Zobrazení dnes: 15967
Zobrazení vcera: 17215
Zobrazení 2015: 494133
Zobrazení 2014: 6160555
Zobrazení 2013: 6447837
Zobrazení 2012: 5017454
Zobrazení 2011: 5079956
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 38772223

Partnerské projekty

Přfihlášení

LEKTORKA MUZIKOTERAPIE PRO DĚTI OD 2.DO 7.LET

Dobrý den,

měla bych zájem o místo lektorky muzikoterapie pro děti od 2.do 7.let v MŠ,Montessori,ZUŠ v Praze.Nástup ihned.
Na požádání zašlu CV.Za případné nabídky děkuji.

Region : Praha
Email : miroslava.bodor@seznam.cz

LEKTORKA HUDEBNÍCH KROUŽKŮ

Dobrý den,

měla bych zájem pracovat jako lektorka pro vedení kroužků: flétničky, hudebního, muzikoterapie pro děti,hudební dílny s muzikoterapie a joga a muzikoterapie v Mš,ZUŠ,Montessori školky v Praze.
Nástup ihned.
Na požádání zašlu CV atd.
Za případné nabídky děkuji.

UČITELKA NA LESNí ROH A ZOBCOVOU FLÉTNU

Dobrý den,

měla bych zájem o místo učitelky hry na lesní roh a zobcovou flétnu na ZUŠ v Praze.Nástup ihned.Na požádání zašlu CV.Za případné nabídky děkuji.

LEKTORKA HRY NA ZOBCOVOU FLÉTNU

Dobrý den,

měla bych zájem o místo lektorky hry na zobcovou flétnu v MŠ,Montessori a ZUŠ v Praze.Nástup ihned.

pomocná síla

Dobrý den,

Hledám práci jako pomocná síla do kuchyně v MŠ nebo SŠ.
Mám 14 let praxe ve školní jídelně.

Za případné nabídky budu velmi ráda.

S pozdravem
Štěpánka Káparová

Region : Praha
Web : Káparová
Email : kaparova.štěpánka@gmail.com
Datum vložení : 17:42 01.10.2014Detail >>

Hledáme paní uklizečku

Do soukromé školky na Praze 7 hledáme pracovitou paní na úklid na zkrácený úvazek. Příležitost i pro maminky na MD nebo aktivní důchodkyně. Nástup ihned.

Region : Praha
Telefon : 732712750
Web : www.smilingbabyschool.cz
Email : hana.zaalova@seznam.cz

Hledám paní učitelku do soukromé školky-VELKÉ PŘÍLEPY

Jelikož se velmi rozrůstáme a školce se daří....potřebuji další paní učitelku:-)

práce na ŽL

požadavky:
- praxe s dětmi, v dětském kolektivu
- pracovitá
-energická
-vstřícná
-komunikativní
-iniciativní (vymýšlení programu, tvoření akcí )
-spolehlivá
-zodpovědná
-samostatná

4x týdně, 8-17,00
VELKÉ PŘÍLEPY
Plat 18-20tis
práce v mladém, příjemném kolektivu

nástup ihned,
své CV s fotkou zasílejte na kata.jelinkova@gmail.com

ZJISTĚTE SI LOKALITU-VELKÉ PŘÍLEPY- A DOSTUPNOST, PŘEDTÍM NĚŽ ZAŠLETE SVÉ CV, DĚKUJI.

Region : Středočeský
Telefon : 773498080
Web : www.smilestudio.cz
Email : kata.jelinkova@gmail.com

Volné místo učitelky MŠ - Praha

Do našeho kolektivu bychom rády přivítaly kvalifikovanou, spolehlivou učitelku s kreativním přístupem a hlavně láskou a pochopením k dětem.
Nabízíme:
- vstřícný kolektiv,
- práci v klidné části Prahy 3,
- možnost seberealizace,
- možnost podílet se na tvorbě ŠvP.
Jedná se o částečný či plný úvazek. Nástup možný ihned.
Pokud Vás zaujala tato nabídka, prosíme, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: msjeseniova@volny.cz
Těšíme se na Vás.

