Zobrazení dnes: 14
Zobrazení vcera: 14567
Zobrazení 2016: 4398291
Zobrazení 2015: 5482352
Zobrazení 2014: 6160555
Zobrazení 2013: 6447837
Zobrazení 2012: 5017454
Zobrazení 2011: 5079956
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 48158733

Partnerské projekty

Přfihlášení

Manažer

Pracovní náplň: -spolupráce na marketingové strategii -vedení a motivace týmu spolupracovníků - vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí Požadavky: -obchodní a organizační dovednosti -min. SŠ vzdělání -schopnost vedení a efektivního rozvoje týmu spolupracovníků -výborné komunikační, argumentační a prezentační schopnosti -řidičský průkaz skupiny B -praxe na podobné pozici -flexibilita

Region : Plzeňský
Email : zivotopisy2016@seznam.cz

Obchodní zástupce

Pracovní náplň: - vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí u stávajících a nových klientů - péče o portfolio klientů a partnerů - tvorba a rozvoj dobrých vztahů s kontaktovanými osobami - realizace návštěv u stávajících i potenciálních klientů -prezentace služeb Požadavky: - obchodní a organizační dovednosti - SŠ vzdělání - komunikativnost, schopnost týmové spolupráce, flexibilita - aktivní znalost práce s PC - řidičský průkaz skupiny B

Asistent nebo asistentka pedagoga do MŠ na Praze 6

Hledáme asistenta nebo asistentku pedagoga do Mateřské školy Antonína Čermáka na Praze 6. Nástup od 1. září nebo dle domluvy. Úvazek plný (40 hodin týdně). V případě zájmu zašlete svůj životopis na email mateřské školy - ms.cermaka@zscermaka.cz

Region : Praha
Web : http://blogy.zscermaka.cz/wordpress-mu/mscermaka/
Email : ms.cermaka@zscermaka.cz

Operátor/ka výroby - ATRAKTIVNÍ VÝDĚLEK + SVOZOVÁ DOPRAVA

- Výuční list nebo odpovídající zkušenost z výroby - Základní znalost práce na PC - Motivaci a pečlivost

Region : Chomutov
Telefon : 800856856
Email : nabor@randstad.cz

Lehká manuální práce ve skladu - 100 Kč na hodinu!

- schopnost práce ve stoje - manuální zručnost, pečlivost a zodpovědnost - ochota pracovat na směny: ranní/odpolední

Region : Plzeň-město

Mateřská škola Dolní Měcholupy

Mateřská škola v Praze, Dolních Měcholupech.
Do našeho stabilního kolektivu přijmeme příjemnou, energickou a spolehlivou paní učitelku na celý úvazek. Vzdělání dle zákona.
Nabízíme přátelský kolektiv, příjemné prostředí, možnost seberealizace.
Nástup konec srpna.
Těšíme se na Vás.
nabídky zasílejte na: skolka@ms-dm.cz, nebo tel:725 565 635

Řidič C+E, práce v Německu na německou smlouvu

Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH se sídlem u Landshutu hledá pro své významné klienty (bavorské spedice a transportní firmy) vhodné kandidáty na pozici řidič kamionové dopravy s ŘP C+E. Požadujeme: - ŘP C+E, profesní průkaz, digitální karta - zákl. ADR velkou výhodou - NJ na komunikativní úrovni výhodou - praxe na kamionové dopravě min. 2 roky - aktivní přístup k práci - zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita - os. vozidlo k dopravě do zaměstnání Nabízíme: - perspektivní a stabilní práce u německé firmy - německá pracovní smlouva - kompletní pojištění v Německu - dobré platové ohodnocení - zajistíme ubytování v blízkosti pracoviště - příspěvek na ubytování - možnost zažádání o příspěvky Kindergeld ve výši 190E/měs. na dítě - příspěvky Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld 1x ročně - přímé jednání - individuální přístup - pracovní nabídky i pro řidiče bez NJ Popis práce, platové podmínky: - linková vnitropodniková doprava pro BMW, Audi, Porsche automobilku, ideální pro řidiče bez NJ, po-pá ubytování na penzionu, min.1600€ čistého, + 44€ tankovací karta a 100€ příspěvek na bydlení. -dálková vnitrostátní doprava,volné víkendy, spaní v kabině vozidla, pro řidiče se slabou úrovní NJ český dispečer, min. 1700-1900€ čistého dle počtu odpracovaných hodin - dálková vnitrostátní doprava,volné víkendy, spaní v kabině vozidla, s německým dispečerem rychlé růstové možnosti, min. 1700-2000€ čistého Výjezdy, stanoviště: Landshut, München, Dingolfing, Ingolstadt, Regensburg, Augsburg, Nürnberg,Köln,Krefeld a okolí Termín nástupu: dle dohody a situace volných tras Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis. Tel. +420777577453, +4915162866881. Web: http://www.zero-maxx.de

