školní docházky, nebo vzdělání v předškolní a mimoškolní pedagogice - radost z práce s dětmi(2-5let) - podílení se na tvorbě a realizaci plánu výchovy - dobrá nálada

Region : Praha
Email : dsdejvice@centrum.cz

recepční

Nabízím práci na příjemné recepci admin.budovy Praha 4.Bez obchůzek a stejnokroje. Vhodné pro aktivní důchodce.Služby denní a noční dle dohody. Volejte jen vážní zájemci.

Region : Praha
Telefon : 724130159
Email : h.mestanova@seznam.cz

Skladník - celoroční brigáda

Náplň práce: -příjem a výdej zboží, zaskladnění -Množstevní a vizuální kontrola zboží -Práce s VZV (oprávnění podmínkou) -Práce podle pokynů vedoucího pracovníka Požadujeme: -Oprávnění k řízení VZV -Řidičský průkaz sk.B -Odpovědný přístup, samostatnost, flexibilita

Region : Beroun
Telefon : 605279033
Email : irena.snopkova@kansai-helios.cz

urfy.cz s.r.o.

Místo výkonu práce - zakázky firmy po celé ČR. V případě zájmu kontakt možný na adrese Libošovice 76 - po tel.602312188 Požadujeme osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. min. §5 a výše, manuální zručnost, schopnost samostatné práce. Náplní práce jsou elektroinstalační práce, potřebné zaškolení zajistíme. Zajistíme svoz na místo zakázky a zpět firemními vozy. Nabízíme stabilní zaměstnání, odborné zaškolení, mobilní telefon, nástup možný ihned. Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Region : Středočeský
Telefon : 602312188
Email : tomas@urfy.cz

Uklizec/ka

Uklid po az pa Praha Černý most nebo Horni Pocernice. Odpoledne 17-19:30. Zodpovědnost.

Region : Praha
Telefon : 739021610
Email : vinklp@seznam.CZ

Uklizec/ka

Školní asistent

Mateřská škola Na Děkance na Praze 2 přijme školního asistenta na 0,7 úvazku (28hod/týdně). Požadujeme pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga. Více informací na uvedeném telefonním čísle či emailu.

Region : Praha
Telefon : 730149214
Web : www.dekanka.cz
Email : juhanova.lucie@gmail.com

Učitelka MŠ

Do speciální třídy MŠ Chvaletická, Praha 9 hledáme pedagoga se vztahem k dětem se SVP. Nástup možný od března nebo od září 2023, možno i na kratší úvazek. Nabídky pište na mail - ms.chvaleticka@seznam.cz

Region : Praha
Telefon : 607220465
Email : ms.chvaleticka@seznam.cz

Prace na pc

Maminky? Hledáte reálný přivýdělek, který můžete vykonávat odkukoliv je jen to možné a kdykoliv máte čas?? Pracujte na svém telefonu nebo z domova na PC. Jednoduchá administrativní práce, dokumenty připraveny, napište si o ně do zprávy. Naučím vás vydělávat

Region : Plzeňský
Email : cars36@seznam.cz

Zpracovatel odborných textů

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů. Nabízíme: Nadstandardní odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat množství vlastní práce a pracovat dle svých časových možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL. Další info: Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako 2.zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní maminky na MD, případně jako brigáda pro talentované studenty VŠ. V případě zájmu zašlete životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, atd.) na email spoluprace@virtualniredakce.cz.

Region : Praha
Telefon : 604910931
Email : spoluprace@virtualniredakce.cz

Učitelka v MŠ Pohádka

Mateřská škola Pohádka, Jánského 2187/16, Praha 13 hledá do svého týmu novou kolegyni na pozici učitelka do první třídy. Nástup od 1.4.2023. Minimální vzdělání s maturitou (pedagogická škola vítána či možnost jejího doplnění).Životopisy zasílejte na email: pohadka.ms@volny.cz. Pro další informace volejte: 774 675 652 či pevná linka 251 623 891

Region : Praha
Telefon : +420724177059
Email : pohadka.ms@volny.cz

Pomocný pracovník

vhodné i pro uprchlíky z Ukrajiny

Region : Praha-západ
Telefon : 737025557
Email : bartnet.havel@gmail.com

Servisní technik

min. vyučení vyhláška 50/78 Sb. výhodou dobré komunikační schopnosti příjemné vystupování časová flexibilita samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost trestní bezúhonnost

Region : Praha
Telefon : 731411121
Web : www.inservice.cz
Email : padevetova@inservice.cz

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu

Datum : 21.02 10:19 - 2024

Nabídka tvorby www

Tvoříme i samostatně weby. Ceny zde...