Region : Praha
Email : msjeseniova@volny.cz
Datum vložení : 14:24 01.10.2014Detail >>

Učitelka MŠ

Pouze kvalifikovaná učitelka Mateřské školy

Region : Praha
Email : zuzankavanova@seznam.cz
Datum vložení : 13:38 01.10.2014Detail >>

Elektrotechnik - Stavební a provozní elektrikáři, samostatný provozní technik – BRNO

Pracovní náplň: elektromontážní práce Požadujeme: SOU nebo SŠ v oboru elektro,vyhlášku 50/1978 Sb § 5,6,7, řidičský průkaz sk. B,samostatnost, flexibilita,spolehlivost, beztrestnost

Region : Brno-město
Telefon : +420530319233
Email : jurickova@satdesign.cz

Pomocný skladník

Požadujeme zkušenosti s montáží nábytku, fyzickou zdatnost, čistý trestní rejstřík, spolehlivost.

Region : Ústí nad Labem
Email : vseborice@b-mark.cz

Pomocná skladnice

Přijmeme pomocnou skladnici do prodejny nábytku. Praxe v oboru vítána, dobrý zdravotní stav, chuť pracovat.

Prodejce nábytku

Náplň práce:komunikace se zákazníky, poradenství, aranžování zboží, úklid prodejny.

obchodní referent

Požadujeme velmi dobrou znalost internetového prostředí a zkušenosti s e-shopem. Dobrá znalost ČJ.

Administrativa/výpomoc

Dobrý den, hledám brigádu v administrativě nebo jinou výpomoc ve školství, nejlépe na 2-3 dopoledne v týdnu. Mám středoškolské vzdělání, praxi jako asistentka v administrativě a praxi s dětmi, jsem maminka tří dětí:-)V případě zájmu zašlu životopis.

Region : Praha
Email : ferklova.petra@seznam.cz

učitelka Mš

nabízím práci učitelky Mš v okolí Hranic na Moravě.
požadavky: vzdělání v oboru Předškolní pedagogika a min. 1 rok praxe v oboru. více info na tel.č. 725 727 416

Region : Přerov

asistent učitele vychovatelka

Dobrý den, ráda bych pracovala jako asistentka k hendikepovanému dítěti v ZŠ nebo v MŠ Mladé Boleslavi a blízkém okolí. Mám praxi i zkušenosti s LMD a s autismem. Za jakékoliv nabídky předem děkuji.

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 608795250

Advokátní koncipient

Advokátní kancelář Janák a partneři, s.r.o., se sídlem Frenštát pod Radhoštěm, Rožnovská 241, PSČ 744 01, se zaměřením na korporátní právo, obchodní právo, občanské právo, pracovní právo a právo duševního vlastnictví, příjme advokátního koncipienta. Nabízíme zajímavou práci pro tuzemskou a zahraniční klientelu, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru právo, znalost anglického nebo německého jazyka, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz, dlouhodobý zájem o práci v advokacii, loajalitu, schopnost samostatné práce a profesionální vystupování. Nástup možný ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: martin.vojtisek@akjanak.cz, kontaktní osoba: JUDr. Martin Vojtíšek, tel.: +420 556 836 870.

Region : NovýJičín
Telefon : 556836870
Web : www.akjanak.cz
Email : martin.vojtisek@akjanak.cz

učitel výtvarné výchovy/kurzů

Telefon : 728856515
Web : www.annanas.cz
Email : tavaita@gmail.com

vedoucí ŠJ

Dobrý den,
malá mateřská škola v obci Okrouhlo (Praha-západ)hledá paní na výpomoc s vedením školní kuchyně (28 dětí, práce na PC - sw, Barda). Nejlépe práce na dohodu. Za nabídky děkuji.

Region : Praha
Telefon : 776691444
Email : msokrouhlo@seznam.cz

Vaše firemní karty a www stránky nyní propojeny s Vaším firemním FACEBOOKEM

Dovolte, abychom Vás informovali že jsem pro rok 2014 připravili propojení Vaši firemní karty a www prezentace s firemními i školskými www stránkami na soukromé i firemní Facebookové profily. Zapojíme tak Vaše poptávky i nabídky na sociální sítě a tím nejenže navýšíme opět viditelnost tohoto portálu (v roce 2013 se opět portál více zviditelnil a to skoro o 1 000 000 nových uživatelů celkem přes 6 000 000 uživatelů), ale hlavně prosadíme viditelnost Vaší nabídky služeb a produktů pro školy, rodiče a děti i širokou veřejnost. Bližší informace zjistíte u našich operátorů. NEZAPOMEŇTE FACEBOOK je 10x více používaný než-li www aplikace :-) .. Jsme tu s Vámi již 11 let.

Datum : 06.11 09:07 - 2014