Zobrazení dnes: 5145
Zobrazení vcera: 17963
Zobrazení 2016: 3898787
Zobrazení 2015: 5482352
Zobrazení 2014: 6160555
Zobrazení 2013: 6447837
Zobrazení 2012: 5017454
Zobrazení 2011: 5079956
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 47659229

Partnerské projekty

Přfihlášení

Učitel/ka I. nebo II.stupně ZŠ, ZŠP

Hledáme třídního učitele a učitele 4. ročníku základní školy s odborností speciální pedagog - učitel (nejlépe). Informace o náboru Uchazeče prosíme o zaslání motivační dopisu a životopisu na skola@prorodinu.cz. Na pohovor Vás můžeme pozvat 28. 7. Požadavky na zaměstnance Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním vysokoškolské I. stupně vysokoškolské II. stupně Vzdělání v oboru učitel/ka 1.,2.. stupně, speciální pedagogika.

Region : Chomutov
Telefon : +420607265533
Web : www.vudds.cz
Email : hodkova@tiscali.cz

Účetní

Hledáme účetní se znalostí účetního programu Pohoda.

Region : Náchod
Telefon : +420 776 178 006
Web : www.prospectum.eu
Email : bok@firmawczechach.pl

Inženýr kvality

- ukončené VŠ/SŠ vzdělání technického směru - znalost normy ISO 9001, znalost norem automobilového průmyslu ISO/TS 16949, VDA, PPAP výhodou - komunikativní znalost AJ nebo NJ - řidičský průkaz skupiny B - základní znalost nástrojů kvality (FMEA, APQP, IMDS, SPC apod.)

Region : Třebíč
Email : mnovakova@pbstre.cz

Přijmeme učitelku MŠ

Do MŠ v Praze-Letňany přijmeme kvalifikovanou paní učitelku/pana učitele na plný úvazek s nástupem od 25.8.2016. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a milý kolektiv. V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Těšíme se na případnou spolupráci.

Region : Praha
Email : materskaskola@zsfrycovicka.cz

řidič

řidičské oprávnění skupiny B,spolehlivost,samostatnost,zodpovědnost,ochota pracovat

Region : Zlínský
Telefon : 739642328

řidič B

řidičský průkaz skupiny B,spolehlivost,zodpovědnost,komunikativnost.

osetrovatelka

Region : Plzeňský
Telefon : 736170008
Email : jahnova50@gmail.com

Lektor angličtiny

Hledám zkušeného lektora/ku angličtiny pro firemní výuku jednotlivců. Spolehlivost, příjemné vystupování. Zkušenost ze zahraničí vítána. Momentálně nabízím jeden den v týdnu cca 6 lekcí, do budoucna dle dohody možnost rozšíření.

Region : Hradec Králové
Telefon : 773493656
Web : www.koalaenglish.eu
Email : koalaenglish@seznam.cz

English teacher

Looking for a native speaker of English to teach individual lessons of English. One day a week and one afternoon. Nice personality and good knowledge of English grammar, experience with teaching and long term cooperation prefered.

Kosmetická poradkyně

zájem učit se novým věcem zájem o kosmetiku dobrá schopnost komunikace dobré vystupování

Region : Příbram
Telefon : 608028423
Email : nikolmarova1@gmail.com

Resturace ,,U Ortů"

Region : České Budějovice
Telefon : 722952138
Email : trojakova.denisa@seznam.cz

Prace

Hledám do nové otevřené zeleniny v Lipniku nad becvou v centru města prodavačku bez vyučení stačí ZS

Region : Přerov
Email : anna-lego@seznam.cz

Asistentka ředitele, zdravotní sestra do jeslí, vedoucí učitel dětské skupiny

Sháníme do našich poboček Praha 5 - Stodůlky a Praha 6 - Petřiny zdravotní sestry k jesličkovým dětem a vedoucího učitele (Petřiny). Zkušenosti, vzdělání, láska k dětem, práci dělat srdcem, používat hlavu... Koruny: 16 - 25.000,- Kč čistého / měsíc. Od srpna / září 16.