Region : Praha
Telefon : 777577453
Web : http://www.zero-maxx.de
Email : rene.vinklarek@zero-maxx.de

Hledáme paní uklízečku do MŠ

Církevní mateřská škola Laura, Vítkova 12,Praha 8 Karlín, hledá paní uklízečku na plný úvazek. V případě zájmu použijte uvedené kontakty.

Region : Praha
Telefon : 737868147, 221722820
Web : www.cmslaura.cz
Email : cmslaura@email.cz

Předškolní pedagog

Do nově otevírané třídy Mateřské školy v Praze 8 - Březiněvsi hledáme milou paní učitelku, požadujeme vzdělání v oboru, praxe výhodou. Kladný vztah k dětem, flexibilita a chuť pracovat a vzdělávat se je nutností. Nabízíme přátelský kolektiv, moderně vybavenou školku v klidné lokalitě. Nástup koncem srpna 2016.
V případě zájmu volejte, zašlete CV na mail: ms@brezineves.cz
Za nabídky předem děkuji. M.Š.

Region : Praha
Telefon : 724 486 324
Email : ms@brezineves.cz

Hledáme asistenta pegadoga

Od 1.9. 2016 hledáme asistenta pedagoga na poloviční úvazek, tedy na 4 hodiny denně, a to do menší školky na Praze 3 - Žižkov.
Životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: reditelka@milicuvdum.cz nebo na milicuvdum@volny.cz.

Region : Praha
Telefon : 222582364
Web : www.milicuvdum.cz
Email : reditelka@milicuvdum.cz

ÚČETNICTVÍ pro školy

Nabízím externí vedení kompletního účetnictví pro mateřské a základní školy
- komplexní služby v oblasti vedení účetnictví
-předávání dokladů, řešení Vašich požadavků a konzultace v sídle Vaší organizace
-dlouholetá praxe se zpracováním účetnictví pro mateřské a základní školy.
BRNO a okolí
ucetnictviskol@seznam.cz

Region : Brno-město
Email : ucetnictviskol@seznam.cz

Učitelka MŠ Praha 12

Přijmeme učitelku do MŠ v Praze Modřanech na plný úvazek. Přátelské prostředí a kolektiv.

Region : Praha
Email : nikaxs@seznam.cz

Strojník

Přijmeme strojníka na pásové nebo kolové rypadlo. Práce v Praze a okolí. Nástup možný ihned. Dobré platové podmínky + firemní benefity.Tel: 602301372

Region : Praha
Telefon : +420602301372
Email : dinorent@seznam.cz

Učitelka 1.st ZŠ - Praha 9

Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690, přijme od 1. 9. 2016 učitele nebo učitelku pro 1. stupeň ZŠ. Nabídky, prosím, volejte do 28.8.2016 na tel. 739 760 022, 281 011 512 či adresujte na email: sochurkova@zspolesna.cz

Region : Praha
Telefon : 739760022
Web : http://www.zspolesna.cz/index.php?type=Post&id=573&ref=blog&ids=638
Email : sochurkova@zspolesna.cz

Prodavač/ka her a herního příslušenství

Do sítí prodejen po Praze hledáme schopné zájemce, kteří jsou v oblasti herního průmyslu jako ryba ve vodě. Místa výkonu práce jsou: OC Palladium, OC Krakov, OC Šestka, OC Harfa Náplň práce: • aktivní prodej • bezprostřední kontakt s klienty • obsluha pokladny a vybavování reklamací • práce se zbožím: příjem, kontrola, doplňovaní, přeceňování zboží a provádění inventarizace zboží Hledáme osobu: • s týmovým a obchodním duchem • s citem pro obchod a jednání se zákazníky • se zájmem o herní svět • časově flexibilní • se základy anglického jazyka Standardní pracovní doba je dle otevření obchodního centra tj. 9-21 / 9-22. Praxe v oboru výhodou, ale ne podmínkou. V případě zájmu o danou pozici prosíme o zaslání CV s fotografií na: praha.hrac.sk@gmail.com, do předmětu uveďte: název obchodního centra - název pozice. Všem kandidátům předem děkujeme za projevený zájem. Rádi bychom Vás upozornili, že budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, kteří budou pozváni na osobní pohovor.

Region : Praha
Email : praha.hrac.sk@gmail.com

zadost

Dobry den mel bych velky zajem o zamestnani v oboru skladnik .Pracoval jsem ve skladu jako hendler take umim na vzv take jsem pracoval na lakovne ve Foxconu dekuji Novotny Jiri Mohl bych rijen

Region : Pardubice
Telefon : 722223445
Email : novotnadanu@seznam.cz

Prace v MŠ

Dobrý den, hledám práci na jakékoliv pozici v Mateřské školce. Jsem maminka po ukončení Mateřské dovolené a mám velmi kladný vztah k dětem a ráda se učím novým věcem. Budu ráda za jakékoliv nabídky, okolí Praha 4,11. Těším se na možnou spolupráci. Děkuji a s pozdravem Kubková

Region : Praha
Email : katka.kubkova@gmail.com

Přijmeme učitelku MŠ

Přijmeme učitelku do Mateřské školy Na Okraji v Praze na částečný úvazek 24 hod. týdně /3 dny v týdnu/ nejlépe od 29.8.2016 nebo dle dohody. Bližší info na tel., mailu.

Region : Praha
Telefon : 778765718
Email : reditelka@msnaokraji.cz

Úvěrový specialista

Do společnosti Comfort Money, člena investiční skupiny Comfort Finance Group CFG, hledáme ideálního kandidáta na pozici Junior úvěrový specialista – zákaznické centrum. Práce u nás představuje: • Obsluha klientských poptávek po úvěrech a po konsolidacích úvěrů • Nejedná se o aktivní prodej, zákazník je kontaktován na základě projeveného zájmu • Administrativní činnost související s chodem zákaznického centra i zpracováním úvěrových žádostí • Zapojení se do dalších činností společností ve skupině Ideální kandidát by měl: • mluvit plynule česky • nebát se komunikovat s lidmi po telefonu • být cílevědomí a mít touhu učit se novým věcem • být spolehlivý a samostatný • mít neustále potřebuju být prospěšný pro tým • mít základy finanční gramotnosti • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Region : Praha
Email : info@comfortfinancegroup.com

Od 1.9.2016 zastřešujeme databáze pro 6 300 měst a obcí v ČR

Vytváříme unikátní systém propojení pro firmy naší společnosti s propojením na obce a města přes firemní karty od firem z portálů školství. Firmy zde budou moci provádět oslovení starostů v 6 300 městech a obcích v ČR s nabídkou produktů a služeb na jedno kliknutí + zpětné propojení starostů na firmy v kraji či ČR s poptávkou produktů a služeb (přímé propojení poptávek firem pod správou naší společnosti na jejich e-maily) . Dále propojení na veřejné zakázky atd… Spuštění systému / více informací 1.9.2016…..
Datum : 09.06 11:20 - 2016