Region : Praha
Telefon : 776224455
Web : www.maxikovaskolka.cz
Email : reditel@maxikovaskolka.cz

Asistent/ka s perfektními organizačními schopnostmi

perfektní organizační schopnosti ekonomické vzdělání, ideálně se zaměřením na marketing – není podmínkou, smysl pro systém a pořádek, zkušenost s organizováním, výborná znalost českého jazyka slovem i písmem – gramatika, pravopis výborné vyjadřovací schopnosti,  vysoká míra pečlivosti a nízká chybovost - důraz na kvalitu práce, loajalita, chuť učit se novým věcem, pozitivní přístup, znalost anglického jazyka velkou výhodou, výborná znalost práce na PC

Region : Brno-město
Email : kariera@bestone.cz

Barmanka

Spolehlivost, komunikativnost, praxe není nutná zaučíme.

Region : Olomouc
Telefon : 733468965
Email : v.takacova@email.cz

Hospodyně

* Místo výkonu: Praha 6 - Dejvice * Náplň práce: pravidelná péče o byt * Časová náročnost: dle domluvy (možno cca 4 hod. denně, Po-Pá) * Datum nástupu: září, eventuálně i dříve * Požadujeme: pracovitost, pečlivost, zodpovědnost

Region : Praha
Email : nikol.sv@seznam.cz

Hledáme asistenta pedagoga

Mateřská škola v Praze 10 přijme od 1.9.2016 asistenta pedagoga na celý úvazek ke dvěma dětem, popřípadě 2 asistenty na půl úvazku. Nabídky formou životopisu zasílejte na uvedenou meilovou adresu.

Region : Praha
Web : ms-stechovicka.cz
Email : msstechovicka@volny.cz

Řidič vysokozdvižného vozíku

Praxe v řízení vysokozdvižného vozíku, komunikativnost, fyzická zdatnost, pracovní nasazení.

Region : Jablonec nad Nisou
Telefon : 483 314 925
Web : www.vedes.cz
Email : personal@vedes.cz

Lektor německého jazyka do MŠ - Praha 8

Touto cestou hledáme do předškolního zařízení lektora/lektorku německého jazyka pro skupinu 10 - ti dětí od 3 let.

Náplň práce:

1x - 2x týdně, Hravou formou děti seznamovat s německým jazykem, vytvoření vlastní koncepce podoby vedení hodin za použítí písniček, básniček atp.

Požadujeme zkušenosti s výukou dětí
Nj na úrovni B1-B2 ( prokazatelná certifikátem)
Milá, přátelská, komunikativní a spolehlivá osoba.

Nabízíme 250,-/ Kč lekce
Milé a příjemé prostředí
Práce na DPP/DPČ/Živnostenský list
Nástup září 2016

Prosíme zájemce o zaslání CV spolu s fotografií a průvodním dopisem.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Region : Praha
Email : a.frimlova@skolkamalvina.cz

Hledáme učitelku

Mateřská škola v Praze 10 přijme od 29.8.2016 kvalifikovanou učitelku. Nabídky zasílejte formou životopisu na uvedenou meilovou adresu.

Od 1.9.2016 zastřešujeme databáze pro 6 300 měst a obcí v ČR

Vytváříme unikátní systém propojení pro firmy naší společnosti s propojením na obce a města přes firemní karty od firem z portálů školství. Firmy zde budou moci provádět oslovení starostů v 6 300 městech a obcích v ČR s nabídkou produktů a služeb na jedno kliknutí + zpětné propojení starostů na firmy v kraji či ČR s poptávkou produktů a služeb (přímé propojení poptávek firem pod správou naší společnosti na jejich e-maily) . Dále propojení na veřejné zakázky atd… Spuštění systému / více informací 1.9.2016…..
Datum : 09.06 11:20 - 2016